Furt si říkám že to bude dobrý , ale ono není

Anonymni
7.3.09 16:47

Furt si říkám že to bude dobrý , ale ono není

Snad se na mě nebude nikdo zlobit , že píšu zbaběle jako anonym, ale mám k tomu vážné důvody :( Celé těhotenství bylo soužití s mým přítelem peklo.Bylo to stále jak na horské dráze , jednou to mezi námi byla láská nebeská , podruhé zas neskutečná nenávist a to pak byly hádke ne denním pořádku , což mě v těhotenství neskutečně ničilo.Kolikrát sme si řekli dost hnusné věci , dokonce i vypukla mezi námi rvačka , což s pupkem bylo fakt hrozný :cry: :cry: :cry: Jenže stále jsem dávala vinu jenom sobě , říkala jsem si že má pravdu , že za to můžu já , přeci jenom ty hormony a tak , že až se miminko narodí bude to zas dobrý , jistě ono to bylo dobrý , ale jen pár dní , pak se vše zase vrátilo do starých kolejí a já už fakt nevim co mám dělat.Dneska zas vypukla hádka , musím říct , že to je vždycky ale jen kvůli blbostem , a zase sme se pofackovali a já už nevim co dělat , opět mi tvrdí , že si za to můžu sama tím svým chováním , ale to přece takhle nejde.Už si neumim odpovědět na to jestli ho vůbec miluju , jestli s ním chci dál být avychovávat naše miminko, vždyt přeci nemůže vyrůstat v takovým prostředí, co bysme mu pak dali do života, jenže zase nechci aby vyrůstalo bez táty.Prostě nevim co mám dělat.Už kolikrát jsem si říkala , že to bude dobrý , ale ono není.....Do toho si ještě připadám tak sama , odstrčená.On si jde v klídku za kámošema a tak , ale já nemám kam jít , kůli němu jsem opustila rodinu , všechny kamarády atak , jsou ode mě cca 50 km a já můžu jít jedině ven s kočárkem na procházku a snikim nepromluvit, a to je hrozný.Nevim jak dál.Ani nečekám že mi porádíte , ale budu ráda za vaše názory , aještě jednou se omlouvám že píšu anonymně , ale stydím se za všechno.....

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1713
7.3.09 16:54

Ježiš to je hrozné :cry:
Rychle pryč - k rodičům, sestře, tetě - kamkoli. jen nezůstávat v tomhle - nikdy se to nespraví. Vyzkoušeno - né já, ale blízká příbuzná. Nebylo jí pomoci, dokud se sama nerozhodla odejít od něj.
Neznám podrobnosti, ale chlap, co zfackuje těhotnou ženskou - i netěhotnou - je magor a nestojí za nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
7.3.09 17:12

Souhlasím s Evičkou. Sbal věci a běž k rodičům, ke kamarádce, kamkoliv - hlavně pryč.
Nálady v těhotenství i po porodu jsou normální. Já jsem kolikrát manželovi řekla takový věci. No hrůza :twisted: A on šel a koupil mi zmrzlinu nebo čokoládu, abych si obalila nervy. :D
Zfackovat těhotnou může (promiň ten výraz) totální kretén :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.3.09 17:17

Souhlasím s Evičkou i ,rychle pryč od násilnického chlapa.Ze začátku to bude určitě těžké,ale určitě napořád sama nezůstaneš :) Hlavně ať ušetříš sebe i své dítě od hádek i bití.Pokud si dovolil zbít tě jako těhotnou,nemůžeš vědět čeho je schopný dál.Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
7235
7.3.09 17:25

Souhlas, rychle pryc, meo ublizi tobe i miminku.. za tohle zadnej chlap nestoji…:( Pokud mu nevadi zfackovat tehotnou, co potom udela az tehotna nebudes… Takovyhle chlapi bych povesila za koule do pruvanu (promin.. ale to je fakt sila)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13321
7.3.09 17:31

souhlasím s ostatními. pryč od něj! lepší aby bylo dítko bez táty než si neslo do života syndrom ze špatného soužití rodičů a domácího násilí… co když za chvilku začne bít i dítě? chyba absolutně není u tebe, ale u něj!!! myslím, že popis tvé situace je ukázkový příklad domácího násilí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
7.3.09 17:32

sbal zakladni veci a pryc… jak te jednou uhodi udela to klidne znova a bude pridavat (doted si pamatuju sve rodice a ty nejvetsi hadky kdy tata mamku mlatil - jsou to moje nejranejsi vzpominky, kdyz mi byly 3 tak uz byli rozvedeni a stejne si to porad pamatuju velmi zive).
Takze pokud ne kvuli sobe tak kvuli diteti odejit co nejdriv. je mi lito, ale tohle se podle me uz nespravi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
7.3.09 17:55

Máš internet. Pokud se s miminkem nemůžeš uchýlit k rodině nebo kamarádům, kontaktovala bych nějakou organizaci, která se zabývá matkami v tísni - a oni ti pomohou. Existují přece domy pro matky s dětmi - jsi myslím ideální kandidátka. S takovým člověkem, jakého jsi popsala, dítě prostě nechat vyrůstat NESMÍŠ, to by bylo týrání!!!!

(nevím, odkud jsi, ale google mi právě vyhodil na dotaz „matky v tísni“ 40 200 odkazů…

Držím pěsti, miminko s takovým surovcem vážně nechat nesmíš!!

/Mám příklad z naší ulice - chlap, co se občas napil a byl trochu prchlivý … ve vzteku zabil dvouletou holčičku své přítelkyně :cry: :cry: :cry: /

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
7.3.09 17:56

Ahoj, já s tímto zkušenosti zaplaťbůh nemám, ale myslim si to samé co holky tady. Prát se s těhulkou je opravdu vrchol a takovej chlap nestojí ani co by se za nehet vešlo. Možná máš výkyvy nálady, ale vždyť jsi těhotná, máš na to nárok a navíc sama, bez přátel. To by bylo moc i na netěhuli a tomu tvému je asi úplně fuk jak se cítíš. Sbalila bych se a tradá. Vážně lepší rodina bez táty a harmonická než peklo s tátou :) . A navíc, při těch potyčkách se může za chvíli stát že upadneš tak nešťastně, že by to taky nemuselo dopadnout dobře a pak si to budeš vyčítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
7.3.09 18:01

Přesně tak, ten kdo uhodí těhotnou by měl zustat sám, aby se nad svým chováním pořádně zamyslel!!. Udělá to jednou - udělá to víckrát. Už hlavně kvuli tomu miminku bych se sebrala a nazdar. I když ti bude slibovat, že už ti neublíží, tak v zápalu rozčilení nad svým slibem přemýšlet nebude. Kdo chce psa být, hul si vždycky najde. Začne to tebou a až bude mrnous plakat (zoubky, bolení) tak to může skončit u bití u dtěte. (Což neříkám, že to tak musí být ve vašem případě). Tak se drž a at je to brzy dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.3.09 19:09

Chlap,který uhodí ženu at už těhotnou nebo ne ,je nenormální UBOŽÁK.. :! :! :! …a kort těhotnou…jak může vůbec něco takového udělat???

Já na tom kdysi dávno byla podobně..(s mým ex)..akorát s tím,že jsem řekla ve vzteku co jsem neměla.Tak jsem jí chytla ani nevím jak.To bylo po prvé…taky si šel za kamarádíčkama a když přišel,dělal jako by se nic nestalo.Pak už byli hádky kvůli kravinám,který vždycky vyvrcholili už né fackama,ale že mě chytnul pod krkem a přirazil ke zdi.Taky jsem se rozhodovala jako ty......ale já tenkrát neměla kam jít,tak jsem blbá zůstala.
Takhle to šlo dva roky..pak jsem zbalila děti a šla…Do dnes nechápu,jak jsem to mohla vydržet a dopustit,aby to viděli i děti.Protože jemu bylo fuk,jestli je půlnoc,nebo jestli koukají děti.Dodnes si to starší dcera pamatuje.A to ji byli 4 roky.

Tak ti radím jedno..vem nohy na ramena..a jdi dokud je čas…
Naprosto souhlasím s holkama…že chlap ,který uhodí ženu,by měl zůstat sám.a at si pak najde pořádnou fůrii,která mu to vrátí i s úrokama…
Takový ty kecy,že už se polepší a už ti nikdy nneublíží..trvají jen chvíly.Stejně to půjde na novo a ty budeš akorát zoufalá........uhodil jednou uhodi po druhý.....

Drž se!!!
V.S

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.3.09 19:32

Víte holky asi máte pravdu, ale na jednu stranu já se k němu taky nechovám nejlíp.Kladu na něj moc velké nároky , cokoli udělá , tak podle mě udělá špatně a dokážu mu to dát náležitě najevo,tím jak ho prudím,vím že kdyby to někdo dělal mě , tak bych taky byla naštvaná , Nedokážu ho za nic pochválit .Asi má pravdu v tom , že jesem se změnila , ani nevim kde nastal ten zlom , taky na sobě pozoruju že s e někdy opravdu nedokážu ovládnout a je ze mě hned hysterka , nebo říkám věci co bych neměla,někdy si i říkám že je se mnou chudák , ale zase já to s ním také nemám jednoduché.Jak píšu jsou ale dny ,je jich i cekem dost kdy je to super , kdy vim že ho miluju atak.JÁ VIM BUDETE PSÁT JAK JSEM NAIVNÍ A TAK , ŽE SI NEDOKÁŽU PŘIZNAT ŽE TO NENÍ O.K. ALE TAK TO NENÍ .přiznávám , ale já asi taky nejsem svatá,proč jsem tak hnusná?proč říkámvěci co mě mrzí?proč jsem tak kritická?Víte já zrovna mezi ty ženský , co skáčou jak chlap píská a v tom je asi ten problém,on by mě chtěl ovládat , ale u nás řídim všechno já , připadám si jak generál a vadí mi to na sobě, fakt dost.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.3.09 19:36

Anonymní¨
(tady taky anonymní) myslim že se k sobě nehodíte, jednoho dne se možná sežerete. Promiň tak natvrdo - ale ty si připadáš jak generál a on tě chce ovládat. To se ale nikdy neshodnete. Petra

• Nahlásit
  • Citovat
1752
7.3.09 19:45

Milá zlatá, můžeš se chovat nejšílenějším způsobem, ale přesto když tě uhodil, je to ubožák. Udělal jednou, udělá podruhé. A nevykládej, že neměl na výběr, mohl ti nadávat nebo se sebrat a jít na pivo, cokoliv , ale on zvolil násilí!!!
Neříkám, že je to musí být absolutní konec, ale říkám sbal se a odejdi, než se stane neštěstí. Až opadnou emoce a pokud budete chtít (a musíte chtít oba dva) vztah zachránit, vyhledejte nějakou odbornou pomoc - poradnu psychologa nebo manželskou poradnu.
Osobně ale nevěřím a mám i takovou zkušenost, že pokud někdo vtáhne na ženskou ruku jednou udělá to i podruhé. Mojí sestřenici řezal přítel, až skončila ve špitálu a málem přišla o oko. I ona ho omlouvala a rok rodina nic nevěděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
7.3.09 20:03

Myslím, že jak dojde na facky tak je nejvyšší čas na odchod… sice píšeš že nejsi svatá, ale facky a rvačky jsou dost silný kafe. Opravdu bych se sbalila a odešla… u kolegyně začalo násilí taky „jen“ ve vyhrocených situacích, ale to pokračování nebylo dobré… teď jsou od sebe a je jim mnohem líp. Určitě sama nejlíp víš, jak se rozhodnout … držím palce a hlavně ať jsi ty i miminko v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama