Frederick Forsyth - špionážní žánr

34044
29.4.16 19:24

Frederick Forsyth - špionážní žánr

Dočítám Boží pěst. Je tu ještě někdo, kdo má jeho knihy rád?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6253
29.4.16 19:39

Jájájá:-), mám jich spoustu doma, Boží pěst jsem četla teda už někdy před 20 lety, takže už moc nepamatuju, ale načteny mám skoro všechny, až na pár posledních, přiznám se že mě pak už některé nebavily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34044
29.4.16 20:43

Jé, to mám radost :dance:!Říká se, že Boží pěst je nejlepší :think: Čtu ji jedním dechem. A co Afhganec? Co bys dala na druhé místo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39175
29.4.16 20:53

Vsechny. On musel mit uzasnej zivot:)
a zkus knizky od Daniela Silvy, podobne, vyborne se to cte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34044
29.4.16 20:55
@jkra píše:
Vsechny. On musel mit uzasnej zivot:)
a zkus knizky od Daniela Silvy, podobne, vyborne se to cte.

a na jaké téma Silva píše?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39175
30.4.16 05:55
@Burj Chalifa píše:
a na jaké téma Silva píše?

Tajni agenti. Svet a zakulisi tajnych sluzeb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
30.4.16 08:01

@jkra @Burj Chalifa Silva je opravdu super, taky ho čtu že všech nejradši;-) a Gabriel Allon je prostě nejlepší agent všech dob:-D určitě doporučuji, oproti Forsythovi je to mnohem čtivější a má i širší rozsah hodně aktuálních témat v těch posledních dílech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34044
30.4.16 08:17

Holky, skvělé, díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6253
30.4.16 12:18
@Burj Chalifa píše:
Jé, to mám radost :dance:!Říká se, že Boží pěst je nejlepší :think: Čtu ji jedním dechem. A co Afhganec? Co bys dala na druhé místo?

Myslím, že Boží pěst se mi líbila nejvíc. Afghánce jsem nečetla, zatím. Mě se hodně líbil Vyjednavač, asi bych ho dala jako druhou knížku. Jinak v podobném žánru se mi asi nejvíc líbí knížky Roberta Ludluma, ty jsou super. Četla jsem ho uždlouho předtím, než začaly filmy s Jasonem Bournem, ani jsem netušila, že to psal on, vlastně jsem Bourneovku nečetla ani jednu. Začínala jsem s Hádovým faktorem a četla několik dalších, Plán Ikaros, Arktická mise, Křik Halidonu, Moskevský vektor, Protokol Sigma atd. Určitě taky stojí za přečtení. Toho Silvu zkusím, od něj jsem ještě nic nečetla. Mám teď období Severských detektivek, teda už docela dlouho, budu to muset trochu prostřídat:-))).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39175
30.4.16 14:56
@Burj Chalifa píše:
Holky, skvělé, díky!

Jo, ted vychazi cca za mesic Black widow, myslim, od Silvy..nemuzu se dockat… Ctu pak vzdycky celou noc:).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39175
30.4.16 14:57
@jkra píše:
Jo, ted vychazi cca za mesic Black widow, myslim, od Silvy..nemuzu se dockat… Ctu pak vzdycky celou noc:).

Jo, Ludlum taky. A jeste James Rollins a jeho knihy o Sigme:).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34044
30.4.16 18:42

Četly jste také Mossad - Operace Eichmann? To je strhující čtení! A když už jsme u tématu, skvělá, dnes už nesehnatelná kniha Lstí a klamem - paměti agenta Mossadu, pohled do zákulisí služby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat