Reklama

Funguje vkládání na Letgo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 08.10.18 09:32
Funguje vkládání na Letgo?

Funguje vám vkládání inzerátů na Letgo? Během víkendu jsem to zkoušela několikrát a nic. Tak by mě zajímalo, jestli mám problém jenom já, nebo jim to blbne. Díky za reakce.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10010 příspěvků 08.10.18 09:38

Mne to jde

LindaPraha
Extra třída :D 13046 příspěvků 08.10.18 09:39

@vrtulka78 mne to jde, ale obcas letgo dost zlobi. Je to takova… No aplikace zdarma :mrgreen:

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 08.10.18 09:45

@LindaPraha já s ním právě nikdy neměla problém, ale už je to delší dobu, co jsem ho používala naposledy, tak jsem si řikala, jestli se něco nezměnilo :)

Zwetta
Kecalka 395 příspěvků 6 inzerátů 08.10.18 09:45

@vrtulka78
Mě funguje, ale prodej žádný.. :? :)

Petruskabmw
Extra třída :D 12320 příspěvků 217 inzerátů 08.10.18 09:49

Mě také funguje, ale můžu se zeptat prodáte tam něco??? Já sem tomu dala 3× pokud a nikdy nic, asi 3× někdo napsal, ale jak sem odepsala tak už bez odpovědi, měla sem tam i kočár Bugaboo na prodej kde na sbazaru o něho byl zájem i na Fb lidi psali, ale tam nic…tak nevím jestli to má smysl to zkoušet a ztrácet čas…

Tichošlápek
Extra třída :D 10010 příspěvků 08.10.18 09:55

@Petruskabmw prodam tam vždy všechno :) ale dávám za nízké ceny, pak je pryc vse rychle. Naopak zdejší bazar uz jsem vzdala, každy akorát zkouší ukecat polovinu uz tak mini ceny

xammy
Kecalka 496 příspěvků 08.10.18 09:58

@Petruskabmw prodávám už jen tam, prodala jsem skoro vše.

Ornwen
Závislačka 4352 příspěvků 08.10.18 10:30

@Petruskabmw prodavam tam a na bazosi.
Na letgo je to dost casto ze napisou jednou a uz nic, nebo se i domluvi, ze prijedou bez omluvy nedorazi.
Ovsem ty jejich zpravy mi obcas nechodi, nebo se zpozdenim.
Prodejnost mam tak 50% a neni to urcite hned.

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 59 inzerátů 08.10.18 10:40

Jo funguje.Ale prodej teda taky nic moc,ale to ani tady.Já to mám vždy tak nárazově,že v jeden den prodám třeba 6 inzerátů a pak měsíc nic :lol: A taky mi tam píší a pak už se neozývají.Nebo se domluví na čas a den a já jak trubka čekám a oni bez omluvy nedorazí a dělají mrtvé brouky :cert:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 3496 příspěvků 08.10.18 11:02

mě se to tam stalo spis obracene :nevim: , psala jsem, že mam zajem, prodavajici napsal, ze je prede mnou jeden zajemce a že da do večera vědet, jak se pán rozhodl, už je to půl roku, doted nenapsal, ja mu pak druhy den psala, jestli je vec jeste k mani a nic… a tu vec stale jeste ted prodava :-D ja hned tehdy dalsi den koupila jinde, nemam vetsinou cas, cekat az se nekdo rozmysli…

Petruskabmw
Extra třída :D 12320 příspěvků 217 inzerátů 08.10.18 11:22

tak tady sem cca 4 roky prodávala ve velkém po synovi sotva sem to dala do bazaru už to bylo fuč, pak to ustálo a vlastně tak cca 2 roky je tu nulový prodej občas někdo jednou za 3-6měs napíše, ale tot vše a jelikož se tomu už tady ani nevěnuji, tak se i stane, že píši spíš na věc co už nemám, ani tady už neupravuji ceny nic, je to časově náročné a tady se to ani nevyplatí…takže to letgo je tak 50 na 50 bud má člověk štěstí nebo ne…
A na bazoši sem kdysi zkoušela prodávat a teda tam psali strašní lidi, chtěli to nejlíp zadarmo a ještě dovézt, nebo že přijedou a nic a pak se ani nic neprodávalo…mám tu plné tašky oblečení po mladším a vůbec nemám chut fotit a vkládat ten trh je totiž přesycený :(

lucynka25
Kelišová 7306 příspěvků 2 inzeráty 09.10.18 06:49

Mě také funguje a když se třeba sekne, tak to smažu a nainstaluji nový.
Mě to nejvíc jede na marketplace od FB, tam udám vše a hned.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >