Fungoval u vás Vermox na roupy?

Anonymní
1.7.20 09:09

Fungoval u vás Vermox na roupy?

Dítě má roupy a co jsem četla, tak poslední dobou prý Vermox moc nezabírá. Tak uvažuji, jestli se vyplatí shánět něco jiného (prý je v Německu volně prodejný preparát, který byl dřív k dostání i u nás, ale už se tady nevyrábí).
Příp. uvítám další zkušenosti s tím, jak se roupů zbavit.
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.7.20 10:23

Ano, zabral, ale dostali jsme celkem ostré dávkování. 2× denně po 3 dny. A po 3 týdnech zopakovat. Bylo mi špatně od žaludku i dětem, ale zbavili jsme se příznaků. Prý lékaři obvykle předepisují jen jednu tabletu. To asi může těžko stačit. Rozhodně bych Pyrvinium v Německu nesháněla. Za mě zbytečná panika.

• Citovat
  • Nahlásit
6853
2.7.20 12:31

Tak u nás vermox vždy zabral hned po první tabletě, já osobně na něj nedám dopustit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 23:37

Nám nefungoval

Dobrý den, mám nefunguje a bojujeme půl roku už. Nemáte někdo někoho z Německa? Aby mi zkusil poslat Pyrcon nebo Molevac byla bych vděčná!

• Citovat
  • Nahlásit
1917
3.10.20 07:21

Některé eshopy z Německa zasílají i do ČR, např.
https://www.unserekleineapotheke.de/…rvinium.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 21:22

Holky zabral u vás Vermox po čtyřech dnech? Já jsem myslela, že už máme klid a dnes jsem nasla dvě roupy u zadečku. Co mám dělat? Zítra budu volat doktorce, myslíte, že zvýší dávkování nebo je to ještě normální? Denně Peru oblečení, ručníky na 60v sanytolu, potom sušička, žehlím, desinfikuji pořád kliky, umyvadla, záchod. Ja jsem zoufalá, co můžu udělat více? Denně donoci uklízím :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 09:19

Tak zkus ještě objednat ten jiný přípravek z Německa, je tam jiná účinná látka, která funguje jen na roupy. Vermox funguje na víc parazitů, není cílený přímo na roupy.

• Citovat
  • Nahlásit
1629
18.5.21 01:18
@Anonymní píše:
Holky zabral u vás Vermox po čtyřech dnech? Já jsem myslela, že už máme klid a dnes jsem nasla dvě roupy u zadečku. Co mám dělat? Zítra budu volat doktorce, myslíte, že zvýší dávkování nebo je to ještě normální? Denně Peru oblečení, ručníky na 60v sanytolu, potom sušička, žehlím, desinfikuji pořád kliky, umyvadla, záchod. Ja jsem zoufalá, co můžu udělat více? Denně donoci uklízím :(

Taky ted aktualne bojujem. Je to 4.den. dr detska napsala 1 tabletu jednorazove - uplna kravina. Dala jsem detem kazdemu 1-0-1 po dobu 2,5 dne. Ja s manzelem davkovani dle nasi dr 2-0-2 pro ty deti mi na vecer uz nezbylo. dnes je to 4 den. Den od prvniho prasku a roupici stale zivy vecer v zadku. :,( Ruce mam do krve, jak furt vse myju, uklizim, racham vse ve varici vode. Pracka a suska jedou nonstop. Nestiham uklizet pradlo, rucniky, jak se prevlekame, sprchujene. Ja se bojim, ze lecba bude neuspesna. Mame to asi fakt hodne. Deti uz bolelo brisko
nas hlava a unava. Nemam tuseni kde jsme to vzali ale deti si neustale kousali nehty, jsk smyslu zbaveny… tak asi z toho. :,(
Bojim se, ze jak furt prevlekam a peru a delam s tim prachem, ze jsen to znovu vdechla. vajicka jdou pry lehoucka.
Premyslim, kde sehnat ten Pyrcon nebo jestli radeji Molevac? Nechci cekat do dalsiho kolotoce svedeni, prani a uklidu. :roll:
Jak jste na tom ted? Jestli dobre pocitam, tak to mate 10.den id 1.prasku.
Klidne napiste soukrome. Potrebuji se s nekym poradit a utesit. Uz jsem mela predevcirem uplne histerickou ataku z toho. Brecela jsem az jsem se trasla. Je to fakt humus!!! :,(
Dekuji za odpoved. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 15:08

Tak musím zaklepat, že už jsem asi prt nebo šest dnů nic nenašla, ten den, kdy jsem. psala tento příspěvek jsem je viděla naposledy. Ale tedy ruce mám taky do krve rozedrene a nejen já, ale k děti, pořád je nutno mýt si ruce. Stále všechno peru, suším, žehlím, také to nechci podcenit a bojím se návratu. My jsme si tedy vzali jednu tabletku (celá rodina) a teď v pondělí budeme brát další a za 14 dní další, tak snad se nám je podaří vymýtit…

• Citovat
  • Nahlásit
1629
19.5.21 17:40
@Anonymní píše:
Tak musím zaklepat, že už jsem asi prt nebo šest dnů nic nenašla, ten den, kdy jsem. psala tento příspěvek jsem je viděla naposledy. Ale tedy ruce mám taky do krve rozedrene a nejen já, ale k děti, pořád je nutno mýt si ruce. Stále všechno peru, suším, žehlím, také to nechci podcenit a bojím se návratu. My jsme si tedy vzali jednu tabletku (celá rodina) a teď v pondělí budeme brát další a za 14 dní další, tak snad se nám je podaří vymýtit…

Dekuji za odpoved. Musim zaklepat, ze u nas take ted 1.den klid. Ladujeme se navic nejakou tinkturou z cesneku a oresaku, omezili jsme cukr a dnes detem prisel Worm-ex sirup. Za tyden si budem prat kazdy zase 1 tabletku. Rak snad je tim na dobro vymitime. Navic jsem koupila i dynova seminka a jim je po hrstech. Tak snad :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat