Fructolax kostky - smí se užívat na začátku těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 13:36
Fructolax kostky na začátku těhotenství

Prosím, napište mi někdo, že se smí užívat… Koupila jsem si sirup Fructolax, kde píšou, že se smí. Nicméně u mě bez úspěchu. Na kostkách je, že se mám poradit s lékařem nebo lékárníkem. No, můžu se poradit až v pondělí, ale já bych si ji potřebovala vzít nejlíp hned…
Jsem v desátém týdnu, už jsem zkoušela vše a fakt bych už potřebovala jít :roll: Těhotenství zatím tajím, omlouvám se za anonym.

Díky moc

Přečtěte si článek: Co pomáhá na zácpu v těhotenství?

Reakce:
Ou
Kelišová 5397 příspěvků 08.12.18 13:43

Frutolax je vláknina, nepomáhá hned, ale až za několik hodin, když se dostane na konec trávicího traku - zároveň je potřeba při jejím užití a během toho co putuje tělem hodně pít.

Jinak k tomu zkus vypít panáka oleje (spíš obyčejného, než olivového, většinou je hořký) a zkus jemně, pomalu, ve výdrži tyhle jogové pozice - nenamáhají a ni nepřekrvují pánevní oblast, takže by měly být bezpečné.

Dlouhodobě to holt chce hlídat si abys ve stravě měla alespoň 20 g vlákniny (30 je lepší) a vypila 2 litry tekutin a hýbat se - joga pro těhotné nebo podobné cvičení na zpevnění středu děla je super a dost pomůže při porodu a taky v posledním trimestru, aby záda bolela méně.

https://www.youtube.com/watch?…

BellinkaX
Kelišová 6672 příspěvků 08.12.18 14:20

A proč si nedáš glycerinový čípek?
Navíc pokud trpíš na zácpu dlouhodobě, tak vláknina efekt nemá, je nutno se nejdřív vyprázdnit laxativy a pak až něco nacvičovat s vlákninou, režimem, nácvikem defekačního reflexu a tak dále.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >