Fyzický útok v partnerství - opakování

Anonymní
13.1.20 20:24

Fyzický útok v partnerství - opakování

Existuje reálná možnost, že pokud v partnerském vztahu došlo k fyzickému útoku, v opilosti, že tato událost může být skutečně jenom ojedinělá a nebude se už opakovat? Má někdo i tuto zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15241
13.1.20 20:28
@Anonymní píše:
Existuje reálná možnost, že pokud v partnerském vztahu došlo k fyzickému útoku, v opilosti, že tato událost může být skutečně jenom ojedinělá a nebude se už opakovat? Má někdo i tuto zkušenost?
říká se, že alkohol otupuje zábrany a řekneš či uděláš to, co by jsi v reálu chtěla, ale brzdíš se. Může to být ojedinělá událost, ale taky nemusí.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2920
13.1.20 20:29

Výborně alkoholik a násilník. Ideální partner. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
13.1.20 20:32

Ahoj, znám spoustu lidí kteří se v opilosti chovají jako naprosté hovada, přitom za střízlivá jsou to úžasní, hodní lidé. Zkušenosti v partnerství nemám, ale asi bych na tvém místě dala ultimátum, buď já nebo alkohol ať si vybere. Protože pokud je agresivní v opilosti a bude pít dál, tak se to opakovat bohužel bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11329
13.1.20 20:34

No a uvědomil si že má problém s agresí a alkoholem a nastoupil okamžitě na léčbu?

Nebo alespoň od toho incidentu vědomě abstinuje?

Ne?

Tak že zbije znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9820
13.1.20 20:55

Pokud se nebude opijet, nemusi se to opakovat. Jestli bude pit, bude se to opakovat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26188
13.1.20 20:56
@Anonymní píše:

Většinou platí: co se stalo jednou, nemusí se stát už nikdy. Co se stalo dvakrát, určitě se stane i potřetí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1835
13.1.20 20:58

Nejpravdepodobneji se to bude opakovat. Ja osobne nesnasim lidi, co jsou v opilosti agresivni…nevadi mi kdyz je nekdo prehnane vtipnej, ukecanej, nebo mluvi tak nahlas az krici, nebo kdyz se nekdo neustale opakuje…ale agresivni lidi v opilosti to je hnus. Takovej clovek ztraci zabrany…
Pro vysvetleni je mi 30 a driv jsme s partou chodili o vikendech se bavit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6729
13.1.20 21:00
@Cenarius píše:
Výborně alkoholik a násilník. Ideální partner. :mavam:
:palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 21:10

S partnerem jsme spolu od roku 2012. Hodně jsme se chodili bavit a prehaneli s pitim. Párkrát jsme se pohadali az jednou tusim v roce 2015 mne pod vlivem uhodil plus delal sceny, byl totálně na mol. Druhy den si to nepamatoval, stydel se a omluvil se. Tak jsem to vzala a vic jsme se to neresili.. Pak se ale par mesicu na to jednou opil takhle hodne znova, uz me neuhodil, ale byl dost agresivní a myslím si, ze od napadení chybel kousek. Byla jsem z toho špatná a chtěla se odstěhovat. Vyrikali jsme si to a domluvili se, ze proste tolik pit nebude a ze kdyz na nem uvidim, ze zacina mit dost, tak si da vodu a tečka. Slib dodrzel a neprehanel to uz. Ja se zaprisahla, ze jestli to udělá jeste jednou, tak se balim. Nechci dopadnout jako moje mama, kterou otec bil 20 let. Ted uz mame male deti, jdeme maximálně tak na par piv 3× za rok :D a na tamto si ani nevzpomenu. Bez piti je uplne normalni a jsem rada, ze jsme to piti zamezili… Alkohol je sracka. Tot u nas, kazdy je ale jiny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3331
13.1.20 21:12
@Anonymní píše:

Jasně že ano. Na to se ani nemusíš ptát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
13.1.20 21:38

Agresivní alkoholik, super kombinace, gratuluji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 22:34

Tak zase zakladatelka nepíše, že partner pije každý druhý den, není proč hned vyvodit, že je to alkoholik. Jinak vím o takovém případě, kde se to stalo jen jednou a pak už nikdy (zatím, ale jsou to už roky), ale záleží na mnoha faktorech (příčina, celkové chování, jak se k svému činu staví atd.). :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama