Fyzioterapeut, kdy pomůže ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 18:19
Fyzioterapeut, kdy pomůže ?

Zdravím, měla jsem bolesti páteře kolem lopatky až do krční páteře, bolest hrudní páteře. Točení hlavy, závratě, bolest hlavy.

Byla jsem včera u fyzioterapeuta, ale vysledky žádné. Fyzioterapeut byl na doporučení a hodně šikovný.

Pocítím úlevu až později nebo je problém někde jinde, kdy fyzioterapeut nepomůže?

Reakce:
Fany97
Stálice 56 příspěvků 04.01.19 18:25
@Anonymní píše:
Zdravím, měla jsem bolesti páteře kolem lopatky až do krční páteře, bolest hrudní páteře. Točení hlavy, závratě, bolest hlavy.

Byla jsem včera u fyzioterapeuta, ale vysledky žádné. Fyzioterapeut byl na doporučení a hodně šikovný.

Pocítím úlevu až později nebo je problém někde jinde, kdy fyzioterapeut nepomůže?

Byla jste u něj poprvé nebo nebo několikrát? Pak záleží zda dodržujete jeho rady.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 18:45

@Fany97
Byla jsem u něj poprvé a moc rad mi nedal, jen ukázal 3 cviky, které jsem se snažila cvičit, ale šíleně to zatím bolí.
Tak jen mne zajímalo, jestli je to v pořádku a za pár dní se to zlepší a nebo mi to ještě zhoršil (je to cca 25 h)

Fany97
Stálice 56 příspěvků 04.01.19 18:52
@Anonymní píše:
@Fany97
Byla jsem u něj poprvé a moc rad mi nedal, jen ukázal 3 cviky, které jsem se snažila cvičit, ale šíleně to zatím bolí.
Tak jen mne zajímalo, jestli je to v pořádku a za pár dní se to zlepší a nebo mi to ještě zhoršil (je to cca 25 h)

Tak to potom chápu. Ze začátku to bolí. Nekoho min, někoho dost protože při cvikach se páteř dává do polohy na kterou není zvykla. A se mnou taky dělala asi jen tři poprvé, to proto abyste se to pořádně naučila a dělat i doma kdykoli máte čas. A pokud každý den tím lip. Zabere to pár minutek. A s každým příchodem by měl prodávat zas třeba 3 cviky navíc. Na krční páteř se mi osvědčilo nosit šátek. Někdo tam má citlivé misto. Staci ofouknout dokonce i v létě a je vymalováno.

sediza
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 04.01.19 20:23

No, mám stejne příznaky a protruzi meziobratlove ploténky v krcní oblasti. Doporucuji nejdříve magnetickou rezonanci, pokud by ten problém byl dlouhodobějšího rázu. Protoze zaklad je diagnostika, az pak cilené cvičeni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >