Fusak značky Outlast - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
iwa83
Kelišová 6757 příspěvků 24.10.18 11:23
Fusak značky Outlast - zkušenosti

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s fusakem značky Outlast? Jsou fakt dobré? Máme čerstvé miminko, tak se ohlížím po něčem co nám vydrží až do jara. Starší dcera od nich měla bodýčka i trička a s těma jsem max spokojená. Děkuji za jakoukoliv zkušenost, případně radu.

Reakce:
acimedaca
Nadpozemská drbna 26162 příspěvků 24.10.18 12:14

Fusak jsem měla zimní, byl moc pěkný teplý, byla jsem s ním spokojená.

Elishka1
Závislačka 2783 příspěvků 24.10.18 13:08

Little Angel máme, je pěkně teplý, dá se prodloužit i rozšířit a má prý udržovat stabilní teplotu, u nás spokojenost

iwa83
Kelišová 6757 příspěvků 24.10.18 14:01

@Elishka1 @acimedaca Dík moc. My s tričky taky max spokojenost. Hlavně jí z toho fakt nelezou záda a celkově není tak zpocená. Cena vyšší, ale určitě se to vyplatí. Tak snad i ten fusak bude za to stát.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >