Furt mu vadí jak vařím

Anonymní
21.2.21 12:34

Furt mu vadí jak vařím

Zdravim. Uz toho mam vazne dost a potrebuju to ze sebe dostat. S přítelem jsem 2,5 roku. Zezacatku kdyz jsme spolu zacli bydlet, tak vse co jsem napekla, navarila, vse bylo dle jeho slov vyborny, ze jindy nic tak dobreho nejedl. Talire vzdy vylízal s tim ze to byla pecka. A ted? Poslední dobou vse delam hnusny a bez chuti. Jidla se opakujou samozřejmě, kdysi kdyz jsem udelala například kure na paprice, i víckrát, tak se oblizoval, udelam to ted a neda se to „zrat“ zkousela jsem udelat i novinky aby mel zmenu, troufam si rict, ze zvladnu hodne veci. Ale poslední dobou delam vse na prd :( mrzi me to a stve zaroven, dnes uz to vyvrcholilo a je mi do breku, vzdy se snazim udelat vse dobrý, dochuceny, aby to melo riz. On taky obcas uvari, a zadnej luxus to neni, ale nevadi mi to a nebuzeruju ho, ze tohle mohlo bejt lepsi a tamhle to taky. Tenkrát kdyz jsem delala obyc jidlo, rizoto, prdela jsem se s tim, on ze udělá priste jeste lepsi, z veprovky :poblion: rikam narocinu, ja konzervy nejim to asi nebude ono..rekla jsem to opatrne ale ok, vyzkousela jsem to a proste mi to nechutnalo, kdezto on si to vychvalil jak mohl. Se svoji ex, ktera neumela dle jeho spov varit vubec a vse musel delat on, ze jedli i ty nejlevnejsi jidla a blafy, ja kupuju vse kvalitní a pokazdy když uvarim neda se to…jini mi to chvalej..on ne..nwm jestli je tak rozmlsanej nebo co se stalo..uz nemam chut neco delat…dnes jsem delala veprove na cesneku, prej ze to je jen cesnek a voda..jasne, neni to nic ultra famozniho, ale chut to ma a zase me shodil.. říkám tak si přečti recept ze se tam dava hlavne cesnek,. A on ze vubec neexperimentuju..ja uz nwm, nwm co delat…ztratila jsem uplne chuť do vareni a ze me.to vzdy bavilo :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1831
21.2.21 12:36

No tak mu nevař když mu to nechutná. Ať si namaže chleba… Nechápu proč po sobě necháš békat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24268
21.2.21 12:37

Vareni bude jen zaminka. Nevazi su te. Bych mu v prvni fazi prestala varit. Pokud se nevzpamatuje, tak nazdar. Nemas zapotrebi se nechat shazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
21.2.21 12:39

Mne by chlap asi vynesl v zubech kdybych mu servirovala na vice dni jedno jidlo. Ja treba mam sirokej repertoar jidla a tak se nam klidne opakuje az po dvouch mesicich. Vzdy si spolecne sepiseme jidelnicek na dalsi tyden a podle toho jedu. Muj je teda zmlsanej, neji 70 % potravin, a hodne jidel ma zchnusenych z detsvti. Ale rict mi, ze to je blaf, tak mu namazu chleba a nazdar. Nastesti se to stalo jendou a to vim ze jsem spletla koreni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
906
21.2.21 12:40

Měla jsem podobného, soucítím. Ale u vás bych taky hádala že za tím bude něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
21.2.21 12:42

U toho to teprve začíná, za chvili tě začne buzerovat i přes úklid atd., řekni mu, že když mu to od tebe nechutná, at si vaří sám, zřejmě to podle něj zvládá lépe. Nenech si srát na hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32924
21.2.21 12:44

Tak nevar, ať vaří on. Jednoduché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52267
21.2.21 12:45

Tak mu predej kuchyn, at si vari sam.
Mi se takhle kdysi v zacatcich muj muz dohadoval o strudl :mrgreen:.
U nich se delala jina verze. U nas se davaji do strudlu vlasaky (meli jsme vzdy vlastni).
Dopadlo to tak, ze delam obe verze. Ji obe, ze strudl miluje, ale kdysi mi tvrdil, ze orechy do strudlu nepatri. Nastesti to bylo jen tohle.

Příspěvek upraven 21.02.21 v 12:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 12:45

Ano, ja taky opakuju jidlo az po hooodne dlouhý dobe, mame jidlo max na 2 dny. Ale vzdy vse bylo fajn a ted je vse z toho na nic. Uz mam uplnou nechut neco delat. Holky jestli myslite zaminka, tak jaka? On zna cestu jen z prace a domu. Nikam nechodí, ani za kamosema, nikam. Minule jsem delala houbovou omacku z lesnich hub, vzdy podle receptu kterej mam zajetej a kterej mi vzdy vychvalil. Naposled si do toho nastrikal tolik maggi, ze jsem nestacila kulit ocima. Pak si rikam, jasne, doslo mi houbový koreni ktery tomu doda taky chut. Tak jsem ho letela kouoit a i ja si rikala, joo ted je to konecne ono. Stejne jsem se nedočkala pozitivního slova.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 12:46
@Anonymní píše:
Zdravim. Uz toho mam vazne dost a potrebuju to ze sebe dostat. S přítelem jsem 2,5 roku. Zezacatku kdyz jsme spolu zacli bydlet, tak vse co jsem napekla, navarila, vse bylo dle jeho slov vyborny, ze jindy nic tak dobreho nejedl. Talire vzdy vylízal s tim ze to byla pecka. A ted? Poslední dobou vse delam hnusny a bez chuti. Jidla se opakujou samozřejmě, kdysi kdyz jsem udelala například kure na paprice, i víckrát, tak se oblizoval, udelam to ted a neda se to „zrat“ zkousela jsem udelat i novinky aby mel zmenu, troufam si rict, ze zvladnu hodne veci. Ale poslední dobou delam vse na prd :( mrzi me to a stve zaroven, dnes uz to vyvrcholilo a je mi do breku, vzdy se snazim udelat vse dobrý, dochuceny, aby to melo riz. On taky obcas uvari, a zadnej luxus to neni, ale nevadi mi to a nebuzeruju ho, ze tohle mohlo bejt lepsi a tamhle to taky. Tenkrát kdyz jsem delala obyc jidlo, rizoto, prdela jsem se s tim, on ze udělá priste jeste lepsi, z veprovky :poblion: rikam narocinu, ja konzervy nejim to asi nebude ono..rekla jsem to opatrne ale ok, vyzkousela jsem to a proste mi to nechutnalo, kdezto on si to vychvalil jak mohl. Se svoji ex, ktera neumela dle jeho spov varit vubec a vse musel delat on, ze jedli i ty nejlevnejsi jidla a blafy, ja kupuju vse kvalitní a pokazdy když uvarim neda se to…jini mi to chvalej..on ne..nwm jestli je tak rozmlsanej nebo co se stalo..uz nemam chut neco delat…dnes jsem delala veprove na cesneku, prej ze to je jen cesnek a voda..jasne, neni to nic ultra famozniho, ale chut to ma a zase me shodil.. říkám tak si přečti recept ze se tam dava hlavne cesnek,. A on ze vubec neexperimentuju..ja uz nwm, nwm co delat…ztratila jsem uplne chuť do vareni a ze me.to vzdy bavilo :(

Jako bys psala o mém ex! Vím, že vařím opravdu dobře, návštěvy mi jídlo chválí, rozdala jsem stovky receptů, zkrátka je to disciplína, ve které si věřím, chodím i vařit na svatby a oslavy. Najednou bylo vše hnusný, nedalo se to žrát, atd. Byla to jen záminka, chtěl se odstěhovat, aby se mohl s konečnou platností věnovat svému koníčku. V jeho případě to byl alkohol :poblion:

Prosím anonym, nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
19719
21.2.21 12:47

Tak mu nevař a budeš mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
21.2.21 12:47

Brrrrr
U nás vařím já, takže s tebou soucítím.
I když jak tu někdo psal. Tady o vaření nejde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
21.2.21 12:48

@pouzitychlap Spíš o nějaký jiný problém ve vztahu. To je pak všechno záminka k nespokojenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
21.2.21 12:49

Podle mě bude to jídlo jen nějaká záminka :nevim: když mu dřív chutnalo. Asi ho štve něco jiného. Normálně bych se ho zeptala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
21.2.21 12:50

Pokud mu dřív jídla od tebe chutnala a chválil je, je dnes tvoje údajně nepovedené jídlo jen záminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat