Free nákupní aliance

Anonymní
4.12.20 07:31

Free nákupní aliance

Maminky prosím nemáte některá zkušenost z firmou Free nákupní aliance, zprostředkuje plyn a elektriku, včera u nás byl pán a nabízel úspory až 6000 ročně, o nic se prý starat nemusíme, vše zařídí za nás. Přijde mi to divný 🤣 tak jestli s nima někdo třeba nemá zkušenosti?? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12867
4.12.20 07:34
@Anonymní píše:
Maminky prosím nemáte některá zkušenost z firmou Free nákupní aliance, zprostředkuje plyn a elektriku, včera u nás byl pán a nabízel úspory až 6000 ročně, o nic se prý starat nemusíme, vše zařídí za nás. Přijde mi to divný 🤣 tak jestli s nima někdo třeba nemá zkušenosti?? :nevim:

Proc anonym? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6149
4.12.20 07:58

Tak uz nazev vzbuzuje duveru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
4.12.20 08:28
@Anonymní píše:
Maminky prosím nemáte některá zkušenost z firmou Free nákupní aliance, zprostředkuje plyn a elektriku, včera u nás byl pán a nabízel úspory až 6000 ročně, o nic se prý starat nemusíme, vše zařídí za nás. Přijde mi to divný 🤣 tak jestli s nima někdo třeba nemá zkušenosti?? :nevim:

Jak "byl u vás "? Tys ho pustila do bytu??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
4.12.20 08:31

Do bytu ne, jen na chodbě sme řešili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4378
4.12.20 08:32
@Anonymní píše:

Je to podvod. Hlavně pořád nechápu, proč se lidi s někým takovým vůbec baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4378
4.12.20 08:34
@Roomanaa píše:
Do bytu ne, jen na chodbě sme řešili

A máš volební právo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2165
4.12.20 08:35

Podvod. :cert: U nás je podomní prodej naštěstí zakázán. A tento muž je podvodník. Láká důvěřivé lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
4.12.20 08:35

Moc se mě s ním nechtělo bavit, byl dost neodbytny 🙈 nešlo se ho nijak zbavit, několikrát sme řekli, že nemáme zájem, ale pořád si mlel svou 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4378
4.12.20 08:40
@Roomanaa píše:
Moc se mě s ním nechtělo bavit, byl dost neodbytny 🙈 nešlo se ho nijak zbavit, několikrát sme řekli, že nemáme zájem, ale pořád si mlel svou 🙈

Ten člověk tě chce okrást, cos jako na té chodbě řešila? S takovým dobytkem se normální lidi vůbec nebaví, skopal bych ho ze schodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
4.12.20 08:45
@Roomanaa píše:

Jsi vůbec svéprávná? Řeknu "nechci " a zavřu dveře.
Ty se s ním nejdřív vykecáváš a pak zakládáš diskuse :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
4.12.20 08:46

Všem děkuji 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4378
4.12.20 08:50
@Roomanaa píše:
Všem děkuji 👍

Dám ti životní radu - když ti někdo něco nabízí, není to výhodné pro tebe, ale pro něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2671
4.12.20 19:40
@Zumpa píše:
Dám ti životní radu - když ti někdo něco nabízí, není to výhodné pro tebe, ale pro něj.

Tohle ale nechape 3/4 zemekoule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat