Fyzioterapeuti ČB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MatyT
Povídálka 26 příspěvků 15.02.17 19:30
Fyzioterapeuti ČB

Dobry den,
chci se zeptat, zda nevite o dobrem fyzioterapeutovi v CB, ktery prohledne meho 5-ti mesicniho syna bez toho, aby musel mit zadanku od doktora. Jde mi o to, ze se syn napr. trochu propina do luku, telicko ma trochu do oblouku apod. Doktorka rikala, ze je to v poradku, ale ja chci mit jistotu a slyset to i od jineho doktora, primo na toto specializovaneho. Protoze take doktorka rikala, ze z luku se bude pretacet na brisko a pritom jsem vsude cetla od fyzioterapeutu, ze tak to byt nema. Takze jak rikam, chci mit jistotu. Predem dekuji za doporuceni.

Reakce:
K82
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 15.02.17 20:13

@MatyT
nejsem z CB, ale z luku se na brisko urcite pretacet nema. pokud mate v okoli fyzio, ktery nem
dela na pojistovnu, zadanku mit nemusite. a propinani do luku bych nejprve resila s neurologem, ten vas pak na fyzio ev. odesle.

Bibi30
Extra třída :D 10455 příspěvků 11 inzerátů 15.02.17 20:20

@MatyT bohužel nejsem z ČB, ale jsem fyzioterapeut a děláš dobře, to co tvůj syn dělá správně není a tak bych s ním na rehabilitaci zašla, už jen pro klid duše. Dneska už se na žádankách až tak netrvá a tak bych zvedla telefon a na nějakou rehabilitaci zavolala ;)

rigousek
Nováček 15.02.17 20:31

Mohu z vlastní zkušenosti doporučit rehatape u polikliniky jih. Je to ortopedie spolu s fyzioterapii. My jsme tam šli proto, že dětská nám řekla že malej musí mít vložky do bot a já chtěla znát názor někoho, kdo tomu opravdu rozumí. Nemají ovšem smlouvu s pojišťovnami ale nás to vyšetření stalo asi 390 korun.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >