Fusak emitex nebo quinny(maxi-cosi)

3143
13.9.09 21:34

Fusak emitex nebo quinny(maxi-cosi)

Hplky, který je lepší, jedná se mi o tepelné vlastnosti a hlavně o skladnost do korbičky. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1062
13.9.09 21:40

ahojky,

já mám Emitex combi a je teplý a skladný ale ten MC neznám takže nemůžu porovnat,jen Emitex chválím a doporučuji :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
13.9.09 21:45

Já mám teď objednaný ten quinny, emitex combi už mám, takže tak za týden můžu porovnat.
Quinny beru kvůli tomu, že do něj budu moct Matesa mumifikovat, ten od emitexu mi přijde takový neohebný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.9.09 21:48

Quinny je jednoznečně skladnější, není naducaný, přesto je velice teplý. :) Měla jsem oba, Emitex jsem pak prodala.

Nepřihlášená Sunnyside

• Nahlásit
  • Citovat
10482
13.9.09 22:03

nápodobně!
první rok emitex combi. velký, neskladný, ze sporťáku všude čouhal, klouzal, dítě furt ruce venku,…
v roce jsme koupili originál quinny speedi, který je nepromokavý, dítě mumifikuje - mmchodem krásný pojem :) je skladný, teploučký a do korby určo lepší! emitex vyplní dreami korbičku skoro sám, takže náš drobísek měl v necelých 5m útrum, nejdřív bez fusaku s dekou, zavinkou od emitexu apod., ale to nesnášel, takže sporťák… (ale on byl hodně napřed, měsíc na to lezl..)
jo, taky se dá dát do zappek, což jsem ocenila hodně!
co se teplotních vlastností týká, myslím, že letopšní zima ho celkem prověřila…i v těch -10 jezdil jen v teplých ponožkách a dobrý!

emitex jsem ještě v zimě prodala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
14.9.09 08:56

Holky, moc díky za tipy. Asi tedy půjdu do toho quinnyho(já teda maxi-cosi), ale je to to samé, jen jsem nikde ne netu nenašla délku toho fusaku. Nemůžete mi ho prodím některá přeměřit? A ještě nevadí mimimu, že je celé mumifikované? Nebo se to dá i nastavit, že si ručky vytáhne, a přesto mu tam nefouká? A ještě mám ho do PP GT3, je to jedno, nebo je to nějak speciálně do quinny?Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
14.9.09 10:19

Kacko, jaký maxi cosi?? jako že city? ne všechny jsou totiž nepromokavé a neprofukavé,,, není to vždycky stejný materiál… do kočárku bych si to raději zkusila, každý fusak a zvlášť do PP - oni mají nějak jinak pásy, ne??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.9.09 15:55

Ja bych sla do originalu. Vsechny origose pasuji lepe nez univerzaly. A kdyz uz bych chtela univerzalni tak bych sla do Aestheticu. Je mekci nez Emitex a maji krasne barevne variabilni kombinace. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
3143
16.9.09 16:10

No jo, ale PP origo fusaky myslím nedělá. Líbí se mi tento.
http://www.detskacesta.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
25.9.09 09:52

Holky a co aesthetic, jaký je? Jen ta cena. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15812
25.9.09 09:56

Mam po prvni dceri Aesthetic 3v1. Tenkrat stal asi 1.800,– v akci a je proste bezva. Mela ho neter a ted ho budu mit druhou sezonu pro mladsi dceru. Takze suma sumarum uz jede sestou sezonu a vubec to na nem neni poznat.

Je teply, mekky a navic se krasne vleze do vsech kocaru - jezdil v Quinny korbe a sportaku, v Xlanderu korbe a sportaku, v ZAPP goflkach, v Inglesine Espresso a ted v Jane Nomad. Vsude krasne pasuje.

Neni naducany, coz mi usnadnilo vyber proti levnejsimu Emitexu, pac jsem ho vybirala hlavne aby pasoval do Zapp golfek.

Jinak dobre jsou original fusaky od stejne znacky kocarku - sednou do kocarku jak prdel na hrnec :lol: a ted jsem videla hezky fusak Lodger a novy cesky Kaarsgaren.

No na vyber je toho spousta, ja davam plus Aestheticu, pac maji more vyberu potahu jak vnitrnich tak vnejsich, takze ti bude i barevne ladit a pasovat do kocarku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
25.9.09 10:09

potvrzuju, že aesthetic je třída!

1. česká firma. emitex je česká kopie českého aestheticu, oni přišli první s tím odepínáním..
  2. jemnější než emit, méně naducaný… kamoška měla emitex, aesthetic a speedi fusaky… speedi hodnotila vysoko, že je hodně teplý a skladný, ale prodala ho se speedim. na druhé si nechala aesthetic…

já kupovala speedi orig. před zimou vloni, kdy ceny klesly na 1490,– což mi přijde za fusak OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.9.09 18:05

Holky dnes jsem prohlizela Aesthetic, libil se mi moc, jen nevim, jestli neni maly za hlavou - jsou tam takovy dve spicky (proc vlastne? to je jen takovy design?), zda se mi, ze Emitex kdyz stahnu snurkama tak udela kolem hlavy ditete lepsi krunyr … rozhoduju se mezi Emitexem a Aestheticem. Kocar mam Xlander XA, a fusak pujde uz do sportaku, v korbicce uz malej vriska.
diky za nazory
nakukovatelka

• Nahlásit
  • Citovat
15812
29.9.09 18:09

Ten zip nahore od Aestheticu muzes rozepnout a nestahovat bocni snurky. Ono to funguje jako takova kapucka a je fakt, ze na sedici dite je to naopak moc fajn - chrani ho ze strany, pokud ma otevrenejsi kocarek nebo zvedave ditko.

Ja ted Aestheticu davam jednicku s hvezdickou, viz muj prispevek vyse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
29.9.09 21:50

koupila bych jednoznačně aesthetic, emitex už po svých zkušenostech ne… moc se mi nelíbilll. koupila jsem si raději originál ke quinny speedi, ale pokud bych chtěla ten dlouhý, koupila bych aesth. je to český výrobek, super měkoučký, teplý, skladnější, emitex je naducánek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama