Funkce hamiltonova hmatu a sex

Anonymní
29.11.19 14:39

Funkce hamiltonova hmatu a sex

Ahoj, jak vlastně funguje na tělo hamiltonuv hmat? Nechala jsem si ho udělat už jsem totiž po termínu a nic. Teda ještě čekám, dělali mi ho včera, ale je mi normálně a už je to 24 hodin od zákroku. Nespinila jsem ani to nebolelo, zprvu lehce břicho a záda, včera prujem, ale přešlo to do rána. Pravda že malý je méně aktivní a jen trošku mě šťouchá, jinak se fakt nic neděje a to jsem se potom zapřáhla schválně do úklidu, malinikovy čaje vypila, horkou koupel dala a nic nic. Slyšela jsem, že je to na princip spermií (ty látky které se uvolní hmatem) :D myslíte že po tomto zákroku i tak můžu zkusit teda sex? Myslím ohledně infekce atd. protože zátku by jsem už mít neměla delší dobu. Dokonce odcházela i lehce růžová a pořád nic a už je to týden od odchodu.
Příští týden mám nástup do nemocnice a nechce se mi tam být déle než je nutné a navíc vyvolávat porod nuceně. Nevím, vyvolaný porod může být přeci jen horší, když je to umělý :roll:
Nevím teda proč se malému nebo mému tělu nechce, přitom už by jsem ráda rodila a břicha se zbavila a hlavně malého měla už v náručí, nemůžu se dočkat jeho tvářičky :srdce: je to strašne dlouhé, ale on pořád nic nic :roll:
Hlavně nechápu proč by neměl ten hamilton zabrat, otevřená jsem na 1 cm a CS mám hodnotu 6 :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
792
29.11.19 14:44

Normalni je porodit 14 dni pred nebo 14 dni po terminu. Treba jeste neni jeho cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2406
29.11.19 18:15

Zname ted delali hamiltona 3× po sobe a stejne prenasela druhe dite o 10 dnu. A hlenova zatka nemusela odejit cela, to sama neposoudis. Ohledne vyvolavanych porodu panuje mnoho pover, ja ho mela a pro me osobne to nebylo nic hrozneho, klidne bych si to zopakovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat