Fyzické napadení nadřízeným

15
22.1.20 13:24

Fyzické napadení nadřízeným

Holky máte některá zkušenost? Abych to upřesnila.. Můj šéf byl vždycky trochu zvláštní, něco mu řeknete a on to ve vteřině zapomene, je náladový a je znát že své podnikání moc nezvládá a je toho na něj moc. Výbuchy vzteku už párkrát měl. Občas to už ale vybočuje z nějaké hranice. Když jsem nastoupila říkalo se že se tam stalo že uhodil servírku v návalu vzteku, ale moc jsem tomu nechtěla věřit. Dnes jsem to ale zažila na vlastní kůži. Od rána byl nesvůj, stále se ptal na hloupé otázky ( kolegyně nesla zelí do lednice, ptal se co to je? Ona že zelí a šla si po svém, potom za ní přišel a ptal se znovu atd.. ) Najednou na ní upřeně zíral řekl jí že s ním mluví divně a že s ním má mluvit jako se šéfem. Odcházel a zastavil se vedle mě najednou jak když přepne praštil do stolu a začal na ní řvát. Já jen koukala a zeptala se co mu je, v tu chvíli se otočil na mě začal se mnou třást, řval že mě vyhodí a několikrát mě praštil do ruky a ramene pěstí. Takové šílenství jsem v něčím pohledu snad ještě neviděla. Řekla jsem mu co to dělá, že mě praštil. Pak mu to začalo docházet omluvil se a že nás má rád. Kamarádka se sesypala, odešli jsme domů a já teď přemýšlím a vůbec nevím co dělat. Jestli s tím vůbec jde něco dělat, jak se zachovat. Příjde mi to šílené nikdy jsem v takové situaci nebyla. Jak by jste se zachovali vy? Děkuju za názory/rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2572
22.1.20 13:27

@VandaH řeknu ti to takhle, zítra už bych do práce nešla 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4614
22.1.20 13:29
@VandaH píše:
Holky máte některá zkušenost? Abych to upřesnila.. Můj šéf byl vždycky trochu zvláštní, něco mu řeknete a on to ve vteřině zapomene, je náladový a je znát že své podnikání moc nezvládá a je toho na něj moc. Výbuchy vzteku už párkrát měl. Občas to už ale vybočuje z nějaké hranice. Když jsem nastoupila říkalo se že se tam stalo že uhodil servírku v návalu vzteku, ale moc jsem tomu nechtěla věřit. Dnes jsem to ale zažila na vlastní kůži. Od rána byl nesvůj, stále se ptal na hloupé otázky ( kolegyně nesla zelí do lednice, ptal se co to je? Ona že zelí a šla si po svém, potom za ní přišel a ptal se znovu atd.. ) Najednou na ní upřeně zíral řekl jí že s ním mluví divně a že s ním má mluvit jako se šéfem. Odcházel a zastavil se vedle mě najednou jak když přepne praštil do stolu a začal na ní řvát. Já jen koukala a zeptala se co mu je, v tu chvíli se otočil na mě začal se mnou třást, řval že mě vyhodí a několikrát mě praštil do ruky a ramene pěstí. Takové šílenství jsem v něčím pohledu snad ještě neviděla. Řekla jsem mu co to dělá, že mě praštil. Pak mu to začalo docházet omluvil se a že nás má rád. Kamarádka se sesypala, odešli jsme domů a já teď přemýšlím a vůbec nevím co dělat. Jestli s tím vůbec jde něco dělat, jak se zachovat. Příjde mi to šílené nikdy jsem v takové situaci nebyla. Jak by jste se zachovali vy? Děkuju za názory/rady.

Aby to nebyl příznak nějaké psychiatr. diagnosy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9768
22.1.20 13:30

Asi tam jsi krátce. Takže zítra už nemusíš přijít. Tohle vypadá na psychickou nemoc, zvlášť, když jsi mu viděla v očích ten nenormální výraz.
Neriskovala bych a skončila tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10711
22.1.20 13:32

@VandaH Ty jo, to je opravdu divné chování. Asi bych tam už neměla chutˇjít. Dnes udělal tohle, už to je hodně přes čáru, co udělá příště?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
22.1.20 13:32
@LaPaloma píše:
Asi tam jsi krátce. Takže zítra už nemusíš přijít. Tohle vypadá na psychickou nemoc, zvlášť, když jsi mu viděla v očích ten nenormální výraz.
Neriskovala bych a skončila tam.

Souhlasím, už bych nepřišla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
22.1.20 13:35

Asi bys mohla zůstat doma na překážkách, měla bys mít nárok na náhradu mzdy. Pokud bys to chtěla resit, tak kontaktuj inspektorát práce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
22.1.20 13:39

Zasla bych si za doktorkou oznámit napadeni a nechat se vyšetřit, aby te pak nepopotahoval, ze jsi nepřišla a tam by me uz nevidel, riskovat fyzické a psychické zdravi kvuli magorovi. Ja bych zvazila i trestní oznámení na napadeni, na PČR bych šla s papírem v ruce od dr.

Příspěvek upraven 22.01.20 v 13:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9768
22.1.20 13:39

Ve zkušebce je nejlepší skončit bez dalších debat.
Po zkušebce pokud možno dohodou, třeba ke konci ledna. Zkusit se to může. On na to přistoupit po zkušebce nemusí, ale tohle stav na výpověď je. Pokud ho neudá, tak žádné jiné páky než normální výpověď, vyčerpání nároku na dovolenou anebo výpověď na dohodu k nějakému dni nemá.
Překážky v práci jí nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7729
22.1.20 13:40

Asi bych za ním zítra přišla s dohodou o ukončení prac. pomeru(k dnešnímu datu), s tím že kdyz ti ho podepíše tak to nebudeš nikde hlásit. Záleží, ale jak to máš, jestli si můžeš dovolit byt chvíli bez práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
22.1.20 13:48

A já bych zašla na policii nahlásit napadení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.1.20 13:56

@Hanka1 a zajít spíš k obvodní, nebo na chirurgii když mám ruku třeba jen pohmožděnou? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067
22.1.20 14:03
@Šáruší píše:
A já bych zašla na policii nahlásit napadení.

Ja taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10711
22.1.20 14:13

@VandaH Asi by nebylo od věci zajít na tu chirurgii, udělají ti rentgen, sepíšou zprávu a s tou pak půjdeš ke svému lékaři :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
22.1.20 16:47
@VandaH píše:
@Hanka1 a zajít spíš k obvodní, nebo na chirurgii když mám ruku třeba jen pohmožděnou? :think:

Al bych na chirurgii, když by vyhrožoval v souvislosti s odchodem z prace, pohrozilia bych mu trestním oznámením. I kdyz ja bych na nej TO podala i tak. Nejsi prvni a bohuzel ani si posledni koho napadl. Takovy magor muze i nekoho zabit kvuli kravine…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat