Fyzioterapeut: Konzultace vývoje miminka (0-12m)

17.1.21 20:46

Fyzioterapeut: Konzultace vývoje miminka (0-12m)

Zdravím 🙂
Jsem ve třetím ročníku fyzioterapie na ZČU a i přes covidovou epidemii se s vypětím všech sil snažím dodělat bakalářskou práci.

Chtěla bych se zeptat, jestli byste některá z maminek měla zájem o dálkovou konzultacivývoje vašeho miminka, kterou bych mohla zahrnout do své praktické části (kazuistika). Mám asi čtyři volná místa.

Vyptala bych se Vás na věk dítěte, porodní váhu, APGAR skóre, termín porodu a podobně. Společně bychom se podívaly na fotografie vašeho miminka v poloze na bříšku, na zádech, či na boku, pokud už se samo otáčí.
I když jsem si téměř jistá, že je Vaše miminko v pořádku, (jelikož by vážné poruchy zachytil už pediatr) v případě, že bychom odhalily nějakou odchylku, je možné nález konzultovat s vedoucí mé práce, která má mnohaletou praxi v oboru dětské fyzioterapie.
Chci doplnit, že za konzultaci nic nechci, jen Váš souhlas ke zpracování informací (anonymně) do mé bakalářské práce. Konzultace by byly v ideálním případě 3, jedna v lednu, v únoru a v březnu. K zastižení jsem zde, přes email i případně na facebooku pod svým jménem.

Předem díky za odpověď,

P. S. Přikládám fotografii jako ukázku obrázků, které zpracovávám.

edit adminem - kontaktní údaje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.1.21 18:20

Dobrý den, můžete se mi ozvat? Měla bych zájem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat