Františkovy lázně Únor 2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
150
5.2.22 21:53

@Anet.li tak to je skvěle ze tak kratce ja treba cekala mesic nebo tak. A ty se take chystas? Muzeme si tykat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
6.2.22 09:51

@Koika.ahoj U mě trvalo schválení ještě rychleji. 3 dny od zanesení na pojišťovnu. Až jsem byla překvapená, jaký spád to mělo… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
6.2.22 10:32

@Koika.ahoj Muzeme :). Já zrovna sedím ve vlaku do lázní. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
6.2.22 17:20

@Anet.li tak co jaké to tam je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
6.2.22 19:28

Zatím první dojmy dobrý, jídlo mají dobré, pokoje normálka. Uvidím od zítra co procedury. Zatím jsem toho moc nestihla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.2.22 20:17

Čekačka na lázně

Muzu se zeptat, když jste měli schválené lázně, jak dlouho se čeká na termín? A lázeňský dům si mám vybrat sama? Vím jen, že by to měly být Karlovy Vary. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
10.2.22 21:51

@blanka_voko @blanka_voko
Ja jsem cekala na volny termin asi mesic..lazensky dum mi pridelili, ale muzete si vybrat podle sebe a pak si zaridit prestup z urceneho pojistovnou na vami zvoleny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
13.2.22 09:40

Já jsem hned po schválení zavolala na infolinku a zamluvila si hotel který jsem chtěla i termín, pokoj. Nečekala jsem na přidělení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9048
13.2.22 17:19
@blanka_voko píše:
Muzu se zeptat, když jste měli schválené lázně, jak dlouho se čeká na termín? A lázeňský dům si mám vybrat sama? Vím jen, že by to měly být Karlovy Vary. Děkuji

Já rezervovala ani jsem neměla schválené lázně ;) takže klidně si rezervuj hotel který chceš.. akorát je nutné to říct při vyplňování papírů..ať napíšou jen FL a je to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
3.3.22 15:02

Holky byl nekdo v laznich po gyn. opraci? kde? muzu info?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat