Furt to stejné dokola

Anonymní
6.7.21 13:46

Furt to stejné dokola

Ahojte.. Asi se jen potřebuju vypsat nebo slyšet názor někoho, kdo má podobnou zkušenost s dobrým koncem :D je mi 25 a před půl rokem jsem se rozešla s přítelem. Řekla jsem si, že budu sama. Jenže mi napsal jeden muž, se kterým jsem se začala stykat. Asi po měsíci že to spolu zkusíme. Jenže jsem zjistila, že si píše i s jinými. Tak jsem to samozřejmě ukončila. Bylo mi to líto pár dní, ale řekla jsem si, že za to nestál. Pak mi napsal někdo další, tak jsme se začali stykat. Po 3 týdnech to tak nějak začalo utichat… A pak ještě to samé asi 3×… Tak jsem si řekla, že nikomu nebudu odepisovat a budu mít klid. Jenže mě muži zacali oslovovat i někde v barech, v restauraci a kdekoliv… Ale vždycky to má stejný konec. 2-3 týdny se spolu bavíme, oni jak jsou ze mě hotoví, že jsem nádherná, rádi semnou tráví čas atd… A já každému na začátku vždycky řeknu, že hledám vztah, že kamarády mám. A za nějaký čas se ten druhý prostě začne chovat divně. Přestane se ozývat každý den až to nakonec nějak vyšumí. Jsem z toho smutná, protože je to takhle s každým v poslední době a moc nevím co s tím. Kamarádky někoho poznají a hned je ten zájem oboustranny a takhle ten vztah vznikne. A u mě? Osloví mě, první 3 týdny jezdí každý den, vymýšlejí výlety na každý den a pokaždé to nakonec skončí takhle. :nevim: Přemýšlím, jestli to není nějak o vnitřním nastavení, ale moc nevím jak na to. Kdyby tu měl někdo radu nebo zkušenost, budu rada. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1928
6.7.21 13:52

To jsi stihla celkem rychle, kdyz je vse otevrene asi tak cca 2 mesice? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 13:55

@podzim no píšu, že předtím psali a v poslední době mě někde osloví.

• Citovat
  • Nahlásit
1928
6.7.21 13:57

Tak se tolika nesnaz, proc hned navstevy kazdy den, nech to 1× za tyden a ozyvej se nejak normalne, ne zpravy cely den ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2789
6.7.21 13:58
:lol: :lol: :lol:
@Anonymní píše:
Ahojte.. Asi se jen potřebuju vypsat nebo slyšet názor někoho, kdo má podobnou zkušenost s dobrým koncem :D je mi 25 a před půl rokem jsem se rozešla s přítelem. Řekla jsem si, že budu sama. Jenže mi napsal jeden muž, se kterým jsem se začala stykat. Asi po měsíci že to spolu zkusíme. Jenže jsem zjistila, že si píše i s jinými. Tak jsem to samozřejmě ukončila. Bylo mi to líto pár dní, ale řekla jsem si, že za to nestál. Pak mi napsal někdo další, tak jsme se začali stykat. Po 3 týdnech to tak nějak začalo utichat… A pak ještě to samé asi 3×… Tak jsem si řekla, že nikomu nebudu odepisovat a budu mít klid. Jenže mě muži zacali oslovovat i někde v barech, v restauraci a kdekoliv… Ale vždycky to má stejný konec. 2-3 týdny se spolu bavíme, onijak jsou ze mě hotoví, že jsem nádherná, rádi semnou tráví čas atd… A já každému na začátku vždycky řeknu, že hledám vztah, že kamarády mám. A za nějaký čas se ten druhý prostě začne chovat divně. Přestane se ozývat každý den až to nakonec nějak vyšumí. Jsem z toho smutná, protože je to takhle s každým v poslední době a moc nevím co s tím. Kamarádky někoho poznají a hned je ten zájem oboustranny a takhle ten vztah vznikne. A u mě? Osloví mě, první 3 týdny jezdí každý den, vymýšlejí výlety na každý den a pokaždé to nakonec skončí takhle. :nevim: Přemýšlím, jestli to není nějak o vnitřním nastavení, ale moc nevím jak na to. Kdyby tu měl někdo radu nebo zkušenost, budu rada. Děkuji.
:lol: :lol: :lol: promiň tohle mě pobavilo :mrgreen: (v dobrém)
jinak radu na to asi nemám :nevim: možná nacházíš stejné typy :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
6.7.21 13:58

A co je na tom, že si psal i s jinými, když jste spolu ještě nic neměli? Můj manžel měl nejspíš taky ještě jednu v merku, když jsme si jen psali a občas se sešli. Pak jsme začali spolu chodit a tamte se už neozval. A asi bys neměla všem hned říkat, že hledáš vážný vztah, to je do očí bijící. To asi časem vypline samo, jestli to bude vážné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1928
6.7.21 14:00

Mne prijde, ze navstevy a vypisovani cely dny jsou moc. Zlaty casy, kdy byl kredit to si pak clovek rozmyslel co pise :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 14:00

@podzim právěze teďka naposled to tak bylo. Viděli jsme se jednou dvakrát do týdne, zprávu napsal třeba jednu za den jak se mám a pak už jsme si přestali psát úplně. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 14:01
@Katka372 píše:
A co je na tom, že si psal i s jinými, když jste spolu ještě nic neměli? Můj manžel měl nejspíš taky ještě jednu v merku, když jsme si jen psali a občas se sešli. Pak jsme začali spolu chodit a tamte se už neozval. A asi bys neměla všem hned říkat, že hledáš vážný vztah, to je do očí bijící. To asi časem vypline samo, jestli to bude vážné..

No je na tom to, že už jsme spolu chodili.

• Citovat
  • Nahlásit
599
6.7.21 14:08
@Anonymní píše:
No je na tom to, že už jsme spolu chodili.
Že jsi psala, že to spolu zkusíte, ale jen do té doby si píše s jinými. Tak mi to vyznělo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 14:10

@Katka372 možná jsem to blbě napsala. Ale bylo to myšleno tak, že jsme si řekli, že to spolu zkusíme a začali jsme spolu chodit a on si psal vesele dál jakoby nic.

• Citovat
  • Nahlásit
562
6.7.21 14:10

Nedala si im, tak šli o dum dál. Koho by bavilo chodiť furt na prechádzky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22679
6.7.21 14:12

No asi se každému nechce hned do vztahu, třeba se chtěj jen poznat a pak zjistí, že je na tobě něco špatně nebo se do toho vztahu zenes moc rychle a radsi vycouvaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 14:18

@Kriss Tina jakoby nemyslím si, že na ně tlačím nebo tak něco. Prostě nikoho nenutím, ani nikoho neuhanim.. Prostě to nechávám plynout. Každopádně s tím že je na mě něco špatně to je možné, ale asi nevím co. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17482
6.7.21 14:19

No seznamuješ se s muží na místech, kde čekají flirt a snandý sex. Tedy v baru a na soc. sítích.

Sex nedáš, tak jdou hoši dál.

Pokud se chceš seznámit s někým, koho budeš zajímat ty, jako člověk, ne jako objekt co se dá ošukat a poslat domů, tak se začni věnovat něčemu zajímavějšímu, co je potřeba dělat ve skupině dalších lidí a zajímá to i muže. Pak se můžeš seznámit v jiném scénáři než se balit na sítích a nebo v baru.

Samozřejmě že když se seznamuješ na stejných místech, se stejnými typy a stejnými taktikami, tak výsledky jsou stejné.

Změn prostředí a přístup a když nic, tak se naučíš něco nového a budeš dělat něco zajímavějšího než flirtovat se seladonama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat