Reklama

Fyzioterapeuti ČB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MatyT
Povídálka 26 příspěvků 15.02.17 19:30
Fyzioterapeuti ČB

Dobry den,
chci se zeptat, zda nevite o dobrem fyzioterapeutovi v CB, ktery prohledne meho 5-ti mesicniho syna bez toho, aby musel mit zadanku od doktora. Jde mi o to, ze se syn napr. trochu propina do luku, telicko ma trochu do oblouku apod. Doktorka rikala, ze je to v poradku, ale ja chci mit jistotu a slyset to i od jineho doktora, primo na toto specializovaneho. Protoze take doktorka rikala, ze z luku se bude pretacet na brisko a pritom jsem vsude cetla od fyzioterapeutu, ze tak to byt nema. Takze jak rikam, chci mit jistotu. Predem dekuji za doporuceni.

Reklama

Reakce:

K82
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 7 inzerátů 15.02.17 20:13

@MatyT
nejsem z CB, ale z luku se na brisko urcite pretacet nema. pokud mate v okoli fyzio, ktery nem
dela na pojistovnu, zadanku mit nemusite. a propinani do luku bych nejprve resila s neurologem, ten vas pak na fyzio ev. odesle.

Bibi30
Extra třída :D 10450 příspěvků 6 inzerátů 15.02.17 20:20

@MatyT bohužel nejsem z ČB, ale jsem fyzioterapeut a děláš dobře, to co tvůj syn dělá správně není a tak bych s ním na rehabilitaci zašla, už jen pro klid duše. Dneska už se na žádankách až tak netrvá a tak bych zvedla telefon a na nějakou rehabilitaci zavolala ;)

rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 15.02.17 20:31

Mohu z vlastní zkušenosti doporučit rehatape u polikliniky jih. Je to ortopedie spolu s fyzioterapii. My jsme tam šli proto, že dětská nám řekla že malej musí mít vložky do bot a já chtěla znát názor někoho, kdo tomu opravdu rozumí. Nemají ovšem smlouvu s pojišťovnami ale nás to vyšetření stalo asi 390 korun.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama