Fyzioterapie nebo masáž - bolesti zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Addka1
Stálice 82 příspěvků 13.02.19 12:07
Fyzioterapie nebo masáž?

Zdravím všechny, chtěla bych poradit co je lepší při řešení bolesti zad. Jestli je lepší fyzioterapie nebo masáže. Chci darovat poukaz ale s fyzioterapií nemám žádnou osobní zkušenost tak bych nerada vyhodila za prvé peníze z okna a za druhé aby to dotyčné osobě opravdu pomohlo a ulevilo. Díky za rady a názory. ;)

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7675 příspěvků 1 inzerát 13.02.19 12:15

Je potřeba diagnostikovat problém a podle toho to řešit. Takhle se to říct nedá. Pokud je problém ve špatném postavení páteře, kostrče atd. pak je potřeba to řešit s fyzioterapeutem. Pokud je to o uvolnění svalů, pak stačí masáž.

LE.nova
Kecalka 278 příspěvků 1 inzerát 13.02.19 12:16

Za mě jedině fyzioterapie. Ale nečekej, že ji tam bude někdo masírovat, spíš ji naučí, jak má cvičit, aby ji zada nebolela. Takže pokud chceš jen relax, kup masáže.

Bábrdl
Generální žvanilka 22291 příspěvků 13.02.19 12:24
@LE.nova píše:
Za mě jedině fyzioterapie. Ale nečekej, že ji tam bude někdo masírovat, spíš ji naučí, jak má cvičit, aby ji zada nebolela. Takže pokud chceš jen relax, kup masáže.

Fyzioterapeut, kterého si platíš, i masíruje. :nevim:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >