Furreal cubby medvěd - interaktivní hračka

296
7.11.20 20:37

Furreal cubby medvěd - interaktivní hračka

Máte doma tohoto medvěda? Vyhrajou si s ním vaše děti? Uvažuji o pořízení.  

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
293
7.11.20 20:43

Jo, dcera ho dostala minuly rok k Vánocům, to ji bylo 5. Nehraje se s nim. Ale ona se nehraje s žádnou hračkou, tak to asi nedokážu moc posoudit :mrgreen: za ty prachy teda žádná hitparáda, dle mě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
7.11.20 21:11

Dcera ho letos chtěla k Vánocům taky, po dvou týdnech si to naštěstí rozmyslela :) Podle mě je to předražená blbost. ale jestli si ho dítě moc přeje, koupila bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.11.20 21:31

Dcera ho dostala k Vánocům už loni. Byly jí necelé tři roky. Zpočátku žádný velký zájem, ale zhruba půl roku už si s ním vyhraje. Máme od furreal spoustu zvířat, ale Cubby je podle mě bomba. Je úžasně hebký, má spoustu reakci, ten režim spánku, kdy hraje nebo vydává zvuky přírody… Neříkám, že zabaví na hodiny, to ne, ale za mě to vyhozené peníze nebyly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
7.11.20 21:37

Dcera dostane k vánocům, přeje si ho. Ale nekupovala jsem nového. Mám ho od paní, které jen stál u dcery v pokoji (nehrála si a ním). Myslím, že až opadne prvotní nadšení, dopadne to u nás stejně. :roll:… Dostane ještě furreal lví král Simba, dinosaurus T Rex, poník a pes. Už má zlatého velkého retrívra, jednorožce, šimpanze a medvědí mládě. Hračky to jsou pěkné, ale za plnou cenu bych to nekoupila, moc věcí za ty peníze ani jedna neumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10844
7.11.20 21:53

@maky 1993 To je strašně moc těch zvířat. Mně prijde, že se to hodně kupuje. Aspoň tady to často čtu. No a přijde mi to strašně drahé na to, co to umí. Medvídka viděly mě děti, strašně se jim líbil. Přáli by si ho. Jenze si myslím, že by si s ním moc nepohrali. To samé si myslím o Hatchimals. Nekoupila jsem to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
8.11.20 11:43

@Sára 1 Asi se to hodně prodává, to máte pravdu. Vzhledově vypadají opravdu pěkně. Ale většinou kupuji z druhé ruky právě nehrané hračky, které se jen valí někde v rohu nebo na skříni. A u nás je dcera taky vytáhne jen občas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18733
13.11.20 13:10

Děti co vidí, to chtějí a pak to dopadá tak, že se na to práší :?, je třeba „nepředávkovat“ je hračkama a když je rozumný počet hraček, věřím, že si vyhrajou s čímkoliv…

Tipy na další hračky přidávám zde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama