Fyzioterapie, Mojžíšovka, mobilizace

561
18.7.15 18:01

Fyzioterapie, Mojžíšovka, mobilizace

Ahoj holky, chodíte někdo cvičit na podporu otěhotnění? jaké máte zkušenosti? cvičíte doma? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4184
18.7.15 18:16

Ahoj chodila jsem. Cvičila a po porodech znovu cvičím, resp. když mi dítka dovolí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
18.7.15 18:24

Já chodím k fyzioterapeutce asi 2,5 měsíce, nedaří se nám otěhotnět. Jednou měsíčně na mobilizaci a denně mám cvičit doma. Občas mě po mobilizaci hodně pobolívá podbřišek :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jela
18.7.15 19:40

@Ameliie me se upravil cyklus ze 24-27 dnu na 28-29 pravidelne. chodila jsem na mobilizaci a cvicila (ne tak poctive) od kvetnz 2013, pokazde jsem otehu po 2-3 mesicech cviceni. bohuzel jsem taky 3× potratila.
taky me pobolival podbrisek, mela jsem nekdy i prujem a bylo mi spatne.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
522
18.7.15 23:48

Ahoj,
taky cvicim asi 3 mesice. Rok se snazime o druhe mimi (prvni bylo hned). Dnes jsem bohuzel samovolne potratila (6tt). :,(
Posledni 3 tydny jsem to flakala, ale jak to pujde, zacnu znova. Nikdy me nic nebolelo, akorat mi kvuli nepravidelne ms neprovedli osetreni panevniho dna, coz je pry dulezite. Tak mozna je tam nejaky problem :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jela
19.7.15 01:36

@Danca7 a proc? prave kvuli nepravidelne ms se to osetreni dela. to nechapu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
9513
19.7.15 06:59

Zacala jsem cvicit (pod dohledem rehabilitacni sestry) po potratu a naslednem nedareni se otehotnet. Cvicila jsem dva mesice, pak mi udelala mobilizaci a 4 dny na to jsem otehotnela ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
19.7.15 07:18

@Jela No, rikala mi, ze je to nejlepsi tesne po ms a ja to dva mesice v kuse nedostala :-(
Ted uz snad na to dojde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
19.7.15 10:39

Ahoj holky, já chodim 1× za měsíc na mobilizaci a jinak cvičím doma, s ms problém nemám, mám ji pravidelnou. O mimčo se snažíme už docela dlouho a máme zasebou i IVF, neuspěšně :-( na mobilizaci sem byla 3× a ten den nebo druhý mě cca 30 minut bolí podbřišek, když to bylo popré, tak to byla docela nesnesitelná bolest :-( už sem myslela, že budu muset na pohotovost, naštěstí to za půl hodky přestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
19.7.15 10:41

@Danca7 ahoj, to mě mrzí, já nikdy těhotná nebyla, ale nedovedu si představit, že budu a nedejbože potratím :-( co je ošetření pánevního dna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
19.7.15 13:27

@Ameliie Ja si to dost dobre neumim predstavit-bylo mi receno, ze mi tam nejak pres konecnik sahne, aby zjistila, jestli to neni nejak moc povoleny nebo naopak stazeny :( A podle toho se pak asi upravuje cviceni…

Ja jsem z toho byla taky dost vyplasena, ale vzhledem k tomu, ze jsem zacala mit problemy uz pred cca 10ti dny, tak uz jsem to tolikrat oplakala, ze ted uz to snasim relativne dobre. Uz mi neni ani moc zle-spis jak normalni ms. Doma mam jednu zdravou dvouletou princeznu a uz se tesim, az se budeme moct zase snazit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
19.7.15 21:57

@Danca7 Aha, tak o tom jsem slyšela, že to dělají při mobilizaci, mne o tom fyzioterapeutka neříkala, tak to mě asi nečeká. Ale doufám, že mi to pomůže a. letos konečně zažiju jaké je být těhotná :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
19.7.15 22:12

@Ameliie Drzim palecky aby to vyslo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
27.7.15 10:48

Ahoj holky, jsem moc ráda, že jste se rozhodly pro tuto cestu - fyzioterapie je fakt hrozně účinná. Držím Vám palce. A určitě si nechejte udělat i tu mobilizaci kostrče přes konečník. Není to nic moc příjemného, já při tom cítila bolest jako při MS, ale trvá to jen chvilku, dá se to vydržet. :-) Sama za sebe můžu říct, že mi to fakt hrozně pomohlo. Pokud byste chtěly víc info, klidně napište SZ, ráda odpovím ú poradím, když to bude v mých silách.
@Ameliie Nezkoušela jsi měřit bazální teploty? Zajímám se teď o NaPro Technologii, která má cca 80% úspěšnost v léčbě neplodnosti, tj. mnohem mnohem větší než IVF. Sama teď pracuju na cyklu své švagrové a je to fakt zázrak, co některé správně nasazené přírodní doplňky dokáží za věci. Nechci si tady dělat reklamu, ale nabízím Ti pomoc, pokud máš chuť. (Zadarmo. ;-) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jela
27.7.15 10:51

@NaProTech ja jsem po Naprotech patrala, ale tady to nikdo nezna a nedela. ty jses nejaka instruktorka? lekarka?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama