Reklama

Fusak Emitex, Little Angel nebo Aesthetic?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Snajl
Povídálka 22 příspěvků 29.08.18 06:50
Fusak Emitex, Little Angel nebo Aesthetic?

Ahoj, prosím o pomoc s výběrem fusaku. Kočárek budeme mít Tako, viz. obrázek a miminko listopadové, takže když nebudou mrazy a půjdeme na procházku, tak bude prcek ještě malinký a ten Emitex prý snad na malé mimča není moc dobrý, že v něm nejdou dost „zababůňat“..? Ale zase je z nich nejdelší (aby se tam pak tříletý opravdu vešel :think: ). U toho Little Angel se mi zase líbí materiál Outlast a vlastně i vzhledově se mi líbí nejvíc. No ale krom vzhledu bez zkušeností už nedokážu víc zhodnotit. :nevim: Aby byl praktický do autosedačky nepotřebujeme, tam bude mít zavinovačku, takže bude jen v kočáru.

Zaujaly mě podle recenzí fusaky:

Emitex COMBI PREMIUM
https://www.eshopbaby.cz/…-cerny-sedy/?…

Little Angel EXCLUSIVE MAZLÍK OUTLAST
https://www.mall.cz/…tlast-svseda

Aesthetic CITY 3v1
https://www.ondalek.cz/…a-smetanova/

Moc děkuji. :kytka:

Reklama

Reakce:

Terka14
Kecalka 275 příspěvků 29.08.18 08:10

Máme ten první a jsem moc spokojená. Dcera se narodila v únoru a měli jsme to dane na tu kratší verzy. Teď má sportak, tak v zimě využijeme tu delší. Teplo ji v tom bylo dost dá se stáhnout kolem telička.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 08:29

Já nikdy neměla tak teplý fusák a dobrý. Dcera teda měla v zimě už 5m. Máme emitex cocoon. Dle počasí jsem více oblíkla, případně dala deku přes fusák. A já ani moc neoblíkala do fusáku (body, punčochy, fleesový overál nebo tepláky a mikunu) Myslím že ten první bude když tak dobrý. A myslím že tříleté už tam stejně dávat nebudeš. Já myslím že letos už dvouletá se nebude v kočáru vozit ve fusáku. I když zatím raději nechávame.

chs.jasmin
Kelišová 7204 příspěvků 29.08.18 08:31

Ahoj,

také mám tako a já jsem třeba milovník značky Lodger - mám pro holky jak čepice, rukavice, pro mladší ťapáky. Ten fusak je nepromokavý a neprofoukne, je v něm opravdu teplo. Má i zimní vložku, bez ni se hodí i jako přechodový fusak (jaro/podzim). V zime dávám ještě i nánožník, aby dítko bylo opravdu zababulený.
Tento fusak se mi vešel jak do hluboké korby, tak i do sportáku :-) Tříleté dítě se do něj v pohodě vejde :-) :palec:

Natt00
Povídálka 49 příspěvků 29.08.18 08:35

Rodim v prosinci a poridila jsem Emitex Combi 3v1. Da se zkratit a i stahnout kolem hlavicky a jeste jsem koupila zimni kombinezku. Budu mu davat i tu.

Cerva1
Stálice 54 příspěvků 3 inzeráty 29.08.18 08:38

Ahoj, máme Emitex a super. Je hodně teplý a letos využijeme delší verzi. To zkrácení je super věc. .-)

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 29.08.18 08:45

Měla jsem LA a ten outlast je opravdu neskutečný. Dítěti tam prostě nikdy nebylo horko. Nemusela jsem ani řešit návštěvy obchodů. Jinak maximálně teploučký, miminko jsme i v mrazech do něj dávala jen v dupačkách a čepičce, často i bez kabátky, jen v bodýnu.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 29.08.18 08:49

Já mám nějaký úplně obyčejný,malý se narodil loni v listopadu a využila jsem ho týden,kdy byly velké mrazy. Jinak bylo pořád kolem nuly a to jsem měla úplně obyčejný,slabší z autosedačky. Za mě vyhozené peníze. Letos jsem zvědavá,jestli tam ten lumo bude chtít být,už téměř chodí a běda,jak ho někam posadím a přikurtuju.

Baruunečka
Stálice 73 příspěvků 29.08.18 09:03

Ahoj,na říjnové miminko jsem mela Emitex a uplne super,byla jsem rada,ze ten fusak mam. Kdyz byly opravdu mrazy,mala mela bodycko a ponozky,na tom kombinezku,ve ktere byla jako medvidek,cepicku a fusak.A spala zabalena az po usi jako dudek, uplne spokojena. Kdyz bylo tepleji,mela bodycko,dupacky a nejakou slabsi mikinku,aby ji nebyla zima na ramena a krk a zase byla ve fusaku,on okolo nich jde utahnout a namackat,ze jim je fakt teplo…Ostatní fusaky neznam,mela jsem jenom Emitex a s klidnym svědomím ho muzu doporučit dal… ;)

Káťa19
Kelišová 6743 příspěvků 37 inzerátů 29.08.18 11:20

Ahoj, mrkni kdyztak jeste tady na recenze, ostatni, budu moc rada, pokud pridate vasi zkusenost s fusaky :kytka:
 https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

Veru1987
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 11:59
@Natt00 píše:
Rodim v prosinci a poridila jsem Emitex Combi 3v1. Da se zkratit a i stahnout kolem hlavicky a jeste jsem koupila zimni kombinezku. Budu mu davat i tu.

Není to moc zimní fusák a ještě zimní kombineza? Já vůbec ani zimní kombinezu neměla.

Natt00
Povídálka 49 příspěvků 29.08.18 17:58

@Veru1987
Mne ten Emitex prave neprijde tak silny a naducany. Tak i kombinezku radeji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama