Freeline Pati Sport kombi - řemínkové odpružení

3
22.5.07 12:36

Freeline Pati Sport kombi - řemínkové odpružení

Máte někdo zkušenosti s kočárkem Freeline Pati Sport kombi s řemínkovým odpružením? Jste spokojeni s jeho odpružením a s celým kočárkem? Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1917
22.5.07 18:32

ahoj, mame a jsme moc spokojeni, nekde jsem tu uz do diskuse psala pro a proti, zksim to poheat …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
22.5.07 18:41

Tady je tez diskuse o Freeline a je tam i ten muj
https://www.emimino.cz/modules.php?…

a muzu dodat, ze nasi slecne budou 2 a porad s nim jezdime na prochazky se psama, ci vylety, tchynka ji do nej dava po O spat, kdyz hlida, stale jsem spokojena :).

S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
23.5.07 07:34

Sarach, díky moc za info. Tak doufám, že s ním budem taky spokojeni. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.07 17:15

Ahoj, take mame tento kocarek a nemuzu si ho vynachvalit (za tu cenu!), Jezdime hodne do terenu, se psem do lesa, denne tak 6-8km po kostkach ve meste a zatim drzi bez poruchy. Vanicka je dostatecne velka, mala v ni byla do 7 mesicu. Manipulace pri skladani je jednoducha. Vejde se do Octavie, Felicie kombi, do Fabie se sundanymi kolecky. Reminky nemame, zdalo se mi to az moc perovaci. Mela jsem strach, ze by miminko mohlo vypadnout, az se bude posazovat a vyklanet ven. Pruziny jsou sice trochu tvrdsi, ale daji se take nastavit, ze alespon trosku pruzi. Mala se naucila usinat bez perovani pri popojizdeni a drncani po kostkach. Nekde jsem cetla ze barva rychle vysisuje, my mame svetly, cely den stoji venku na zahrade (mala v nem spi pres den) a neni to tak hrozne. Muzu doporucit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama