Fyzioterapie - otázky na průběh studia / žárlivost

1
10.3.20 09:08

fyzioterapie - průběh studia/žárlivost

Zdravím všechny :-)
Mám dotaz, přítel se rozhodl studovat fyzioterapii a musím říct, že to nemohu skousnout.
Dozvěděla jsem se, že většina jejich „studia“ probíhá tak, že se svléknou do spodního prádla a vzájemně na sobě trénují, a to velmi intimně.
Navíc většina jeho třídy jsou děvčata.. Načež já samozřejmě žárlím.
Máte s tím někdo zkušenosti? Jak to probíhá? Popřípadě jestli mám důvod žárlit?
Díky za odpovědi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1042
10.3.20 09:24
@Džena píše:
Zdravím všechny :-)
Mám dotaz, přítel se rozhodl studovat fyzioterapii a musím říct, že to nemohu skousnout.
Dozvěděla jsem se, že většina jejich „studia“ probíhá tak, že se svléknou do spodního prádla a vzájemně na sobě trénují, a to velmi intimně.
Navíc většina jeho třídy jsou děvčata.. Načež já samozřejmě žárlím.
Máte s tím někdo zkušenosti? Jak to probíhá? Popřípadě jestli mám důvod žárlit?
Díky za odpovědi :mavam:

Když bude chtít tě podvést, tak tě podvede i bez polonahých žen..pokud tě podvede, tak velká a pevná láska to nebyla a podle toho se tak chovej.
Jen nebuď za stíhačku či mezeru co mu to bude vyčítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
10.3.20 09:35

Buď v klidu :). Ano, je pravda, že při cvičeních je někdy potřeba demonstrovat rozsahy pohybu a podobně, ale rozhodně v tom není nic intimního! Většina praxe probíhá v domech seniorů, LDN.. Každá máme jiné životní zkušenosti, ale nad tímhle by mě vůbec nenapadlo se pozastavovat. Opravdu se tím netrap :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13029
10.3.20 10:52

Žárlivost je tvůj problém. Tvojí nejistoty a toho, že nepředpokldáš, že tvůj partner je příčetný a svéprávný a máš pocit že se vrhne na všechno co před ním bude v kalhotkách a podprsence.

Takže se začni věnovat především úklidu ve své hlavě a práci na sebepřijetí, sebevědomí a sebeúctě.

Žárlivost není známka lásky, ale vlastní nejistoty, kterou si človkě nechce připustit a hází ji na okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Micky174
22.3.20 13:13

@Džena

Je to prace jako kazda jina. Co bys delala kdyby byl gynekolog?

• Nahlásit
  • Citovat
184
22.3.20 13:26

Je to uplne normalni, ale Ty prehanis.
Delala jsem jen masersky kurz a ten take neni bez praktickych cviceni mozny, ze :)
Byli jsme chlapy a zenske dohromady, kolikrat jen ve spodarech a trenkach, ale opravdu to nikdo neresil ;)
Kdyz Te bude chtit podvest, tak Te podvede kdykoliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama