Fyzio u ročního miminka

14.5.21 21:45

Fyzio u 1 leteho miminka

Dobrý den,
Moje malá ma 1 rok a dříve jsme chodili na rehabku jelikož byla lehce do luku. Cvičili jsme a po rehabce mi doktorka řekla že to ma celkem dobrý ať cvičím 2 nebo 3 měsíce a pak toho nechám.
Ted je malé 1 rok a přijde mi že je zase do luku. I že ma jednu stranu více nahoru, ( jedno dolní žebro vystouplejsi než na druhé straně. Taky když se zvedá tak jedině přes tu jednu a samou stranu nemůžu ji vůbec naučit na tu druhou. A taky když sedi tak mi prijde že lehce nakrivo. Že ma jedno raminko víš než druhé.. Ale to ne pokazdy.
Doktorka na fyzio mi rekla ze z toho vyroste, přítel taky tak nechci být histericka matka. Chodí hezky normálně rovne tak nevím. Moc vám děkuji ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1242
14.5.21 22:14

Jako nekdo se skoliozou a buhvi cim.. lip to jeste jednou zkontrolovat a cvicit a cvicit dokud to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
14.5.21 22:44

Určitě nic nezkazis, když ještě budete chodit cvičit. Lepší než to zanedbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
16.5.21 12:33

V dnesni dobe je to od fyzioterapeutky velice divny nazor. Sla bych rozhodne jinam, poradit se klidne k vice fyzioterapeutum, kteri delaji i ruzne techniky. Na nazor tatinka bych v tomto pripade nedala vubec :D takove veci resim pocitove podle sebe. Maximalne pokud by prisel sam s pocitem, ze neco potomkovi je, tak to bych urcite konzultovala. Ale obecne muzi maji spise tendenci zlehcovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.21 18:36

@Benino jo já taky na něj vyloženě nedám ale snad má oči tak jsem chtěla aby se podival jestli to i jemu přijde že je lehce na levo. 😃 K doktorce jdu zítra tak se nechám někam poslat určitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat