Fusak u kočárku - zkušenosti

1351
11.5.18 19:54

Fusak u kočárku - zkušenosti

Ahoj všem, v neděli budeme mít již kočárek (Espiro Next Manhattan). U kočárku je již v ceně také fusak. Jako prvorodička ale nejsem schopná absolutně odhadnout, zda ten fusak bude dostatečně teplý aby zvládl zimu :roll: nechci dítě navlikat do kombinézy a ještě do fusaku. Nemáte někdo zkušenost s fusakem přímo u kočárku, pripadne přímo s tímto?
A ještě poddotaz- je potřeba mít zimní fusak a ještě i jarní/podzimni nebo je to jen trik prodejců? :think:
Moc děkuji za jakoukoliv radu :) i třeba jak poznám zimní fusak pokud to u něj není vysloveně napsano :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3501
11.5.18 20:14

Fusak bohužel neznám. Ale jaro letos ani nebylo a když bylo, měla jsem deku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2516
11.5.18 20:18

Záleží taky na tom, kdy se ti mimčo narodí. Mám už druhé a kombinézu jsem ani u jednoho nepoužila.
U staršího byla teplá zima a měla jsem půjčený hodně teplý fusak od švagrové (tlustý, huňatý). Malý měl půl roku, dávala jsem ho v dupačkách a bundě, protože měl ramena a ruce venku. Další roky jsem používala oteplováky a bundy.
Druhý se měl narodit v březnu, bohužel se narodil o měsíc dřív a zrovna bylo - 10. Já měla jen fusak do vajíčka. No, moc jsem s ním venku nepobyla a stačil ten fusak s hodně teplou dekou dole i nahoře a všechny kočárky mají nánožník.
Jarní/ podzimní fusak je z tenkého flísu, nemají na sobě šusťák. Nemám, ale u druhého bych využila, protože mi skopával deku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1351
11.5.18 20:24

@Lidym mimco čekáme na začátku září takže ho nevyuziju ihned…jen bych ráda nějak zjistila jestli přikupovat právě nějaký fest teplý, u kterého bude psáno že je vysloveně zimní. Vycpat případně dekou není vůbec špatný nápad ovšem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2516
11.5.18 20:35

Tak jsem shlédla video a kočárek je luxusní, závidím. Ten fusak tam moc neukázali, asi bych ho chtěla vidět naživo. Teplý fusak můžeš přikoupit vždycky.
Nejlepší rada, co zde koluje - mít víc dek různých tloušťek. Těma si vždycky vypomůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
11.5.18 20:51

Já zimní fusak doporučuji emitex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
11.5.18 21:01

Uvidíš jaký fusak bude…dokoupit teplejší můžeš vždycky. Já mám zimní od Emitexu, je teplý. Jarní fusak mám taky, používali jsme ho už na podzim, nyní na jaře taky. Je bezvadný, nedám na něj dopustit. Nerozčiluje mě na sporťáku padající deka, prcka pěkně zapnu, teplo má i odspodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3501
11.5.18 21:12

Což mi připomíná, ze my máme fusak vhodny od října do dubna, nějaký materiál vyrobený pro NASA, ale jak se otepli, tak ho vyndavám a dávám popř. deku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
730
11.5.18 22:12

Tak syn je lednovy a zimní fusak jsme využili hooodne, byl to starý beran a super - dávala jsem ho tam jen v jedné vrstve a teplejší vrsek…jinak jarni/podzimní fusak jsme využili taky hodne, měli jsme Emitex, navrch softshel a ve vnitr tenky flis..ja tedy nepouzivala nánožník, ani u hluboké korby ani u sportaku..a když byl uz chodicí, tak jsem ten emitex fusak ocenila, nelovili jsme nikde žádnou deku, když se xkrat za procházku z kočárku vyndával…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18476
12.5.18 08:01

Ahoj, ja jsem teda vyuzila jarni/podzimni fusak hodne, pak mam i zimni. Asi bych pockala, jaky bude a podle toho se zaridila. Pro me je praktictejsi fusak jako deka nez jen deka :think: deti se odkopavaji a fusak hreje i zespodu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18476
12.5.18 08:05

Mohla bys poridit i bazarovy, pokud nechces zbytecne investovat, kdyz nevis, jestli vyuzijes ;)
https://www.emimino.cz/…icka/fusaky/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
12.5.18 11:56

Používali jsme i podzimní fusak, nemám ráda balení do dek a navlíkání dětí do vrstev oblečení.
Pokud jde o tenhle fusak, prostě počkej a uvidíš, buď bude ok nebo pak koupíš nový, dneska ti ho doručí max do dvou dnů, to se s dekou dá přežít :kytka: Já teda vůbec nenakupovala nijak extra dopředu, zvlášť dražší věci, které jsem netušila, jaké a jestli vůbec budu potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
19.10.20 20:17

Hledám nějaký fusak, který by byl použitelný jak do kočárku, tak i do autosedačky a byl dost teplý a odolný, abych ho nemusela pořád prát, ale dal se třeba zvenku otřít, když ho malá něčím pokydá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5170
19.10.20 20:30

My měli beránka od Kaiser a super. Teplý ažaž a pro sedačku měl průvleky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18476
20.10.20 11:04

@HeMraz teplý a zárověň funkční jsou materiály ovčí rouno a nebo outlast , určitě nedoporučuji do autosedačky žádnou umělinu.
Do autosedačky je dostačující třeba merino vložka - zde Emitex , miminku dát ponožky navíc, mikinku a přikrýt dekou. Dle mého lepší varianta než zimní fusak do autosedačky.
přendavání fusaku ti poleze na nervy…

dobře udržovací je Fusak s vnějším materiálem softshellem - stačí otírat vlhkým hadříkem a ovčí rouno ideálně přemáchnout v ruce, když už je nejhůř.
Mám do kočárku tento Emitex a je skvělý :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama