Funguje monitor dechu v cestovní postýlce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 02.05.10 10:24
Funguje monitor dechu v cestovní postýlce?

Ahoj. Prosím, máte někdo zkušenosti s monitorem dechu v cestovní postýlce? Pokud ano, jakou máte cestovní postýlku nebo kterou byste mi doporučili? Chtěla bych ji pořídit k našim na občasné přespání. Zatím u nich spala Maruška v košíku (v něm monitor funguje), ale obávám se, že příště už se Maruška do košíku nevejde. Monitor máme Baby sense.

Za odpovědi děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zelvoon
Kecalka 384 příspěvků 02.05.10 10:47

Ahoj,

já jsme používala několikrát monitor dechu v cestovní postýlce, ale bohužel ti nepovím, jaký typ máme. Kupovala jsem ji už před pěti lety a teď je složená někde na půdě. Rozhodně je to taková ta klasika, co se prodává všude dodnes.

Monitor dechu fungoval naprosto spolehlivě. :mavam:

Jana206
Nadpozemská drbna 26563 příspěvků 02.05.10 10:55

Já zkušenosti z cestovní postýlkou nemám.Ale fungovat by to mělo.V porodnici měla Emička baby-sense jen pod tenkou vložkou,žádná matrace,stejně tak jako v nemocnici,kde jsme se musely vrátit k vůli žloutence.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 02.05.10 11:13

Me fungoval, mela jsem cestovni postylku takovou pidi, pod monitorem desku z papundeklu, na nem tu matraci z postylky a byl tak 4m a zadny falesny poplach nebyl

petrajda
Závislačka 2752 příspěvků 02.05.10 11:20

Ano, v cestovní postýlce funguje. Jen jí musíš dát na tu „matraci“ (skládací), co je součástí cestovní postýlky - aby se podložka neprolamovala. Já jsem to dělala tak, že na tu podložku jsem potom dala ještě deku či dvě, aby nespal přímo na ní a netlačilo ho to. Taky lze koupit klasickou matraci a tím by se to vyřešilo.. Ale záleží, jak často bude cestovní postýlku využívat. My jezdíme k našim na pár dnů, tak jednou za dva měsíce, takže ty deky to vyřešily a teď už stejně monitor dechu nepoužíváme. Takto bude monitor dechu fungovat v každé cestovní postýlce. My máme konkrétně od Babypointu.

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 02.05.10 11:30

Ahoj, my máme také baby sense a monitor nám v cestovní postýlce funguje skvěle. Máme obyčejnou Babypoint Vital, ale dokoupili jsme si k ní ještě cestovní skládací matraci (po rozložení obdoba klasické matrace), jelikož jsem nechtěla, aby malej spal na té jejich tenké matraci, která je součástí postýlky.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 02.05.10 11:42

Mně se dost líbí Coneco Apollo (taky od Babypointu). A když se dokoupí ta další matrace, tak nesníží se pak stabilita? Tím že dítě bude výš? Nebo tu přídavnou používáte jen pro malé miminko? Některé postýlky mají vyvýšený rošt, tam to taky funguje?

No my jezdíme k našim taky na pár dní a ne moc často, ale já bych chtěla, aby to bylo pohodlné jako na normální spaní, třeba každodenní (ne že bych ji tam dávala spát pořád, ale já nerozlišuju spaní doma a jinde, kvalitu bych chtěla mít srovnatelnou).

zelvoon
Kecalka 384 příspěvků 02.05.10 12:25
hkac píše: …ta další matrace, tak nesníží se pak stabilita? Tím že dítě bude výš? Nebo tu přídavnou používáte jen pro malé miminko? Některé postýlky mají vyvýšený rošt, tam to taky funguje?

Já tu další (normální matraci) dávám na tu původní tenounkou, ale jen když je úplně dole. Neměla jsem tu vyvýšenou variantu…tam bych se asi bála dát další matraci, aby mi dítě nevypadlo, ale nevím, neviděla jsem to naživo, jak vysoko to je. Vidím, že tvoje Marunka má už přes dva měsíce, začíná se hodně hýbat, tak raději bych to dávala až úplně dolů. Každopádně já to u dna používala od narození mimča a bylo to naprosto v pohodě.

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 02.05.10 12:32

Já také nemám zvýšenou polohu, jeliž už bych ji moc nevyužila, tak to bylo zbytečné. Takže já mám tu podložku přímo pod matrací a je to totožné jako v normální postýlce.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 02.05.10 12:56

Ja myslim, ze kdyz dodrzis obecne zasady zachazeni s monitorem, tak to muzes dat i do te zvysene. Jen se postylka nikde nesmi dotykat postele vasi, nesmi stat v miste kde je pruvan a tak, mohla by falesne snimat.

petrajda
Závislačka 2752 příspěvků 02.05.10 14:03

Já jsem monitor používala i v tom závěsném dnu. To dno jsem používala asi do 5tého měsíce. Ale to díky tomu, že moje děti jsou v pohybovém vývoji línější :wink: . Byla náhoda, že součástí postýlky bylo i závěsné dno. Jinak bych klidně mimčo dávala až dolů.
Jen bych tedy určitě ten monitor nedávala pod tu „matraci“, co je součástí cestovní postýlky - tj. bez podložky. Pokud budeš kupovat tu další matraci, tak je to určtě vyřešené. :palec:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 03.05.10 07:07

nase postylky ma dno ze skladaciho papundeklu, na kterem je napevno slaby molitan, takze se tam monitor dat neda, jedine s druhou normalni matraci - coz funguje, ale zvysuje to objem transportovanych veci. kupovdivu monitor funguje, ikdyz byl polozeny na zemi pod tim papundeklem polozenym primo na zemi - jsem celkem cumela.

mary-jane
Kecalka 147 příspěvků 23.02.14 21:59

Ahoj holky, obnovuji diskuzi. Syn teď na víkend spal u babičky a chtěla jsem dát monitor do cestovní postýlky. Když jsem to zkoušela, tak monitor dechu nezapnul alarm, i když syn v postýlce nebyl. Mám ten Nanny od Jabltronu. Máte někdo zkušenost? Díky.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 24.02.14 11:41

Davala jsem monitor na matraci, ne pod ni, a fungoval. Ale měla jsem Baby sense.

mary-jane
Kecalka 147 příspěvků 24.02.14 14:15

@hkac Děkuju za radu, udělám to taky tak… na to asi nějakou deku, aby netlačil, že?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >