Fyzio s 20 měsíční kvůli nechození

35
12.2.20 13:38

Fyzio s 20mesicni kvůli nechozeni

Byli jsme před tydnem s 20mesicni dcerou na fyzio kvůli tomu, že stále nestojí ani nechodí. Říkala, že se jí prostě jen nechce. Že stoj má krásny a pevný. I to jak si stoupá má pěkné. Jenže jakákoliv motivace na ni nefunguje. A už jsem fakt z toho šílená, protože v kočáru být nechce ani za nic. Napada vás nějaká finta?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

272
12.2.20 13:51

Co zkusit jinou fyzio? Třeba by druhá dala nějakou radu jak ji motivovat. Nám fyzio dycky poradila co a jak dělat aby jsme malé pomohli i bez cvičení. Nebo jsou i různá cvičení na balónu na posílení potřebných svalů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
12.2.20 13:54

@PeBa12 dala nám jen radu, že ji máme rozmístit nábytek tak aby mohla „preruckovavat“,ale to na ni taky nefunguje. Tak mě taky napadlo, že zkusit ještě jinou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
12.2.20 16:45

Když nechce být venku v kočáru a ty ji vyndáš, tak co potom dělá? Zkusila bych třeba Bobath koncept… Nebo třeba motivace na zajímavé věci: ovladač, mobil atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
12.2.20 18:23

@Pocahonta leze po čtyřech když ji vytáhnu…ale odpo jsem zkusila venku odrážedlo a to jí hrozně bavilo a uměla to. Pak mi tu přešla poprvé sama od sebe celý gauč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
12.2.20 19:10
@anez-ka píše:
@Pocahonta leze po čtyřech když ji vytáhnu…ale odpo jsem zkusila venku odrážedlo a to jí hrozně bavilo a uměla to. Pak mi tu přešla poprvé sama od sebe celý gauč.

Tak jestli přešla sama celý gauč tak je to na dobré cestě :) Pro klid duše můžeš zkusit ještě druhou fyzio, ten Bobath taky není špatný nápad, jak to cvičení formou hry a teď mi došlo, že sem ho s malou vlastně taky dělala aby jsme ji hned netrapili s vojtovkou tak jsme to zkusili s Bobathem a pomohlo to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
17.2.20 00:11
@anez-ka píše:
Byli jsme před tydnem s 20mesicni dcerou na fyzio kvůli tomu, že stále nestojí ani nechodí. Říkala, že se jí prostě jen nechce. Že stoj má krásny a pevný. I to jak si stoupá má pěkné. Jenže jakákoliv motivace na ni nefunguje. A už jsem fakt z toho šílená, protože v kočáru být nechce ani za nic. Napada vás nějaká finta?

No pokud nestojí ve 20 měsících, pak to není proto, že se jí nechce je to kvůli opožděnému vývoji mozku. Kdo Vám toto řekl je idiot. My jsme měli podobné problémy a cvičili jsme s dítětem 3 roky než se to spravilo… pokud jste ochotna do dítěte investovat a denně s ním cvičit, aby zdravé tak si napište soukromou zprávu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama