Funguje galvanicka žehlicka od Nuskin?

12.1.20 21:50

Funguje galvanicka zehlicka od Nuskin?

Ahoj holky,

s pohledem na mé začínající vrásky jsem se začala o toho téma zajímat a narazila jsem na galvanickou zehlicka. Slibuje to zázraky, vyčištění pleti, vyhlazeni vrásek, zvednutí víček atd. Všude vychází jako nejlepší od firmy Nuskin…rada bych znala názory tech, které ji mají, zda opravdu funguje. Stojí to nemalé peníze a všechny recenze na internetu na mě působí jako placená reklama, proto bych se rada zeptala “normálních lidi” na jejich zkušenosti. Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
227
29.3.20 23:59

Ahoj, od kamarádek vím, že galvanická žehlička funguje, ale nevím, jestli zrovna Nuskin je jediná značka, od které si koupit žehličku :nevim: :nevim:? Nezáleží víc na krémech než na žehličce?
Jinak taky se o tohle te´d začínám zajímat, takže budu ráda za každou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
16.12.20 07:04

Holky, obnovuji diskusi…chtěla bych od Ježíška investici na „domácí kosmetiku“ typu galvanická žehlička - zmenšení vrásek, omlazení pleti, vyhlazení kontur… Nu Skin slibuje zázraky včetně zhuštění vlasů, zlepšení tonizace těla…ale také mám pocit, že vše píší jen prodejci. Je tu prosim nekdo, kdo používá, NENÍ PRODEJCE, a opravdu může doporučit?

Nebo někdo, kdo doporučí jinou značku? Prosím pište jen uživatele, a kdo mate skutečně vrásky a už trochu zralejší pleť. Mám suchou a ta stárne dřív než třeba mastná pleť. Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
16.12.20 08:09

Já osobně zkušenost nemám, ale na jednom kurzu jsem se potkávala s holkou, co měla úžasnou vypnutou pleť, myslela jsem, že je jí tak 25. Pak jsem u kafe zjistila že je jí 35 a když jsem jí to odmítala uvěřit řekla mi že používá právě tu žehličku a krémy nuskin. Hned jsem si to chtěla pořídit ale pak jsem za a) zjistila co to stojí a za b) připustila jsem si, že s tím, jak péči o pleť flákám mě nezachrání ani žehlička :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
16.12.20 11:23

@prokopa Díky moc za sdílení 🙂 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu