Funguje vám Prima KRIMI na O2 TV?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
solip
Kecalka 469 příspěvků 02.04.18 12:38
Funguje vam Prima KRIMI na O2 TV?

Ahoj holky co mate O2 TV, mate v nabidce jiz kanal Prima KRIMI? Udajne by mel byt na pozici 26, pokud se nenaladi automaticky, doporucuji operatori restart, pokud se neobjevi ani pote, doporucil mi operator tovarni nastaveni. To jsem vse provedla, ale ani tak se mi nezobrazil… Tak jen zjistuji, jestli ostatnim funguje.. Predem dekuji :)

Reakce:
Issabell28
Kecalka 422 příspěvků 02.04.18 12:55

Začíná vysílat až ve 13 h.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >