Furt se přitahujeme, ale…

Anonymní
1.7.21 21:17

Furt se přitahujeme, ale…

Jsem v situaci, kdy nevím, jak se rozhodnout a proto by mi asi pomohly objektivní názory druhých či jejich samotná zkušenost. Mám ex přítele a furt se proste pritahujeme. Neviděli jsme přes 8 měsíců a do kontaktu se dali cca před 2 měsíci. Máme se za par dni vidět po te dlouhé době. Před zprávy se trochu provokujeme a je to fajn. Pochopila jsem, ze z jeho strany by ten sex byl a rad. Mne sex taky chybí a furt mě přitahuje, v posteli nám to vždy klapalo, takže mě to taky láká. ALE je tady to ale. Jde asi o tu morální a racionální stránku, která říká, ze to není dobrý napad a at mě to ani nenapadne. Je to jen sex, ale na druhou stranu je tam proste to ale. A tak nevím, co si myslet a co se to ve mne děje…Předem díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3705
1.7.21 21:22

Utni kontakt a na sex s ex se vykašli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1474
1.7.21 21:24

Jednou jste se rozešli, tak to asi mělo nějaký důvod a tim bych to ukončila, sex můžeš mít s kymkoliv jiným a nemotat se s bejvalym v bludnym kruhu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
1.7.21 21:25

Asi jste měli nějaký důvod k rozchodu a na ten bych určitě nezapomínala… Pokud vám sex fungoval a ani jeden z vás nechce vztah, tak na občasnému užití si, nevidím nic špatného. Horší by například bylo, kdybys do toho začala motat city a on si chtěl právě jen užít.
Kdybych byla v té situaci jako ty, tak bych si to s ním narovinu vyříkala - co a jak od toho oba očekáváme a následně se podle toho rozhodla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5764
1.7.21 21:27
@Anonymní píše:
Jsem v situaci, kdy nevím, jak se rozhodnout a proto by mi asi pomohly objektivní názory druhých či jejich samotná zkušenost. Mám ex přítele a furt se proste pritahujeme. Neviděli jsme přes 8 měsíců a do kontaktu se dali cca před 2 měsíci. Máme se za par dni vidět po te dlouhé době. Před zprávy se trochu provokujeme a je to fajn. Pochopila jsem, ze z jeho strany by ten sex byl a rad. Mne sex taky chybí a furt mě přitahuje, v posteli nám to vždy klapalo, takže mě to taky láká. ALE je tady to ale. Jde asi o tu morální a racionální stránku, která říká, ze to není dobrý napad a at mě to ani nenapadne. Je to jen sex, ale na druhou stranu je tam proste to ale. A tak nevím, co si myslet a co se to ve mne děje…Předem díky :kytka:

Jde ti o sex nebo vztah? Cca rok jsem tvrdila, že návrat k ex vyšel a je to skvělé, nejlepší rozhodnutí. Ale to, co se semlelo za posledních pár měsíců můj názor úplně otočilo. To, co byl problém předtím, problémem zůstalo a ještě ve větší míře. Už bych se nikdy nevrátila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 21:55

@Kockazvysocan Spíše ten sex

• Citovat
  • Nahlásit
1150
1.7.21 21:57
@Anonymní píše:
Jsem v situaci, kdy nevím, jak se rozhodnout a proto by mi asi pomohly objektivní názory druhých či jejich samotná zkušenost. Mám ex přítele a furt se proste pritahujeme. Neviděli jsme přes 8 měsíců a do kontaktu se dali cca před 2 měsíci. Máme se za par dni vidět po te dlouhé době. Před zprávy se trochu provokujeme a je to fajn. Pochopila jsem, ze z jeho strany by ten sex byl a rad. Mne sex taky chybí a furt mě přitahuje, v posteli nám to vždy klapalo, takže mě to taky láká. ALE je tady to ale. Jde asi o tu morální a racionální stránku, která říká, ze to není dobrý napad a at mě to ani nenapadne. Je to jen sex, ale na druhou stranu je tam proste to ale. A tak nevím, co si myslet a co se to ve mne děje…Předem díky :kytka:

Pokud umis oddelit sex od citu, tak nevidim duvod, proc si neuzit.

Pokud to neumis, tak te to driv nebo pozdeji nejspis semele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4538
1.7.21 22:00
@Kockazvysocan píše:
Jde ti o sex nebo vztah? Cca rok jsem tvrdila, že návrat k ex vyšel a je to skvělé, nejlepší rozhodnutí. Ale to, co se semlelo za posledních pár měsíců můj názor úplně otočilo. To, co byl problém předtím, problémem zůstalo a ještě ve větší míře. Už bych se nikdy nevrátila.

To je mi líto, tak snad se do Vysočan časem zatoulá lepší kocur. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4538
1.7.21 22:01

Já hlasuju pro čerstvé maso 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12888
1.7.21 22:45

Neni lepsi se na tohle vyprdnout a hledat rovnou nekoho na sex i vztah dohromady…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9771
1.7.21 22:47

Ne, vždycky to jeden odskáče. Buď spolu chcete být a nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
1.7.21 22:58

Exače do postele max na jednorazovku a hned potom dlooouhou studenou sprchu a pryč. Pokud je clovek citove vyprahly, tak z toho bude mit akorat zbytecny bordel v hlave.

Pokud rozchod nebyl masakrozni, tak se vzpomina na to hezke a ta puvodni pritazlivost se klidne vynori. Ovsem duvody rozchodu zpravidla nevymizi a jen to pak zbytečne zase svědí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64375
2.7.21 11:29
@Lucie_Sx píše:
Neni lepsi se na tohle vyprdnout a hledat rovnou nekoho na sex i vztah dohromady…?

Ne vždy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5400
2.7.21 13:53

Evidentně chcete oba, tak šup do toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5764
2.7.21 18:11