Fyzické testy policie - kliky

Anonymní
13.3.20 12:05

Fyzické testy policie - kliky

Dobrý den, chystám se na fyzické testy k policii. V popisu klik (vzpor ležmo) není uvedeno v jaké poloze musí být nohy. Nyní dělám kliky s nohama od sebe. Může to být při testech problém, že nemám nohy úplně u sebe i když to není nikde specifikované? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1278
13.3.20 12:44

Nevím teda, zda si žena co muž ale u Celni správy se dělají dámské kliky..a řekla bych, že když není specifikovano, tak ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.20 12:48

Jsem žena a chtěla bych jít ke státní policii tam se musejí dělat pánské bez ohledu na pohlaví. Neznám nikoho kdo testy v blízké době dělal tak to zkouším touto formou :)

• Citovat
  • Nahlásit
12090
13.3.20 12:55
@Anonymní píše:
Jsem žena a chtěla bych jít ke státní policii tam se musejí dělat pánské bez ohledu na pohlaví. Neznám nikoho kdo testy v blízké době dělal tak to zkouším touto formou :)

Zavolej si na naborove centrum a na vse se poptej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4013
13.3.20 13:11

Můj muž dělal fyzické testy loni. Dle jeho slov na postavení nohou nezáleželo. Začínalo se vleže a někde dávali malou pet láhev pod hrudník a musel být slyšet zvuk jejího stlačení. Na netu na youtube jsou prý videa a dá se to podle toho naučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1278
13.3.20 13:33
@brkatka píše:
Můj muž dělal fyzické testy loni. Dle jeho slov na postavení nohou nezáleželo. Začínalo se vleže a někde dávali malou pet láhev pod hrudník a musel být slyšet zvuk jejího stlačení. Na netu na youtube jsou prý videa a dá se to podle toho naučit.

Ano, i my máme pet lahev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama