Frigidita - jsem jediná na světě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 23:27
Frigidita - jsem jediná na světě?

Téma na půlnoc… Kvůli manželovi mě moc trápí, že nemám vůbec chuť na sex. Přitom onanuji docela ráda. Ale když jsem unavená a neprovozuji ani toto, stejně nemám chuť na sex. Kdysi jsem měla i milence, ale nebavilo mě to moc dlouho ani s ním. Ačkoli jsme si rozuměli. Jinak si myslím, že manžela miluji. V poslední době mu už ale nedávám ani pusu na ústa. Nevím… Spíme spolu asi 1× za půl roku. On by chtěl denně, ale už si prý tak nějak zvykl.

Je mi ho opravdu líto, ale co nadělám. sex se mi až někdy hnusí. Jinak antikoncepci nemám (na co, že) a ženy mě nepřitahují vůbec. Myslela jsem si, že to tak má víc žen, ale tady na emiminu jsem došla k tomu, že jsem asi jediná na světě. Ach jo. Hrozně se bojím, že bych o manžela mohla přijít. Co dělat? Nebo víte o někom takovém? Nebo vztahu bez sexu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 23:35

Ja te teda chapu… vypada to, ze jeste nemate dite..
Ja pred ditetem nemela problem-spi s naopak- 1× tydne ci 14dni pro me bylo malo a ted po porodu bych nemusela mit sex vubec. Je to blbe, ale mame ho jen proto, ze je partner ted aktivnejsi nez ja. Trapi me to, ale ono to je u me soucet vseho. Unava, pece o dite, neshody s partnerem,.. to je ale na jine tema…

Jitus.Slavickova
Závislačka 4858 příspěvků 25.10.14 23:36

Ahoj, no ja spis patrim k opaku :mrgreen: a kolem me jsou lidi so sex maji radi.ale kazdy je jiny, ja bych zasla do sex. poradny, popovidat si o tom, kor kdyz manzela milujes a nechces o nej prijit. Frigidita je uz nemoc a ja nemyslim ze jsi nemocna, treba v to je trauma, zvik, blok, hlava a psichyka je nevyzpitatelna­..drzim palecky at se zo vyresi :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 23:36

Nejsi jediná na světě, mám to úplně stejně. Někdy onanuji, ale jinak sex se mi protiví, nikdy jsem při sexu nedosáhla orgasmu, nenávidím sex. Svého muže miluji, když se k němu přitulím, cítím „něco“, ale líbání vše pokazí a sex úplně. Teď jsme ve fázi, že sex vůbec ne. Ale mám tu výhodu, že jsem to chlapovi oznámila při jeho pozvání na rande, že s tím počítal.
No a orál? Jen si to představím a chce se mi zvracet… :nevim:

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 25.10.14 23:38

Rekla bych, ze frigidni nejsi, onanujes i na milence jsi se zmohla…
Nebude problem v tom, ze si MYSLIS, ze milujes manzela?

Froseth
Kecalka 438 příspěvků 25.10.14 23:38

Třeba jsi asexuál (i když to by ses asi ani sama neuspokojovala :nevim: ), ačkoliv se o tom nemluví, tak takových lidí není zase tak málo. Jednoho asexuála znám a pár frigidních lidí taky. Určitě nejsi jediná, jenom frigidní lidi to o sobě rozhlašovat asi nebudou. Myslím, že pro vzájemné soužití to může být docela problém, zvlášť pokud má manžel sex rád.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 23:41

Jako bych to psala já, opravdu, manžela miluju, opravdu, ale sex :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 23:44
Zakladatelka
@Anonymní píše:
Ja te teda chapu… vypada to, ze jeste nemate dite..
Ja pred ditetem nemela problem-spi s naopak- 1× tydne ci 14dni pro me bylo malo a ted po porodu bych nemusela mit sex vubec. Je to blbe, ale mame ho jen proto, ze je partner ted aktivnejsi nez ja. Trapi me to, ale ono to je u me soucet vseho. Unava, pece o dite, neshody s partnerem,.. to je ale na jine tema…

Děti máme dvě. Obě se naštěstí povedly napoprvé. :-D I proto mě to moc trápí. Kdyby manžel odešel, bylo by to špatné i pro děti.

Jinak to mám ale naprosto přesně, jako anonymní z 23:36. :hug: Mně třeba po seznámení s manželem s ním sex tak půl roku bavil. Ale brzy to šlo z kopce. Jsme spolu už zhruba 15 let…

Díky holky za reakce. O sexuologovi jsem už hodněkrát přemýšlela, ale nějak se k tomu nemohu odhodlat… :|

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 23:49

Tady anonymní ze 23:36 :mrgreen:
Já u sexuologa byla, ale nevedlo to nikam :nevim: Zkusit to můžeš, ale nechoď za Fifkovou, pro tu budeš málo „divná“ :D
 K.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 23:54
Zakladatelka
@silvik.sk píše:
Rekla bych, ze frigidni nejsi, onanujes i na milence jsi se zmohla…
Nebude problem v tom, ze si MYSLIS, ze milujes manzela?

Hmmm… Manžela moc obdivuji, je skvělý, úspěšný, dobře vypadá… Ale přesto, že se mi líbí oblečený, nahý mě už odpuzuje. Hodně jsem přemýšlela o významu slova milovat někoho a došla jsem k tomu, že ho miluji. Teď je třeba pryč a už hodinu po tom, co odjel mi moc chybí. Hodně si rozumíme. Miluji se k němu tulit. Jinak u mých rodičů to funguje podle mě stejně. Mají už hooodně dlouho oddělené ložnice, ale mají se rádi už 40 let, jsou až dojemní. :srdce: Dají si pusu, ochraňují se. Vypadají spokojeně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 23:59
Zakladatelka
@Anonymní píše:
Tady anonymní ze 23:36 :mrgreen:
Já u sexuologa byla, ale nevedlo to nikam :nevim: Zkusit to můžeš, ale nechoď za Fifkovou, pro tu budeš málo „divná“ :D
K.

Aha. Hm, tak to jsi mě moc nepotěšila. :hug: A přinesly ti ty návštěvy sexuologie aspoň něco? Co teda řekla? Že to je vcelku normální a manžel ať si zvykne nebo naopak ať se ty překonáš?

Šarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 26.10.14 00:15

Jedina urcite nejsi, ale kdybych byla na miste tveho muze nevim zda bych dokazala byt verna ac si ho velmi vazim a podvadet bych ho nechtela

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 00:43
@Anonymní píše:
Nejsi jediná na světě, mám to úplně stejně. Někdy onanuji, ale jinak sex se mi protiví, nikdy jsem při sexu nedosáhla orgasmu, nenávidím sex. Svého muže miluji, když se k němu přitulím, cítím „něco“, ale líbání vše pokazí a sex úplně. Teď jsme ve fázi, že sex vůbec ne. Ale mám tu výhodu, že jsem to chlapovi oznámila při jeho pozvání na rande, že s tím počítal.
No a orál? Jen si to představím a chce se mi zvracet… :nevim:

Jako bys mluvila o me :roll:
A2

martinka242
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 26.10.14 00:51
@Šarlota4 píše:
Jedina urcite nejsi, ale kdybych byla na miste tveho muze nevim zda bych dokazala byt verna ac si ho velmi vazim a podvadet bych ho nechtela

Taky jsem nad timto premyslela, jako zakladatelky je mi moc lito, ale nema on uz manzel totalni nedostatek toho sexu? Ja bych se teda strasne moc bala ze uz mi zahyba. Protoze 1× za pul roku. 8o To snad u muze ani nejde. Samozrejme ze chlapovi verim, ale tohle je hruza.To bych se mu snad ani nedivila. Radeji bych zasla do nejake poradny. Protoze tohle je drsny. A jedina asi urcite nebudes…Drz se :hug:

Markéta80
Hvězda diskuse 42474 příspěvků 26.10.14 00:59

Je aby manžel byl stále tak tolerantní :roll:, málokterý chlap bude bez sexu :? My jsme spolu cca 16 let. Půl roku bych se zbláznila, jo včera manžel zrovna říkal že máme sice podzimní únavu ale ten sex zanedbáváme, mu říkam vždyt byl v úterý ne :mrgreen:. jediná pauza byla vždy v těhu, to byl zákaz dlouho, to zase manžel bere pokud je tam zdravotní problém ale jinak mě zná a ví že víc dní nevydržim :mrgreen: :mrgreen: Takže bych to řešila aby jsi se pak nedivila že manžel už žije dávno druhý život :? Pro mě by to byl asi konec být takovou dobu bez sexu 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >