Funkční partnerství, ale bez sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.12 10:44
Funkční partnerství, ale bez sexu

Omlouvám se za anonymitu, ale toto je pro mě hodně osobní téma. Žijeme spolu s partnerem necelé dva roky a máme půlroční dceru. Mám ho moc ráda, on mě. Byla to a věřím tomu, že stále je, velká láska. V mnoha věcech se doplňujeme. Jsme oba docela racionální, takže se vlastně nikdy nehádáme, protože se vždy dokážeme domluvit. Nutno dodat, že já se o racionalitu hodně snažím, protože tuším, že on na něco jiného není příliš zvědavý. Takže si „nedovolím“ někdy vyvádět, třebaže by to bylo výjimečně. Partner je také hodně věrný typ. Neříkám, že by nikdy nezahnul, ale myslím, že to není příliš pravděpodobné. On sexu bez vztahu neholduje. Nějaké peníze pro rodinu také vydělá, živořit mě nenechá a živit celou rodinu z rodičáku také ne. Nemlátí mě, nepije. Vlastně je to takový ideální partner a já asi ideální partnerka. Také nezahýbám, vzorně se starám o dítě a o domácnost.
ALE. Není chuť na sex. Tedy z mojí strany. On by chtěl více, ale já nějak nemám potřebu. Není tam prostě to pnutí, líbí se mi, to ano. Ale připadám si jako bych žila s nějakým svým bratrem nebo dobrým kamarádem. A víte co, já to tak klidně budu vést dál. Ale mám pocit, že to takto nevydrží, že jednoho dne to krachne, pokud to nechám být. Co bych měla dělat nebo nedělat, nevíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Petiik
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 24.07.12 10:51

A nemůže to být třeba stereotypem? Co třeba zajet si někam na „výlet“ a pomuchlovat se v autě nebo jiném neobvyklém místě? ;)

Troj
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 24.07.12 10:58

Jj, to chce koreni ;)

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 24.07.12 10:59

Někde jsem četla, že v době ovulace, kdy má žena nejvíc chuti na sex, by si to rozdala s kdejakým hajzlíkem. Kterej dobře vypadá a vypadá i na to, že se umí o sebe postarat. Ale jakmile otěhotníme, toužíme po velmi tichém úředíkovi, který nejlépe choutky nemá vůbec, zato má velmi stabilní zaměstnání a velmi stabilní příjem. :nevim: Neberte pochopitelně osobně a doslova.

Takže chápu obojí. Chceš spolehlivého tatínka apartnera - a to máš. A současně bys chtěla, aby v něm byl i kus toho svůdníka. Páš tě zřejmě vůbec nerajcuje. :nevim:

Jojo, holka, věčné drama, věčné dilema, věčný boj. Holky ti monžá napíšou, že ony by život bez sexu nesnesly, že ti život utíká pod rukama, že někde čeká ta pravá láska…

Já jsem pesimista a hrdě sek tomu hlásím. respektive jsem optimistický pesimista - já tvrdím, že něco špatně dopadne, že to nemá cenu, a tak. A pak mám děsnou radost, když se to stane že jsem měla pravdu - ale i když se to nestane, když to dopadne dobře!!! Takže víš, já neradím rozchod nebo milence nebo tak nějak. Jsem vždy proti takovým řešení - pokud není zbytí. A já si myslím, že je „zbytí“. Je tu ještě vždycky šance, že - jednak teda - já s půlročním miminem měla chuť jen spát a říkala jsem si, že sex je za trest! - že tedy chuť na sex se časem vrátí, možná za půl roku, možná za rok, dva - ale vrátí a jednak… a když se nevrátí, furt máš partnera, tátu, na kterého je spoleh - a to taky není samozřejmost, to taky není málo :nevim: :palec:

tanik1912
Neúnavná pisatelka 16567 příspěvků 24.07.12 11:00

Mne to prijde, ze to muze byt tim, jak je dokonaly… nebo, urcite ma i sve chyby, ale jak pises, vse resite s chladnou hlavou, velice se ani nikdy nepohadate… ja bych se v takovem vztahu zblaznila a asi bych na partnera taky ztratila chut a on na me urcite taky… ja bych radila nejaky vzruso! nerikam zrovna sceny, ale trochu min te racionality a rozumu… a trochu citu a vasne..

Příspěvek upraven 24.07.12 v 11:03

marketta1
Závislačka 3003 příspěvků 24.07.12 11:03

A co tvuj partner-vyhovuje mu to takhle? Neznam z osobni zkusenosti, ale mam kamaradku, ktera ma se svym muzem sex jednou za 3 mesice.Ani jeden z nich nema vetsi potrebu, Jsou spokojeni a vypadaji stastne. A kdyz jsi mela drive partnery tak jsi chtela casteji nebo to bylo stejne? Pokud vam to obema vyhovuje, nevidim problem. :kytka:

Stani1701
Kecalka 379 příspěvků 24.07.12 11:04

Ahoj já ti nevím, dej tomu čas. Já jsem něco takového prodělala taky. Po prvním děcku to trvalo skoro rok. Pak se to prostě samo nějak srovnalo a to po třetím porodu :nevim: je to lepší než za svobodna :oops:. Teď si to manžel nemůže vynachválit. :mrgreen: Ale vztah bez sexu myslím je cesta do pekel. Držím palce Stani

Gjoa
Kecalka 232 příspěvků 24.07.12 11:05

Takové fáze má kdekdo, někdy ten pár sexuje pořád, někdy je třeba i delší dobu klid… jen je třeba, aby ta klidná fáze netrvala moc dlouho, aby to spíš bylo takové sbírání sil na tu divočejší fázi :oops: :mrgreen:

tzn. úplná abstinence by neměla podle mě být moc dlouho (bez sexu ubývá chuť úplně), občas je třeba se překonat… třeba to nebude úplně extra sex (pro tebe), ale je důležitý neztratit nit

kromě toho, i když není chuť, tak pak už to bývá docela fajn a příště už se většinou objeví třeba i malinkatá chuť

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.12 11:06
@tanik1912 píše:
Mne to prijde, ze to muze byt tim, jak je dokonaly… nebo, urcite ma i sve chyby, ale jak pises, vse resite s chladnou hlavou, velice se ani nikdy nepohadate… ja bych se v takovem vztahu zblaznila a asi bych na partnera taky ztratila chut a on na me urcite taky… ja bych radila nejaky vzruso! nerikam zrovna sceny, ale trochu min te racionality a rozumu… i trochu citu a vasne..

Ano, taníku, tak nějak to také vidím. Já mám teď dlouhé vlasy a chtěla bych krátké, ale mám to „zakázané“. Hrozně bych ho zklamala, kdybych neměla dlouhý vlasy. Jsem pořád s dcerou, žádný hlídání, takže nemohu najít nějaké to vzrušení ve svém životě mimo domov. A on je tak „nechutně“ stabilní, pořád v pohodě. Pohádali jsme se jen jednou, vlastně já se pohádala, protože on se do toho úplně odmítl zaplést, jen se stáhnul do sebe a čekal, až mě to „přejde“.
Po ničem netouží, nic neplánuje, za ničím nejde. Je takový se vším spokojený a se vším se hned smíří.
Já nevím, co přesně mě žere. Možná se jen nudím a dokud malá neodroste, nezmění se to :nevim:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.12 11:10

Podle mě se sex dost přeceňuje, mnohem víc času s partnerem přece trávíš jinak, než sexem a tudíž je logicky důležitější, abyste se shodli např. ve věcech výchovy, hospodaření, pohledu na svět atd. než zrovna v sexu…

Já osobně absolutně nemám myšlenky na sex pokud kojím, takže uplynulé 4 roky našeho manželství jsem téměř nepoužitelná, cca 1× týdně se nechám „ukecat“, když už na to dojde, probíhá to k mé spokojenosti, s tím problém nemám, ale prostě sama od sebe vůbec nemám chuť a v posteli chci hlavně spát a mít po celém dni konečně klid a nemuset nic :zed: Manžel samozřejmě chce častěji, takže to řešíme ručně atd., případně si to vyřeší sám. Občas kolem toho jsou rozepře, jako proč nechci častěji, ale nevnímám to celkově nijak fatálně a ani manžel ne. Je to prostě jen jedna ze složek partnerství a není to nic, na čem vše stojí nebo padá.

Anonymní třeba Pepina :lol:

tanik1912
Neúnavná pisatelka 16567 příspěvků 24.07.12 11:17
@Anonymní píše:
Ano, taníku, tak nějak to také vidím. Já mám teď dlouhé vlasy a chtěla bych krátké, ale mám to „zakázané“. Hrozně bych ho zklamala, kdybych neměla dlouhý vlasy. Jsem pořád s dcerou, žádný hlídání, takže nemohu najít nějaké to vzrušení ve svém životě mimo domov. A on je tak „nechutně“ stabilní, pořád v pohodě. Pohádali jsme se jen jednou, vlastně já se pohádala, protože on se do toho úplně odmítl zaplést, jen se stáhnul do sebe a čekal, až mě to „přejde“.
Po ničem netouží, nic neplánuje, za ničím nejde. Je takový se vším spokojený a se vším se hned smíří.
Já nevím, co přesně mě žere. Možná se jen nudím a dokud malá neodroste, nezmění se to :nevim:.

zakazane??? co to presne znamena? tohle slovo, kdyz slysim ve vztahu, tak je mi :poblion: :poblion: :poblion:. (mela jsem kdysi taky hromadu veci zakazanych). vzdyt jsou to jen vlasy. co udela, kdyz si je ostrihas? skoci z okna? mozna, ze by to byl konecne nejaky podnet na to, aby „vybouchl“. Nedokazu si predstavit jaky obrovsky psychicky pretlak v sobe musis mit (on asi taky, ale evidentne jemu to neva).
podle me uz tohle ani neni otazka jen sexu, ale ty se citis v tom vztahu nestastna. prece nechces cekat az mala odroste, aby si mohla konecne zacit zit trochu vzrusujici zivot??? muze ji prece pohlidat on, nebo nejaka kamaradka. ver mi, ze takhle to pujde jen k horsimu. chce to ven, trochu provetrat hlavu. :hug:

tanik1912
Neúnavná pisatelka 16567 příspěvků 24.07.12 11:19
@Anonymní píše:
Podle mě se sex dost přeceňuje, mnohem víc času s partnerem přece trávíš jinak, než sexem a tudíž je logicky důležitější, abyste se shodli např. ve věcech výchovy, hospodaření, pohledu na svět atd. než zrovna v sexu…

Já osobně absolutně nemám myšlenky na sex pokud kojím, takže uplynulé 4 roky našeho manželství jsem téměř nepoužitelná, cca 1× týdně se nechám „ukecat“, když už na to dojde, probíhá to k mé spokojenosti, s tím problém nemám, ale prostě sama od sebe vůbec nemám chuť a v posteli chci hlavně spát a mít po celém dni konečně klid a nemuset nic :zed: Manžel samozřejmě chce častěji, takže to řešíme ručně atd., případně si to vyřeší sám. Občas kolem toho jsou rozepře, jako proč nechci častěji, ale nevnímám to celkově nijak fatálně a ani manžel ne. Je to prostě jen jedna ze složek partnerství a není to nic, na čem vše stojí nebo padá.

Anonymní třeba Pepina :lol:

s timhle uplne souhlasim! :potlesk: :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.12 11:35

Ahoj, schovám se za anonymitu, tak ti to napíšu, ve skutečnosti bych to nikdy nahlas neřekla. Já mám skvělého partnera, jsme spolu od útlého mládí, skoro 20 let, máme spolu dvě perfektní malé děti. A máme perfektní manželství, manžel vydělává slušně, máme se krásně, je pozorný, milý, nikdy by nezahnul, podniká, takže je má práci vedle domu, táta je skvělý, nikdy nekřičí, holkám se maximálně věnuje, nemáme konflikty, když mám potřebu, mazlí mě, ideál, závidí mi ho všichni okolo, mám. li nějaké přání, vždy ho splní. ALE ten sex, nemám na něj chuť, jako na chlapa, miluju ležet u něj v náručí a mazlit se, hladit ho, ale sex ne, jen myšlenka, že už třeba týden nebyla bude muset být, mi vadí. Při tom je velmi pozorný milenec, vždycky dbá na mě, dokáže být něžný nebo divoký, jak vycítí, že chci, jenže já nechci, do začátku se nutím, nemám chuť ho sexuálně vzrušovat, začne s erotickými masážemi, když to mám oplatit, moje sexuální vzrušení je fuč, orgasmy mu nahraju :oops: :oops: :oops: strašný, teď po porodu je to ještě horší, při tom mám chuť na sex stále, takže jak není doma, dělám si to sama, klidně každý den. je to začarovaný bludný kruh, nevím, jak z toho ven, nevím. Vlastně jsem teď napsala svoje niterní pocity, jediné mráčky mého života, a jsem z toho smutná, ale já prostě nemám potřebu na něj sexuálně sahat.

tanik1912
Neúnavná pisatelka 16567 příspěvků 24.07.12 11:41

A to je ta stara pravda…

zeny chteji chytre, hodne, starostlive, verne a dokonale muze, ale nekde v nitru, tajne touzi po tech zlych, se kteryma by mel zivot nejaky svunk… :oops: :oops:

je to tezky si to priznat, ale je to tak…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.12 11:44
@Anonymní píše:
Ahoj, schovám se za anonymitu, tak ti to napíšu, ve skutečnosti bych to nikdy nahlas neřekla. Já mám skvělého partnera, jsme spolu od útlého mládí, skoro 20 let, máme spolu dvě perfektní malé děti. A máme perfektní manželství, manžel vydělává slušně, máme se krásně, je pozorný, milý, nikdy by nezahnul, podniká, takže je má práci vedle domu, táta je skvělý, nikdy nekřičí, holkám se maximálně věnuje, nemáme konflikty, když mám potřebu, mazlí mě, ideál, závidí mi ho všichni okolo, mám. li nějaké přání, vždy ho splní. ALE ten sex, nemám na něj chuť, jako na chlapa, miluju ležet u něj v náručí a mazlit se, hladit ho, ale sex ne, jen myšlenka, že už třeba týden nebyla bude muset být, mi vadí. Při tom je velmi pozorný milenec, vždycky dbá na mě, dokáže být něžný nebo divoký, jak vycítí, že chci, jenže já nechci, do začátku se nutím, nemám chuť ho sexuálně vzrušovat, začne s erotickými masážemi, když to mám oplatit, moje sexuální vzrušení je fuč, orgasmy mu nahraju :oops: :oops: :oops: strašný, teď po porodu je to ještě horší, při tom mám chuť na sex stále, takže jak není doma, dělám si to sama, klidně každý den. je to začarovaný bludný kruh, nevím, jak z toho ven, nevím. Vlastně jsem teď napsala svoje niterní pocity, jediné mráčky mého života, a jsem z toho smutná, ale já prostě nemám potřebu na něj sexuálně sahat.

Tak to je hodně podobné jako u nás. Co s tím, že? Přitom člověk si vlastně jakoby nemá na co stěžovat. :nevim: Někdy mám chuť ho jakoby nakopnout a zařvat na něj, ať se vzpamatuje :mrgreen: Ale vlastně ani nevím, co by jako měl dělat jinak. :zed:
zakladatelka

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama