Františkovy Lázně - Srpen 2021 bude někdo?

14
31.7.21 06:42

Františkovy Lázně - Srpen 2021 bude někdo?

Ahoj,

V srpnu bych měla jet do Františkových Lázní. Konkrétně do hotelu Luisa. Máte někdo zkušenosti? Měla bych tak milion otázek. :oops: Plus pokud se tam někdo chystá, tak bych byla ráda za nějakou spřízněnou duši. pojedu přes celou republiku, takže tam budu celou dobu sama a vzhledem k tomu, že jsem introvert, tak bych se tam s někým seznámila tak na konci pobytu jak se znám. :oops: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
257
31.7.21 09:22

Ahoj, byla jsem v lázních 2×. Konkrétně v Luise pred 4 lety. Bylo to tam moc pěkné. Pri druhem pobytu o 2r pozdeji jsem byla v jinem lazenskem dome a nebyl tak pekny ani tak hezky vybaveny.
Každopádně jsem uz tehdy v Luise doplacela okoli 10 tis.
Co bys rada vedela?
Na pokojích je ubytování vetsinou ve dvou. Davaji spolu stejně staré holky. My tehdy na procedury dochazely pres park do jinych lázeňských domu, ale v dobe kdy jsem tam byla vytvareli v prizemi vlastni balneo. Tak je mozne ze procedury budes mit primo v hotelu.
Jidelna je v přízemí. Varili skvěle.
Po procedurach jsme chodily na prochazky po meste a okolí. Nekde na drink a na dobrou kávu. Zaplavat si, na vylety po okolí…
Je tam spousta možností, já se určitě nenudila. Dodnes na lázně v dobrém vzpomínám :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
31.7.21 09:39

@green tea ahoj, děkuji za odpověď. Nevíš o jaký pokoj se tenkrát jednalo a jestli je to tak u všech dvoulůžkových pokojů? Mně jak na potvoru přišel dopis v pátek a zjistila jsem to až večer, tak zatím nemám moc možnost se poptat co a jak. Každopádně mi přišel doplatek přes 19 tisíc a to se mi moc dávat nechce za předpokladu, že mám s někým ten pokoj ještě sdílet 8o :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
31.7.21 10:52

Uff no to je dost peněz…oni to berou jako 3 nebo 4 hvezdickovy hotel, takze se pak doplaci za ten radoby nadstandart. Levnější byl sousedni dum Jesenius, ale mozna jej prejmenovali. Tam byly doplatky mensi a dochazelo se na stravování do Luisy. Ale - nevim jestli to uz rekonstrukci nezměnili - byly tam u tech pokoju socialky společné. Nevim, ja tam nebyla…

Co me prekvapuje - pokazde jsem mela lázně na pojišťovnu, a jednou jsem byla v Luise, ktera patri pod společnost Frantiskovy lázně aquaforum a podruhe v dome Goethe, ktery patri pod společnost Frantiskovy lázně a. s. Je mezi nimi rozdíl, ta prvni společnost vybira vysoké doplatky a hraje si na hogo fogo. Ta druha společnost je menší, jak jsem uz psala, hotel nebyl tak honosný, pokoje vybavené starsim nábytkem, ale lazenska pece stejna a cele bez doplatku. To jsem tehdy kulila oči ze nic neplatim.

Pokud te ale pojišťovna poslala do Luisy, patris pod to aquaforum, takze menit to lze jedine v ramci jejich hotelů - jak jsem psala, můžou ti to zmenit na Jesenius nebo jiny hotel s mensim doplatkem.
Ja byla tehdy z toho doplatku taky v šoku, ale musim říct že jsem si to uzila vic nez dovolenou. Stalo to za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
31.7.21 11:27

@green tea Mě to teda hlavně zarazilo z hlediska toho, že jsem počítala, že si třeba doplatím 10 tisíc, ale dvojnásobek? Kolem mě jsou právě lidi, kteří když jeli do lázni, tak neplatili vůbec nic. Si říkám, že spousta lidí nemusí mít tolik peněz na doplatek. Mám teď velkého brouka v hlavě. Já totiž měla teď takový “štěstí” na některý lidi v nemocnici, že představa, že dám 19 tisíc navíc a pak se mnou je na pokoji kdoví kdo, to je pro introverta peklo na zemi. 🤣 ještě tam budu v pondělí volat, tak snad budu moudřejší, ale naivně jsem si myslela, že za ty prachy snad budu na pokoji sama. Na druhou stranu jsem hrozná choulostivka, takže nechci úplně do podřadného hotelu. No měla jsem obrovskou radost, když mi přišel dopis z těchto lázní, ale rychle mi ten úsměv spadl. 🤣 mám o čem přemýšlet celý víkend. 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
31.7.21 13:12

@green tea No děkuji za tvoje odpovědi. Moc jsem se neuklidnila.🤣 Asi nebudu mít moc na výběr, ale zase si říkám, kdy budu mít možnost jet do Františkových Lázni i za cenu těch peněz no a zas do úplného low cost bych šla taky nerada…Pořád budu tajně doufat, že je to tak drahý, protože budu mít soukromí, ale to bych byla hodně naivní. Teď jsem se koukala na jejich ceníky a za jednolůžko příplatek skoro 26K, to už je slušná dovolená :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
31.7.21 14:09

Myslim ze to tak hodne nebude. Divala jsem se na jejich stránky a na tom Jeseniu vypadaji ty pokoje docela pěkně. Jsou tam i varianty s vlastním sociálním zařízením. Pokud budes chtít byt sama, myslim ze by to mohlo vyjít cenove stejne jako dvoupokojak na Luise nebo trochu méně. Ja ale byla pokaždé na dvoupokojji a mela jsem vzdy fajn spolubydlící.
Dej pak vědět jak jsi dopadla se zajištěním pokoje. Ty ceny jsou vážně vysoké, zajimalo by me o kolik tenJesenius vyjde cenově lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
31.7.21 14:20
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
31.7.21 22:41

Ahoj, jedu od 15.8. na tři týdny do Adleru😊…a budu tam též sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
1.8.21 05:28

Ja jedu dnes do Pawlika. Doplatek 33000 za měsíc pobytu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
1.8.21 07:34
@Peach83 píše:
Ahoj, jedu od 15.8. na tři týdny do Adleru😊…a budu tam též sama.

A pobyt jsem doplácela 21 tis.,mám tedy jednolůžkový pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.8.21 12:20

@Peach83 super. Já bych tam měla být od 8.8. Na čtyři týdny, takže ono to tak cenově bude vycházet asi no. Sakra :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
3.8.21 02:11

Jesenius

Ahojky snad nevadí že jsem muž, doplatek na jes.- 10 000, Kč, pokud ti nevadí koupelna na chodbě 4200😃, nevím s čím jedeš, ale já frčím potřetí a jedině sem, ranní docházení občas štve, ale já byl ohledně pohybového aparátu a fakt to pomohlo, jídlo luxus a těch druhů, pokud hledáš nóbl je tam na výběr Pawlik, ale to je kolem dvacky myslím, neboj se ničeho vždy je tam super parta :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
3.8.21 10:19

@painstone No pokud je člověk jako já, že nejede ani se sousedem výtahem, tak je to seznamování poněkud složitější a o to nervóznější z toho jsem, tak děkuji za uklidnění. 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.21 07:13

Priplacim jednolůžkový pokoj není to o moc víc

Můžete si zavolat o informace a poprosit o levnější hotel, všechny jsou hezké, byla jsem na prohlídkach bejvali ve středu, jen docházet na procedury, já teda jezdím do drahého Pawliku do budovy B ale holt ušetřím jinde… nepoužívam šminky, ani umělé nehty a podobné, což mi někteří mají za zlé a posmívají se, ale já jezdím pro zdraví, ne pro krásu, snad natrefite i na hodny personál, měla jsem 2× smůlu na doktora, mysleli že jsem hypochondr, moooc za ty prachy by i hypochondr jel radši na luxusní dovolenou ol inclusive…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat