Furby - má cenu nebo ne?

207
26.11.15 19:27

furby má cenu nebo ne

Ahojky,
prosím o zkušenost s Furbym Hasbro. 6 letý syn by ho chtěl k Vánocům, ale pořád tápeme zda ano nebo ne. Jak funguje a v češtině asi není.. Zábava s ním asi bude. Zda ho někdo máte jste s ním spokojené nebo se snadno rozbije… Díky za jakékoli zkušenosti a rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13214
26.11.15 19:31

Mame doma furby miminko a to fakt nekupovat. Je to podle me predrazene. Dcera taky chce i velkeho furbyho. Melo by to spolu komunikovat. Ma ale smulu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
26.11.15 19:35

Máme dva, každá dcera jednoho, boom verzi, nerozbila ho ani tříletá. Česky to nemluví úrčitě. Máme k nim i furblings, ta samotná jsou naprosto k ničemu, s velkým furbym je to zpestření.

na pongo.cz ho mají teď za 1000, což je super, já je loni kupovala skoro za dva tisíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
26.11.15 19:36

Jo a nekomunikuje to s Lenovem, se Samsungem to nemá problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24916
26.11.15 19:37

Máme velkého a děti /10,6/ si stím vůbec nehrají :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6037
26.11.15 19:39

Máme 2 od loňských Vánoc a nejvíc ohrané jsou krabice, ve kterých byli. Jsou v holčičích barvách, jinak bych ti je výhodně nabídla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
26.11.15 19:40

Ja ho dostala l vánocům asi před 12ti lety kdyz furby začínal, moc jsem ho chtěla :D No, byl super, ted bude možná modernější, ale princip stejny. Meli jsme dva a kdyz se dali k sobě, mluvili spolu, reagovali na sebe. Kdyz se mu macklo do pusy, jedl. Odpovidal ti, reagoval na to, cos mu rekla. Za me super, jednou ho koupim dceři, abych si to připomněla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
26.11.15 19:46

U nás si s ním hraje tříletá. Ta komunikace s tabletem/telefonem není moc slavná, takže to starší celkem rychle omrzelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4219
26.11.15 19:55

No já napíšu podle sebe-jsem máma, která dětem kupovala kde co, v podstatě to, co si přály, ale od jistý doby už trochu zvažuju a přemýšlím a už před dvěma roky tehdy 4letá dcerka chtěla Furbyho a tenkrát jsem se zařekla, že tohle je jediná hračka, kterou prostě nekoupím, protože mně prostě připadal k ničemu a ještě je ošklivej :P a je fakt, že po něm dcerka přestala toužit hodně brzo po tom, co ho chtěla, takže já jsem ráda, že jsem tenkrát nepodlehla :mrgreen

Dělají se moc hezké napodobeniny-které mluví a opakují-myslíš, že by to neprošlo taková náhražka? Třeba by to stačilo :think:

http://aukro.cz/…4701773.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
26.11.15 20:08

Dneska jsme sli kolem hrackarny. Byl tam Furby. A holka, ze by ho chtela. Ze ho ma sousedka. A ze to mluvi :mrgreen: :mrgreen:
Tak jako blbost asi dobra, ale ta cena. A nevim, zda by si s tim hrala. Aby to nebyli vyhozeny penize. Fakt nevim. :think:

• Citovat
  • Upravit
207
26.11.15 20:22
@Patricia89 píše:
Dneska jsme sli kolem hrackarny. Byl tam Furby. A holka, ze by ho chtela. Ze ho ma sousedka. A ze to mluvi :mrgreen: :mrgreen:
Tak jako blbost asi dobra, ale ta cena. A nevim, zda by si s tim hrala. Aby to nebyli vyhozeny penize. Fakt nevim. :think:

no právě vyhozený peníze, ale kluk už na něj kouká asi druhým rokem a ještě ho to nepřešlo, tak jsem vyčkavala jestli ho nezlevní…, takže jak jsem si myslela někdo ho chválí a někdo ne… tak to ještě musím zvážit… :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11994
26.11.15 20:31

V okolí máme dva a oba jen leží. V obou případech je největší zádrhel, že dost často špatně komunikují s tablety a počítači, takže děti o něj ztratili zájem.
Moje sestra ho měla před cca 10 lety a byl daleko lepší než ty co jsou teď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4661
26.11.15 20:39
@Martule79 píše:
Ahojky,
prosím o zkušenost s Furbym Hasbro. 6 letý syn by ho chtěl k Vánocům, ale pořád tápeme zda ano nebo ne. Jak funguje a v češtině asi není.. Zábava s ním asi bude. Zda ho někdo máte jste s ním spokojené nebo se snadno rozbije… Díky za jakékoli zkušenosti a rady :)

ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
27.11.15 09:59

Ségra ho dostala v 6/7 a hrála sis ním týden, za mě nekupovat!

• Nahlásit
  • Citovat
9094
27.11.15 12:50

@Martule79 my máme furby dva a to ty velký. Dostali je děcka loni 9 a 5 let, hráli s s nima tak týden a od té doby jen leží na stole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama