Reklama

Fyzioterapeut pro děti - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ani17
Povídálka 13 příspěvků 02.08.18 21:25
Fyzioterapeut pro děti - Praha

Ahoj, moc prosím, měl by někdo doporučení na šikovnou fyzioterapeutku (může být i muž 8D), ideálně z Prahy 3? Ale beru i tipy u jiných částí Prahy… Problém je v tom, že zatím nemám doporučení od lékaře, takže asi někde, kde to nepotřebují. Chodili jsme k paní Votavové na Praze 3, brala si 200 Kč za cvičení… Ale už měsíc má hlasovku a nelze se dovolat, synovi se nožky mezi tím horší, tak vzdávám a hledám jinde :). Děkuju za odpovědi!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

KlarkaK
Závislačka 2973 příspěvků 02.08.18 21:31

@Ani17 a co mate za problem?

Pocahonta
Kecalka 173 příspěvků 02.08.18 21:31

V Praze mě napadá pouze Institut sportovního lékařství - u Letenského náměstí.

andelinka1
Kecalka 118 příspěvků 02.08.18 21:32

Zkus kdyžtak paní Votavovou kontaktovat po prázdninách, taky nás před pár lety objednávala až na září.

Taciras
Extra třída :D 10811 příspěvků 02.08.18 21:35

Mgr. Jana Tůmová z polikliniky Prosek je fantastická a s děckama to umí skvěle, ale doporučení být musí a berou jen jeden typ (K nebo FT, teď nevím), tak si raději kdyžtak zavolej.

Ani17
Povídálka 13 příspěvků 02.08.18 21:36

@KlarkaK Malýmu je necelých 20 měsíců, vypadá, že má ploché nožky. Což mě neděsí tolik, jako to, že mu na obou noho strašně vybočují palce na levou stranu. Zdá se mi to čím dál horší, tak bych ráda, aby na něj raději někdo koukl…

@andelinka1 Děkuju za zkušenost, tak to jsem se letně trefila špatně… :) Ona je hrozně fajn, ráda bych zase k ní, ale jsem z toho už nějaká nervózní, tak si říkám čím dřív, tím líp…

@Pocahonta Kouknu na to, děkuju!

Ani17
Povídálka 13 příspěvků 02.08.18 21:39

@Taciras Děkuju, taky kouknu, ale nevím, kdy se mi to doporčení dostane do ruky, jsou hodně dovolené… Každopádně kontakt si schovám :)

lisma
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 1 inzerát 02.08.18 21:48

Lucie Alblová je tiež dobrá :) syn mal valgózne kotníky a slabé bruško.

Ani17
Povídálka 13 příspěvků 02.08.18 21:51

@lisma Děkuju, taky si ukládám :)

A ještě se vás holky obecně zeptám… Jak to vidíte s obuví na doma? Syn má na ven kvalitní botky, ale doma chodí bos/v protisklu­zových ponožkách… Nějak jsem měla zafixováno, že tak je to nejlepší, ale pak jsem byla upozorněna, že to platí jen venku, že doma na rovném by měly děti mít obuv. Jak to vidíte vy?

KlarkaK
Závislačka 2973 příspěvků 02.08.18 21:54

@Ani17 s tim vas urcite stejne driv nez na zari neobjednaji tak uvidite zda se treba mezitim nedovolate. S touto dg. muzu doporucit ckpsamova.cz a fyzioterapie pro deti Lucie Alblova - oboji je tedy Praha 10. Jinak si to uplne neumim predstavit…opravdu oba palce doleva? tedy jeden do varozity a druhy do valgozity?

KlarkaK
Závislačka 2973 příspěvků 02.08.18 21:55

ano doma mu urcite zadne backory nedavejte…trosku problem je u dlazby…ale tu budete mit tezko v celem byte a detskem pokoji ;)

Ani17
Povídálka 13 příspěvků 02.08.18 21:59

@KlarkaK Máme všude lino, takže to je ok :). Takže jsem mu to nemohla způsobit já tím, že jsem mu doma nedala sandálky nebo tak? 8D
Jinak děkuju za rady, já si tam zkusím zavolat. A ano, je to jak píšu… Ostatní prstíky mi přijdou v pohodě, ale palec na obou nohou směřuje na levou stranu. Navíc pořád když stojí všechny prstíky krčí - netuším, jestli to dělá i když má boty, ale doma si toho často všímám, že jakoby zatíná prstíky…

luci.no
Kecalka 319 příspěvků 02.08.18 22:04

@Ani17 chodím se syny do Malešic do polikliniky (asi 4 zastávky ze Želivského) a jsem spokojená. Žádanka není potřeba - šla jsem tam i sama bez žádanky. Rehabilitační je taky dobrá.

Ani17
Povídálka 13 příspěvků 02.08.18 22:11

@luci.no Tak to zní dobře, to nemáme ani moc daleko… A co se tam prosím platí? Případně přímo nějaký kontakt, pokud je tam toho víc? :)

KlarkaK
Závislačka 2973 příspěvků 02.08.18 22:31

@Ani17 deformity nohou muzete zpusobit jedine nevhodnou obuvi…urcite ne chuzi naboso nebojte.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama