Fyzio Praha

1313
23.5.20 20:18

Fyzio Praha

Ahoj, nemate, prosim, nekdo kontakt na dobre rehabilitace v Praze? Syn, temer 9 m, neleze, nema 2. vzprimeni. Dnes mi jedna dr. rekla, ze ma krivou pater do tvaru C a je potreba rehabilitovat. Nicmene nase fyzio jede jen vojtovku a nemam z ni pocit, ze by ji to nejak vic zajimalo. 1× za 14 dni nam da cvik, rekne ze je rozmazlenej mamanek, kdyz u toho breci a cau. Dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1794
23.5.20 20:42

Skvela je RHB MUDr Jarmila Haubnerova a jeji tym na poliklinice Barrandov, ale nevim jestli bere nove pacienty, podivej se na jeji web.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
23.5.20 20:53

My chodili do Centra lecebne rehabilitace na Pankraci, cvici tam sice taky Vojtovku, ale jsou moc mili a s detma to umi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
23.5.20 20:59

Úžasní jsou v Be Balanced na Evropské :palec: je tam fyzioterapeutka přímo pro děti a je milá, citlivá :srdce: dceři doporucila kraniosakralní terapii - za mě nejlepší možná volba! Fakt doporučuji:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
599
23.5.20 22:15

Také mám dobrou zkušenost z CLR Horáčkova na Pankráci. Cvičili jsme vojtovku, ale postupně nám rehabka přidala i různá balanční cvičení. Než jsme přešli sem, tak jsme chodili na Bulovku a to byl děs, když pak člověk viděl to srovnání v přístupu rehabky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34131
23.5.20 22:37

V Horáčkově ul., kousek od Pankráce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34131
23.5.20 22:37
@pomme píše:
Také mám dobrou zkušenost z CLR Horáčkova na Pankráci. Cvičili jsme vojtovku, ale postupně nám rehabka přidala i různá balanční cvičení. Než jsme přešli sem, tak jsme chodili na Bulovku a to byl děs, když pak člověk viděl to srovnání v přístupu rehabky.

Přesně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1313
24.5.20 09:05

Dekuju za tipy, CLR jsem zkousela nedavno a bohuzel neberou. Tak zkusim jeste obvolat ten zbytek, co doporucujete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama