Funkční ovulaní test plus prosba - nemá některá Wondfo?

Anonymní
25.3.20 21:00

Funkční ovulaní test plus prosba - nemá některá Wondfo?

Ahoj holky, mám na Vás dotaz, máte-li srovnání více ovulačních testů, který funguje nejlépe, tzn. ukáže ovulaci? Četla jsem spousty zkušeností s tím, že některé testy to vůbec neukazovaly správně, ale bohužel už nebylo zmíněno, které to byly a které naopak fungovaly dobře. Poradíte?

A věc druhá… Dříve jsem používala tyto, Wondfo… Už se ale nevyrábí a vyrábět nebudou, rozhodně však byly top. Divný dotaz, ale prosím, nemáte některá tyto testy (ovulační, ale klidně i těhotenské) a víte, že už je nevyužijete a jen by se zbytečně vyhodily? Neříkám že je chci zadarmo, určitě proplatím. Díky za odpovědi!

https://www.emimino.cz/…esty-wondfo/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.3.20 23:18

Ahoj! Taky jsem byla na wondfo, byly bezkonkurenční. Tento cyklus jsem zkusila Adiel SeeNow a byla jsem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 23:33
@Anonymní píše:
Ahoj! Taky jsem byla na wondfo, byly bezkonkurenční. Tento cyklus jsem zkusila Adiel SeeNow a byla jsem spokojena.

Ahoj, dekuji za reakci, vyzkousim… Ukazuji taky tak, ze testovaci carka byva silnejsi nez kontrolni, nebo v dobe ovulace byvaji stejne? Ty wondfo me hrozne mrzi, ty tehotenske byly taky prima…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 08:02

Rekla bych že spíš bývají stejné. Měla jsem pozitivní test 2dny po sobě.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama