Františkovy Lázně Září - Říjen 2020

30
17.8.20 17:55

Františkovy Lázně Září - Říjen 2020

Pěkný den všem, v polovině září se chystám do Františkových lázni a protože vím, ze bude-li mít člověk pech a natrefí na samé důchodce, je to o ničem. Proto hledám mladší lidi (i duchem), abychom vytvořili opoziční skupinu a prima partu. Bude veselo a bude-li nás víc, nebudeme se bát důchodců nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3829
26.8.20 17:40

@titiman zdravím, dr nadhodila, že mám jet taky do lázní po třech potratech… tak jdu s dotazem :) jak dlouho trvá než je přiklepnou? respektive od první žádanky, kdy je termín? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
26.8.20 19:12

@šmoulililinka no to záleží… odborný Dr. dá doporučení, obvoďačka vyplní žádanku (to záleží na ní, jak bude rychlá :-) jestli to bude šušnit týden nebo měsíc - pak se to zasílá na pojišťovnu a to bylo do 5 dnů schválené. Takže celkem rychlý proces.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3829
26.8.20 19:35

@titiman tý brďo a pak když už ta žádanka a vše je, jak to bývá s termínem v lázních? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
26.8.20 20:24

@šmoulililinka no záleží, ideální je si zavolat přímo do vybraného hotelu a dohodnout si termín podle sebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
27.8.20 00:35

Ahoj. Měla bych dotaz. Mě řekla gyndařka, že mi vyplní nějaký ten formulář a já ho pak zanesu do pojišťovny. Musí se k tomu vyjádřit i obvoďačka? A myslíte, že budou chtít donést papíry z Caru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3829
27.8.20 07:33

@titiman tak jsem sama zvědavá, jak dlouho ten proces potrvá :) mám doma 4 leté dítko a za sebou 3 potraty… řešíme, zda to vůbec nějak zvládnou beze mě, ale snad ano :) byla by škoda toho nevyužít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3829
27.8.20 09:52

Koukám tak předběžně po těch diskuzích o lázních a vůbec nevím, který hotel bych si vybrala :-O já bych třeba nejraději pokoj pro sebe, ale to je asi nereálný :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
27.8.20 11:39

@šmoulililinka reálný to je, ale vše je o ceně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.20 13:07

@šmoulililinka do lázní musíte nastoupit do tří měsíců od podání žádosti, pobyt je na 3 nebo 4 týdny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3829
27.8.20 16:51

@titiman pokud to bude o ceně a bude to únosné, tak do toho půjdu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 23:17

@šmoulililinka tady je ceník doplatků pro komplexní lázeňskou péči:
https://www.frantiskovylazne.cz/…azenska-pece

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3829
30.8.20 20:46

Ženský co myslíte, je nějaký speciální omezení, nařízení v lázních skrz Covida? Tchýně byla před měsícem v Teplicích a při vstupu vždy měření teploty a uvnitř chodit jen v rouškách…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.20 10:30

@šmoulililinka od 1. 9. je povinnost nosit roušky ve zdravotnických zařízeních - takže uvnitř budovy po chotbách byste měli chodit v rouškách. Myslím ale, že při procedurách rouška nebude třeba. Je psáno, že roušky jsou povinné ve zdravotnických zařízeních kromě výkonu zdravotní péče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
31.8.20 18:49

A teď s koronáčem lázně přiznávají? Neslyšely jste, že by měla být nějaká omezení? Já zatím čekám na papíry od doktorky, ale už bych nejraději jela!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama