Fresh gel na intimní hygienu, doporučte prosím

149
28.2.21 19:58

Fresh gel na intimní hygienu, doporučte prosím

Ahoj holky, roky jsem používala Chilli gel zelený fresh, začal mi poslední dobou vadit, hledám alternativu nějakého fresh gelu, po kterém máte ten „čistý“ pocit.

Prosím o doporučení vhodného Intim gelu.

Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
85
28.2.21 20:04

Používám lactacyd emulze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
28.2.21 20:12

Já osobně teda mám ten nejčistší pocit tam dole po umytí vodou. Ano, JEN vodou. Ty gely jsou zbytečné. Potvrzeno již před lety zdravotní sestřičkou v nemocnici na gynekol. odd. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3779
28.2.21 20:51

Mela jsem Idelyn Beliema a za me asi nejlepsi, a Lactadyd, klasika. Ted mam chilly ten ruzovej a nejak mi vadi. Stridam to celej zivot, Avon, Dove, Nivea, nikdy mi nic nevadilo, az asi posledni rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 21:00

@Taktinevím mozna pokud neprovozujete oralni sex. Nedokazu si predstavit ze po celem dni, kdy se potim, se jen oplachnu vodou… to by asi manzel nedal :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
149
28.2.21 21:03

@Aslanka Mají hodně druhů, můžeš prosím nějakou doporučit? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
28.2.21 21:05

@Azeretereza Já právě ten Chilli používala snad 5 let a oblíbil si ho i muž, ale už mi vadí… Tak zkusím prostřídat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
28.2.21 21:06

@Taktinevím tak to bohužel není nic pro mě, já bych oplachnutá vodou ani neusnula… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
28.2.21 21:09
@Anonymní píše:
@Taktinevím mozna pokud neprovozujete oralni sex. Nedokazu si predstavit ze po celem dni, kdy se potim, se jen oplachnu vodou… to by asi manzel nedal :oops:

Tak bych možná zvolila prodyšné prádlo, bavlněné. Já opravdu s tou vodou nemám nejmenší problém.
A to mýdlo manželovi v puse nevadí? :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
28.2.21 21:10
@Mamca_1234 píše:
@Taktinevím tak to bohužel není nic pro mě, já bych oplachnutá vodou ani neusnula… :(
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
28.2.21 21:16

@Taktinevím tak já třeba nosím jen bavlněné prádlo roky, jen mám prostě lepší pocit, když jsem hezky vymydlená :D a jelikož ten gel používá i muž, tak ho při intimnostech v puse necítím, což on taky ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
28.2.21 22:32

Pouzivam fialovy od Uriage, i intimni sprej kdyz mam pres den puncochy nebo se vice potim. Je to drazsi ale vydrzi dlouho a „chutove“ neutralni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
1.3.21 11:30
@Mamca_1234 píše:
@Taktinevím tak já třeba nosím jen bavlněné prádlo roky, jen mám prostě lepší pocit, když jsem hezky vymydlená :D a jelikož ten gel používá i muž, tak ho při intimnostech v puse necítím, což on taky ne :)

Ale jo, já to beru ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
1.3.21 11:38

Presne tenhle, uz roky a roky, zadna vune nebo jen takova ta cista lekarenska, nedrazdi, umyje a nevysusuje :)
https://www.dm.cz/…2469312.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat