Fyzioterapeut pro dítě

11
3.1.20 16:13

fyzioterapeut pro dite

Ahoj, sháním dobrého fyzioterapeuta v Ostravě pro dceru (plochá noha), nejlépe aby spolupracoval s pojišťovnou, chodíme k ortopedovi, ale žádná sláva, vypíše mi žádanku pediatr? Protože sestra od naší Mudr. mi řekla, že ne, tak nevím. Ortoped nám zakázal, dlouhé túry, skákání přes švihadlo a na trampolíně, to skákání chápu, ale na túry docela chodíme. Pomůže na plochou nohu tejpování a třeba i homeopatika? Nevím co ještě udělat, aby se klenba zlepšila, po půl roce co tam chodíme, ji při delších procházkách někdy i krátkých noha bolí a to nosí ortopedickou vložku.
Moc děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
903
3.1.20 16:28

Na plochou nohu se doporučuji barefoot boty, prý hodně pomáhají. Já mám jen lehce zplostelou nohu a chci zkusit barefoot. A pokud vim, tak chozeni bosa na nerovnych terénech se doporucuje na ploche nohy aby se posílila klenba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
3.1.20 20:51

Bohuzel s fyzio pro dite neporadim, ale za ty roky co mam zkusenosti s ruznymi fyzio, tak muzu tvrdit, ze fyzio na pojistovnu je ztrata casu, zastarale praktiky, vysledny efekt temer nulovy atd… zaplatte schopneho soukromeho fyzioterapeuta, je to palka, ale vyplati se. drzim palce at nekoho najdete :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
10.6.20 13:06

Krční páteř blok. 9let

Dobrý den moje 9leta dcera má od rána co vstala bloklou krční páteř. Hlavu má téměř položenou na rameni. Prosím o radu co dělat teď hned pro odblokování a popř. o odkazy na prevenci tomuhle bloknuti. Moc děkuji za rychlou odpověď
Můj email:****

Edit adminem: smazány osobní údaje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat