Fusak Elodie vs Pinkie?

196
14.5.21 14:14

Fusak Elodie vs Pinkie?

Holky, ještě je sice čas, ale už pokukuju po fusakách, nejvíc se mi líbí tyhle dvě značky, Elodie by měl být kvalitní a teploučký, co však Pinkie zimní fusak?

Případně koupit oba a Pinkie mít na klasickou zimu a Elodie na slabší oblečení a pořádnou zimu? Jsme zvyklí hodně výletit i v zimě…

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2406
14.5.21 14:30

Mam jen elodie a fakt je teploucky, vyuzivala jsem vloni v zime na novorozene narozene v prosinci a letos celou zimu na chalupe na horach. Jako dalsi plus hodnotim, jak je delany, vzadu ma velke otvory na suchac, takze ho velmi dobre zapojis do ruznych typu kocarku, to nektere fusaky nemaji a muze to byt trochu voser je pak nandavat/sundavat.

Podle me je zbytecne kupovat dva hodne teple fusaky, takze jestli je Pinkie stejne teply, vybrala bych jen jeden a dalsi poridila mene teply na prechodove obdobi a mensi zimu do mesta. Ja mam druhy x lander, a to je oproti elodie fakt rozdil, ale do mesta bohate staci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2937
14.5.21 15:34

Na velkou zimu jsem mela Cottonmoose. Na pohoda zimu, zadny mrazy pinkie. Nejakej polozimni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
15.5.21 16:41

Mám teplý elodie a spokojenost, projeli jsme v tom celou zimu, malého jsem ani nemusela moc navlikat a měl tam krasne teploucko. Dva teple bych taky nekupovala, ve velkych mrazech ven stejně nepujdes. Ja mám pak ještě na jaro/podzim fleesovy lodger s odnimatelnym vnitrnim berankem a jsem spokojena s obojím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat