Furt neznáme pohlaví miminka☹️

31
3.11.19 18:09

Furt neznáme pohlaví miminka☹️

Ahoj holky, asi jako každý rodič je zvědavý co vlastně v tom bříšku máme a naco se můžeme těšit. Bohužel my se to nejspíš dozvíme až po porodu jsem ve 25+1 a stále lékaři nepoznají co vlastně čekáme. Když jsem byla na prvním screenu miminko se nechtělo ukázat na druhým screenu mi pan doktor řekl že mám velkou placentu že se to nedá jen tak poznat, přitom to moc nechápu zas tak obézní nejsem ale u ostatních větších holek to třeba poznají ????navíc se mi zdá že to pan doktor trošku odflákl neboť jsem byla celkem dost rychle venku 5-10min ???? Teďkom když chodím co 2tt na kontrolu ke svému gynekologii taky to moc nevidí ale aspoň se snaží a zatím říká že tam žádné varlata nevidi a že to vypadá na holčičku ale že mi nechce dělat naděje že přece nemá tak dobrý ultrazvuk tak jak na screenu ???? stalo se to taky někomu? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19859
3.11.19 18:10

@Kikirep
Každý ne. My jsme vydrželi až do porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
3.11.19 18:16

Já věděla až v 7. měsíci. Dřív byla stydlínek a prostě se neukázala ani na dobrém utz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2883
3.11.19 18:21

My jsme to tak meli teď s poslední holkou. Celou dobu nám jen říkali, že pindik tam nevidí, tak asi holka. Ale ono typické kavove zrno žádný z doktorů nikdy neviděl. Takže větu, ze je to holka jsme neslyšeli, vždy pouze jen že to nejspíš není kluk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K92
459
3.11.19 18:43

Zaplať si ultrazvuk v porodnici, myslím, že jsem to viděla i někde v ceníku nějaké nemocnice, nebo si dojdi na 3D utzv. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 18:48

@Kikirep s tou placentou je to zvláštní. Mám ji na přední stěně, jsem dost silná, tuku na břiše mám hodně a pohlaví trefili už ve 12.týdnu na 1.screeningu. pak to bylo ve 21.tt a 23.tt potvrzeno, to bych poznala i já, že to co tam má asi nepatří holčičce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1882
3.11.19 18:58

Já to věděla až ve 26 to do te doby nic. Nechtěla se ukázat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
3.11.19 19:01

Tak se nechte prekvapit ;) je to krásné :) My jsme pohlaví nechtěli znát u první dcery, teď čekám druhé a zase nechceme. Člověk už v životě nic takového nezažije ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
3.11.19 19:04

Každý je zvědavý, ale ne každý to chce vědět před porodem. Někdo má rad překvapení. Tak když to nejde vidět, tak s tím asi nic neuděláš a budeš se muset tesit na obě pohlaví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
560
3.11.19 19:48

No to je fakt strašná hrůza že to nevíte hned kdy chcete :roll: hlavní je ten screen dopadl dobře ne… Tak se pohlaví dozvíte o pár týdnů později no bože…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11247
3.11.19 21:24

Já to zjistila až ve 33tt. Do té doby si mimčo vytrvale křížilo nožičky. Taky jsem to přežila, počkej na poslední screening, tam už je to tutovka. Teda většinou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.11.19 21:52
@Kikirep píše:
Ahoj holky, asi jako každý rodič je zvědavý co vlastně v tom bříšku máme a naco se můžeme těšit. Bohužel my se to nejspíš dozvíme až po porodu jsem ve 25+1 a stále lékaři nepoznají co vlastně čekáme. Když jsem byla na prvním screenu miminko se nechtělo ukázat na druhým screenu mi pan doktor řekl že mám velkou placentu že se to nedá jen tak poznat, přitom to moc nechápu zas tak obézní nejsem ale u ostatních větších holek to třeba poznají ????navíc se mi zdá že to pan doktor trošku odflákl neboť jsem byla celkem dost rychle venku 5-10min ???? Teďkom když chodím co 2tt na kontrolu ke svému gynekologii taky to moc nevidí ale aspoň se snaží a zatím říká že tam žádné varlata nevidi a že to vypadá na holčičku ale že mi nechce dělat naděje že přece nemá tak dobrý ultrazvuk tak jak na screenu ???? stalo se to taky někomu? :,(

Pošli fotku, řeknu ti to

• Nahlásit
  • Citovat
22505
3.11.19 22:51
@Kikirep píše:
Ahoj holky, asi jako každý rodič je zvědavý co vlastně v tom bříšku máme a naco se můžeme těšit. Bohužel my se to nejspíš dozvíme až po porodu jsem ve 25+1 a stále lékaři nepoznají co vlastně čekáme. Když jsem byla na prvním screenu miminko se nechtělo ukázat na druhým screenu mi pan doktor řekl že mám velkou placentu že se to nedá jen tak poznat, přitom to moc nechápu zas tak obézní nejsem ale u ostatních větších holek to třeba poznají ????navíc se mi zdá že to pan doktor trošku odflákl neboť jsem byla celkem dost rychle venku 5-10min ???? Teďkom když chodím co 2tt na kontrolu ke svému gynekologii taky to moc nevidí ale aspoň se snaží a zatím říká že tam žádné varlata nevidi a že to vypadá na holčičku ale že mi nechce dělat naděje že přece nemá tak dobrý ultrazvuk tak jak na screenu ???? stalo se to taky někomu? :,(

Nebuď smutná, hlavně, že je miminko v pořádku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
4.11.19 18:48

Ja byla teď ve 33tt na poledním utz. Samozřejmě už bylo mimčo namackany, takže šlo p.rd vidět. Takže pohlaví neznáme. Jednou to byl kluk, teď holka :mrgreen: takze překvápko :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 15:53

Kluk nebo holka? :)

Ahoj, holky :)
Přikládám foto z 16tt, bohužel také ještě neznám pohlaví miminka a nebudu tu psát, že mě to neštve, protože štve :grin: tak prosím, je tu nějaký odborník? :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama