Reklama

Fuerteventura nebo Španělsko s dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 26.01.18 13:08
Fuerteventura nebo Spanelsko s ditetem

Ahojky, chystam se se synem (6) sama na 3 tydny k mori, nasla jsem 2 super hotely s detskym programem, jen nevim co vybrat- jestli Fuerteventuru nebo spanelsko Andalusii costa de la luz :think:
Jake jsou vase zkusenosti? jsou na fuereventure moznosti na vylet s detma? a jak s vetrem? cetla jsem, ze na kanarech hodne fouka :nevim:
 diky

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinejkra
Generální žvanilka 24340 příspěvků 26.01.18 13:18

Jezdim s detma na obe mista, obe jsou fajn. Fue je delsi let, Andalusie loni me uplne nadchla.Na Fue vic fouka, ale oboje je krasny.

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 26.01.18 13:21

@jkra super a kde jste v andaluzii byli? jsou tam moznosti jet s prckem ma vylety? lod, aquapark, nejaky pamatky zoo a tak? jelikoz chceme 3 tydny tak musim syna nejak zabavit :mrgreen:
a jak tam bylo s pocasim? da se v oceanu koupat? :P diky moc

lenina28
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 3 inzeráty 26.01.18 13:38

Ahoj já byla na Fuerteventura v Caleta de Fuste :srdce: :srdce: nááádherný městečko. Na Fuerteventura je krásná zoo, veliká :palec: oceán super

Uživatel je onlinejkra
Generální žvanilka 24340 příspěvků 26.01.18 13:45
@SussiK píše:
@jkra super a kde jste v andaluzii byli? jsou tam moznosti jet s prckem ma vylety? lod, aquapark, nejaky pamatky zoo a tak? jelikoz chceme 3 tydny tak musim syna nejak zabavit :mrgreen:
a jak tam bylo s pocasim? da se v oceanu koupat? :P diky moc

byli jsme v Malaze, cast Benalmadena.
BYlo to krasny, nadherny more, prelom rijna/zari 30 stupnu. je tak akvac, delfinarium, vsude si dojdes ci dojedes busem.Ja si pujcila auto.
Na Fue jezdime na jih, do Morro Jable. Ale na FUe je divokej ocean, musis hlidat mensi deti. V te Malaze pohoda.
Jestli nemas jazykovy problem, pronajmi si apartman a kup si letenku, budes mit dva tydny za cenu jednoho od cestovky.

Uživatel je onlinejkra
Generální žvanilka 24340 příspěvků 26.01.18 13:46
@jkra píše:
BYlo to krasny, nadherny more, prelom rijna/zari 30 stupnu. je tak akvac, delfinarium, vsude si dojdes ci dojedes busem.Ja si pujcila auto.
Na Fue jezdime na jih, do Morro Jable. Ale na FUe je divokej ocean, musis hlidat mensi deti. V te Malaze pohoda.
Jestli nemas jazykovy problem, pronajmi si apartman a kup si letenku, budes mit dva tydny za cenu jednoho od cestovky.

a vylety v poho, na plazi tam hodne stavi velike hrady a stavby z musli, muj kluk u toho travil dost casu. Po celem pobrezi jezdi autobus, vsude jsou obchody.

lenina28
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 3 inzeráty 26.01.18 13:49

Jkra projela jsem skoro celou a v Caleta de Fuste kousek od letiště :palec: je hodně klidný oceán skoro bez vln ,opravdu.Do moro Jable jezdí hlavně surfaři :palec: :palec:

Uživatel je onlinejkra
Generální žvanilka 24340 příspěvků 26.01.18 13:50
@SussiK píše:
Ahojky, chystam se se synem (6) sama na 3 tydny k mori, nasla jsem 2 super hotely s detskym programem, jen nevim co vybrat- jestli Fuerteventuru nebo spanelsko Andalusii costa de la luz :think:
Jake jsou vase zkusenosti? jsou na fuereventure moznosti na vylet s detma? a jak s vetrem? cetla jsem, ze na kanarech hodne fouka :nevim:
diky

ale super hotel s akvaparkem je na Lanzarote, tam se mi vyborne zabavil I 13letej. Jestli bys chtela, je to tento:Relaxia Lanzasur Club. Maji tam pro deti pak treba vodni polo, ruzne hry. Dojdes si do mesta, takova hezka prochazka po pobrezi.
Vsude je hodne Britu a celkove je to bezva destinace.

Uživatel je onlinejkra
Generální žvanilka 24340 příspěvků 26.01.18 13:51
@lenina28 píše:
Jkra projela jsem skoro celou a v Caleta de Fuste kousek od letiště :palec: je hodně klidný oceán skoro bez vln ,opravdu.Do moro Jable jezdí hlavně surfaři :palec: :palec:

jo, to mas pravdu.

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 26.01.18 13:59
@jkra píše:

no jazykovy problem mam, anglicky umim malo, jen nemecky plynule, chci jet s TUI, maji suprovy programy pro deti..takze si priplatim asi radsi za hotel :mrgreen: diky, super, tak asi vyhraje ta Andaluzie at se muzem cachtat v mori :P dekuju moc za info

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 26.01.18 14:04
@lenina28 píše:
Ahoj já byla na Fuerteventura v Caleta de Fuste :srdce: :srdce: nááádherný městečko. Na Fuerteventura je krásná zoo, veliká :palec: oceán super

ja mam na fue obavy z oceanu, rada bych neco, kde se da hezky v pohode s detma koupat, coz pri velkym vlnach nejde a 3 tydny jen u bazenu me odrazujou od kanaru :think: :mrgreen:

Ano Andromeda
Kecalka 107 příspěvků 26.01.18 16:04

Ahoj, byla jsem na Fuerteventure a po několika letech na to stále vzpomínám. Na plážích víc fouká, vždyť se to také jmenuje Větrný ostrov. Ale stojí to za to, jsou tam úžasné výlety a pláže. :dance:

lenina28
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 3 inzeráty 26.01.18 16:14
@SussiK píše:
ja mam na fue obavy z oceanu, rada bych neco, kde se da hezky v pohode s detma koupat, coz pri velkym vlnach nejde a 3 tydny jen u bazenu me odrazujou od kanaru :think: :mrgreen:

Já tam byla se synem 7 let v listopadu a každý den u oceánu ani vlnka, byla to trochu zátoka takže jsem ho s manželem ani nemusela hlídat a sám si chodil do vody jak chtěl :palec:

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 27.01.18 02:43

Diky za vase tipy, nakonec jsme zabookovali spanelsko, costa de la luz v cervnu, tak jsem zvedava :pankac:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >