Fuerteventura nebo Španělsko s dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SussiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 26.01.18 13:08
Fuerteventura nebo Spanelsko s ditetem

Ahojky, chystam se se synem (6) sama na 3 tydny k mori, nasla jsem 2 super hotely s detskym programem, jen nevim co vybrat- jestli Fuerteventuru nebo spanelsko Andalusii costa de la luz :think:
Jake jsou vase zkusenosti? jsou na fuereventure moznosti na vylet s detma? a jak s vetrem? cetla jsem, ze na kanarech hodne fouka :nevim:
 diky

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

jkra
Generální žvanilka 23962 příspěvků 26.01.18 13:18

Jezdim s detma na obe mista, obe jsou fajn. Fue je delsi let, Andalusie loni me uplne nadchla.Na Fue vic fouka, ale oboje je krasny.

SussiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 26.01.18 13:21

@jkra super a kde jste v andaluzii byli? jsou tam moznosti jet s prckem ma vylety? lod, aquapark, nejaky pamatky zoo a tak? jelikoz chceme 3 tydny tak musim syna nejak zabavit :mrgreen:
a jak tam bylo s pocasim? da se v oceanu koupat? :P diky moc

lenina28
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 26.01.18 13:38

Ahoj já byla na Fuerteventura v Caleta de Fuste :srdce: :srdce: nááádherný městečko. Na Fuerteventura je krásná zoo, veliká :palec: oceán super

jkra
Generální žvanilka 23962 příspěvků 26.01.18 13:45
@SussiK píše:
@jkra super a kde jste v andaluzii byli? jsou tam moznosti jet s prckem ma vylety? lod, aquapark, nejaky pamatky zoo a tak? jelikoz chceme 3 tydny tak musim syna nejak zabavit :mrgreen:
a jak tam bylo s pocasim? da se v oceanu koupat? :P diky moc

byli jsme v Malaze, cast Benalmadena.
BYlo to krasny, nadherny more, prelom rijna/zari 30 stupnu. je tak akvac, delfinarium, vsude si dojdes ci dojedes busem.Ja si pujcila auto.
Na Fue jezdime na jih, do Morro Jable. Ale na FUe je divokej ocean, musis hlidat mensi deti. V te Malaze pohoda.
Jestli nemas jazykovy problem, pronajmi si apartman a kup si letenku, budes mit dva tydny za cenu jednoho od cestovky.

jkra
Generální žvanilka 23962 příspěvků 26.01.18 13:46
@jkra píše:
BYlo to krasny, nadherny more, prelom rijna/zari 30 stupnu. je tak akvac, delfinarium, vsude si dojdes ci dojedes busem.Ja si pujcila auto.
Na Fue jezdime na jih, do Morro Jable. Ale na FUe je divokej ocean, musis hlidat mensi deti. V te Malaze pohoda.
Jestli nemas jazykovy problem, pronajmi si apartman a kup si letenku, budes mit dva tydny za cenu jednoho od cestovky.

a vylety v poho, na plazi tam hodne stavi velike hrady a stavby z musli, muj kluk u toho travil dost casu. Po celem pobrezi jezdi autobus, vsude jsou obchody.

lenina28
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 26.01.18 13:49

Jkra projela jsem skoro celou a v Caleta de Fuste kousek od letiště :palec: je hodně klidný oceán skoro bez vln ,opravdu.Do moro Jable jezdí hlavně surfaři :palec: :palec:

jkra
Generální žvanilka 23962 příspěvků 26.01.18 13:50
@SussiK píše:
Ahojky, chystam se se synem (6) sama na 3 tydny k mori, nasla jsem 2 super hotely s detskym programem, jen nevim co vybrat- jestli Fuerteventuru nebo spanelsko Andalusii costa de la luz :think:
Jake jsou vase zkusenosti? jsou na fuereventure moznosti na vylet s detma? a jak s vetrem? cetla jsem, ze na kanarech hodne fouka :nevim:
diky

ale super hotel s akvaparkem je na Lanzarote, tam se mi vyborne zabavil I 13letej. Jestli bys chtela, je to tento:Relaxia Lanzasur Club. Maji tam pro deti pak treba vodni polo, ruzne hry. Dojdes si do mesta, takova hezka prochazka po pobrezi.
Vsude je hodne Britu a celkove je to bezva destinace.

jkra
Generální žvanilka 23962 příspěvků 26.01.18 13:51
@lenina28 píše:
Jkra projela jsem skoro celou a v Caleta de Fuste kousek od letiště :palec: je hodně klidný oceán skoro bez vln ,opravdu.Do moro Jable jezdí hlavně surfaři :palec: :palec:

jo, to mas pravdu.

SussiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 26.01.18 13:59
@jkra píše:

no jazykovy problem mam, anglicky umim malo, jen nemecky plynule, chci jet s TUI, maji suprovy programy pro deti..takze si priplatim asi radsi za hotel :mrgreen: diky, super, tak asi vyhraje ta Andaluzie at se muzem cachtat v mori :P dekuju moc za info

SussiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 26.01.18 14:04
@lenina28 píše:
Ahoj já byla na Fuerteventura v Caleta de Fuste :srdce: :srdce: nááádherný městečko. Na Fuerteventura je krásná zoo, veliká :palec: oceán super

ja mam na fue obavy z oceanu, rada bych neco, kde se da hezky v pohode s detma koupat, coz pri velkym vlnach nejde a 3 tydny jen u bazenu me odrazujou od kanaru :think: :mrgreen:

Ano Andromeda
Stálice 91 příspěvků 26.01.18 16:04

Ahoj, byla jsem na Fuerteventure a po několika letech na to stále vzpomínám. Na plážích víc fouká, vždyť se to také jmenuje Větrný ostrov. Ale stojí to za to, jsou tam úžasné výlety a pláže. :dance:

lenina28
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 26.01.18 16:14
@SussiK píše:
ja mam na fue obavy z oceanu, rada bych neco, kde se da hezky v pohode s detma koupat, coz pri velkym vlnach nejde a 3 tydny jen u bazenu me odrazujou od kanaru :think: :mrgreen:

Já tam byla se synem 7 let v listopadu a každý den u oceánu ani vlnka, byla to trochu zátoka takže jsem ho s manželem ani nemusela hlídat a sám si chodil do vody jak chtěl :palec:

SussiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 27.01.18 02:43

Diky za vase tipy, nakonec jsme zabookovali spanelsko, costa de la luz v cervnu, tak jsem zvedava :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama