Frýdlant nad Ostravicí, hledám kamarádku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LENKAaLAURINKA
Nováček 1 příspěvek 04.10.14 11:31
Frýdlant nad Ostravicí, hledám kamarádku

Ahojky, hledám kamarádku a maminku z Frýdlantu nad Ostravicí, na pokec, procházky. Před měsícem jsme se sem přestěhovali z Ostravy a nikoho tady neznám. Je mi 28 let a dcerce Laurince 13 měsíců. Budeme moc rádi když najdeme fajn kamarádku. S pozdravem Lenka

Reakce:
lenusek11111
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 07.11.14 20:53

Ahoj. Já jsem z Hodoňovic. To je kousek od Frýdlantu nad Ostravicí. :mavam: Taky tady žiju sama s mužem a nemám tady nikoho, s kým bych si mohla pokecat, zajít na procházku. Jsem už mamina, ale mám velké dítko. A s mužem jsme snažilové. :)

LiBizzar
Povídálka 17 příspěvků 06.01.15 09:09

Ahoj holky:)My se s manzelem stehujeme od unora do Przna a nikoho tu nebudu znat. Cekam sve prvni mimi je mi 27.Uvitam kamaradku. :dance:

barborin
Nováček 3 příspěvky 30.04.16 08:22
Przno a okolí hledá kamarádku

Ahoj budu se stěhovat s přítelem do przna kde vůbec nikoho neznám chtěla bych si najít nějakou kamarádku :) ozvi se

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >