Fusak na zimu - který je nejlepší?

DD
337
1.10.05 13:50

Fusak na zimu - který je nejlepší???

Ahoj holky,
chystam se koupit fusak. Muzete mi nekdo poradit, jaký se vám osvědčil a kde se dá pořídit? Netuším jestli vubec existuje vic druhu a rada bych i vyuzila nejaky e-shop. Máte zkušenosti s nakupovanim oblečků pro mimča přes net? Díky Dáša. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1718
1.10.05 15:03

Ahoj DD,

mě se moc líbí fusak od Emitexu na této adrese http://www.emitex.cz/view.php?…
Já sama jej ale nemám, ale děsně se mi líbí, stále jej okukuji.Který fusak je nejlepší nevím, já mám doma pětiletý po starším synovi a je děsně sepraný, tak stále pošilhávám po tomto.....ale je docela drahý na to, že jeden fusak už doma mám…

Vyrábí se z omývatelného polyesteru na povrchu a fleece (antipeeling) uvnitř zimního pytle. Prodloužená délka zimního pytle je 110 cm. Po odejmutí dolního dílu se délka zkrátí na 80 cm. Dolní odnímatelný díl je uvnitř omývatelný. Zimní pytel je vybaven otvory pro pětibodové bezpečnostní pásy . Dá se dát i do autosedačky…tuším, že stojí kolem 1100Kč

Další fusak od téže firmy http://www.emitex.cz/search.php?…

Lila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
1.10.05 15:53

Ahoj, já mám 27 let starý fusak z beránka, ještě po mě a myslím, že bude OK. Ale to ty asi nehledáš, že :-) ale slyšela jsem že dobrý je zn. emitex. Ale já zůstanu u svého starého osvědčeného. K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
1.10.05 17:36

Ahojky,
já mám fusak od Aesthetic a je naprosto super. Můžete si vybrat jakou brvu chcete a že mají výběr!!! Dokonce i materiály se dají navolit. No taky si to nechají zaplatit. Stojí kolem 2000,–
Ale stejně jako od Emitex se dá zkrátit, prodloužená část je omyvatelná, otvory na pásy… Je opravdu moc příjemný, měkký a přitom perfektně vyteplený.
Má na zádech část, pomocí které se dá připevnit ke kočárku, aby neklouzal.
Koupila jsem si u nich i deku, taky jsem si navolila barvy.
http://www.aesthetic.cz/fusak
Albi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
1.10.05 21:03

Ahoj, máme fusak od Emitexu - Combi. To je ten, o kterém psala Lila. Zvenku je polyester, uvnitř fleece, výplň je z PES vlákna. Je dlouhý 110 cm, ale dá se odepnout spodní díl a pak je dlouhý 80 cm. No přesnější popis ti napsala Lila. Je na výběr také celkem dost barev - já vybírala z pěti, které se mi hodily k barvě kočárku. Je teplý a dá se bez problémů prát v pračce. Delší dobu jsem přemýšlela, kde ho koupit, nakonec jsem ho koupila na www.babylife.cz. Stál 1120 Kč + 70 Kč (poštovné), přišel mi od objednání do 10 dnů (ale objednávala jsem ho tenkrát v sobotu). V kamenném obchodě byl dražší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
DD
337
2.10.05 00:11

Ahoj holky, mockrát děkuju za cenné a rychlé rady - nečekala jsem to tak bleskově :D :D :D . Na ten Emitexový se musím jít podívat někam do obchodu - podle obrázků vypadá moc dobře. Dnes jsme na Andělovi kupovali hrazdičku a shodou okolností tam měli vystavené i fusaky Aesthetic. Vypadají „luxusně“ a je pravda, že luxusní je i cena :( . Tak mám teď o čem přemýšlet. Mamka mi doma taky schovavala 31 let ten muj berankovy, ale zda se mi už dost jetý… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
2.10.05 10:09

Dášo, já mám pro Aleška také fusak Emitex combi. Přišel mi v poměru cena/výkon jako nejlepší a navíc měli i barvu krásně do našeho kočárku :-) . V reálu jsem ho viděla v Husitské, Praha 3, Dětský ráj (mají i web tuším www.detskyraj.cz ).
Kupovala jsem ho na www.matysek.cz (tuším 1150,–). Nejlevnější ho měli na www.oskarek.cz (tuším 990,–). Ale ceny byly na jaře, když jsem to řešila, teď nevím…
Hodně štěstí s výběrem ;-) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
2.10.05 10:47

Ahoj,

take jsme poridili fusak Combi od Emitexu. Vypada super, je prodluzovaci, da se dat do autosedacky i do sportaku. Jeste jsme ho v zime nezkouseli, ale teply je dost - mela jsem ho nedavno s sebou pro malou misto spacaku a dost se mi v nem zapotila ;)). A mame ho z matyska za 1.150,–.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
2.10.05 11:17

Na první jsem taky měla fusak z beránka ještě po manželovi.Neříkám že by byl špatnej ale ve sporťáku klouzal i s malým dolůa letos už do něho ani nevleze (budou mu 2 roky a třeba by to bylo někdy nutný vytáhnout fusak,nemáme nánožník u golfek)na další chci koupit Emitex.Stojí něco kolem 1000 a je stejnej jako ten za 2 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
9.12.05 12:14

Ahojky,
uvažuji o koupi fusaku combi od firmy Emitex. Už jste ho vyzkoušely, když už je ta zima? :lol: Taky se mi líbí jejich Zimní pytel MANCHESTER + KOŽICH. Máte s ním zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
9.12.05 12:48

Ahoj Lazi,

my už se v Emitexu vyhříváme, je super :) Přijde mi, že malému by snad stačily i plavky, jak je teploučký :lol: , máme ale ten z omyvatelného polyesteru a fleece. Kamarádka objednávala manžestr, v dané barvě ho ale neměli, a tak má stejný jako já a prý by neměnila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7799
9.12.05 12:56

DD - já mám fusak z beránka ještě po mě (a to je 26 let), už v něm jezdili i dva synovci a teď má dcera :lol:
Před 4 lety je vyspravený a slouží dál skvěle a myslím, že ještě vydrží na další mimi. Nedám na něj dopusti, je super teplý, kam se na něj hrabou ty flaušové. Tak já bych ti radila, zkus ten váš starý dát do čistírny nebo nějaké opravny.
Alenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
9.12.05 12:56

Violet díky za info. Můžeš mi prosím ještě napsat, kde jsi ho kupovala nebo objednávala? Díky. Jsem ráda, že je tak teploučký. Určitě do něj půjdu :lol: - teda ne já, ale syn :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
9.12.05 13:08

Ahoj.

Slyšela jsem samou chválu na Emitex, hlavně fusaky 3v1.

Osobně mám „prastarý“ fusak, po několika dětech - takový klasický beránek s vyšším chlupem a manšestrovým povrchem. Stačilo vyčistit v čistírně, sice trošku chlupů pustil, ale jinak je naprosto bezvadný. Velký a já jej díkybohu nacpu do trojkombinace i golfek.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
9.12.05 13:08

Ahoj

My máme tento http://www.prag-info.cz/…p/index_.php?…

je fakt dost teplý… Máme kočárek Inglesina a jen tak tak se tam vejde.

Koukala jsem, že v Quelle prodávají taky fusaky a jsou i do autosedačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama