Jsem furt nemocná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 07:40
Furt nemocna

Ahoj, už jsem ze všeho unavená, je mi 23 a vlivem stresu mi byl diagnostikovan dráždivý trácnik. Poslední rok tak furt 24/7 řeším svoje zdraví. Dnes je mi aktuálně třeba tak, že mám pusu plnou aft (při menstruaci vždy), do toho samozřejmě bolesti břicha a ještě k tomu jsem pristydla. Před týdnem jsem měla hrozně natekle oko s vyrazkou, do 2 dnů to samo zmizelo. Prostě furt mám něco, je to jak z nějaké grotesky. Nejhorší je, že mě to uz hrozně unavuje, momentálně se Teda učím na státnice, v rodinném životě ani partnerském to není ok, možná se to projevuje. Až moc se hlídám, aby mi zase něco nebylo. Bojím se přehnané, abych hlavne nechytla průjem, nebo nějakou nemoc. Horší je, že to není jen vymyšlený, nemocná opravdu často jsem.
Nevíte jak z toho kruhu ven? Chci být normální mladá zdravá holka, co si užívá života, a neřeší furt aby ji druhý den že stresu nechytl průjem nebo něco jiného. Pravidelne beru Vitamin C, sportuji, všechny krevní testy OK

Reakce:
Halamka
Závislačka 4012 příspěvků 19.04.19 07:50

Je to na pos.rani, vid? Však ti tělo ukazuje a stačí poslouchat. Utrid si priority. První místo škola, abys ses mohla posunout a ostatní hod za hlavu. Pokud máš problém ve vztahu, jsi mladá, dej si pauzu nebo to utni. Hezky krok za krokem. Jinak se budes motat v kruhu -problem - zdravotni projev -problem. Alespoň pár týdnů do ukončení školy buď „sobec“ a dělej jen to, co vyhovuje tobě, aby ti bylo dobře. Ono je to někdy potřeba.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1566 příspěvků 19.04.19 07:59

Psychika. Zbav se všech problémů co můžeš.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 12 inzerátů 19.04.19 08:49

Posilni si slezinu.

Kotatko03
Echt Kelišová 8564 příspěvků 19.04.19 09:49

Začni si rovnat život. Myslím to vážně, utřiď si priority, hodnoty, cíle. Je ti 23 a podle toho jak píšeš mám pocit, že v sobě nemáš moc jasno. A výsledkem toho je, že seš unavená, pořád tě něco bolí.

Co životospráva? Mně hodně pomáhá brát v doplňcích stravy vitamíty (B komplex, C, Mg, Zi). Po zimě vždy mám takový detox - chlorela, Aloe Vera. Choď hodně ven, už jsou krásné dny a sluníčko (vit. D) nabíjí. Ale znova opakuji, zaměř se na tu psychiku, tam bude prapůvod všeho. :hug:

Váš příspěvek
Reklama