Fyzioterapie zvířat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymux
Nováček 2 příspěvky 05.08.19 23:53
Fyzioterapie zvířat

Zdravím všechny, chtěla bych se na vás obrátit a zároveň poradit. Zvažuji výběr vysoké školy v oboru fyzioterapie zvířat, ale stále mě odrazuje uplatnění na trhu práce, jelikož když se podívám na jakoukoliv stránku s hledáním zaměstnáním, nevyhlá mi žádnou nabídku, tudíž nevím, zda bych po skončení školy nedostala jak se říká „facku“. Pokud jste se rozhodli tento obor studovat nebo jste ho již vystudovali, zapojte se klidně do diskuze. Budu velmi ráda ❤️????

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9844 příspěvků 06.08.19 00:07

Kamarádka se tomu chtěla věnovat, má několik kurzů, mela domluvenou i spolupráci s veterinární klinikou a nic. Zájem nebyl. Jinak nikdy nečekej až najdeš zaměstnání. Vždycky se primárně směřuj k tomu, aby jsi byla nezávislá a mohla eventuálně ve vybraném oboru podnikat sama.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 06.08.19 00:46

Je to osobní dojem, ne kvalifikovanej průzkum trhu, ale myslím, že u malých zvířat zájem moc nebude. Jak z hlediska možností majitelů, tak z hlediska reálných problémů zvířat… Kočka a fyzioterapie…? No nevím… Jasně, asi budou případy, kdy by se hodila, poúrazové stavy, ale… nevím jestli na to jde spoléhat na uživení… :nevim:
Je o to zájem u koní, jenže to jsou prostě sportující nebo aspoň zatěžovaná zvířata… a to myslím většinou už stejně dělají hlavně veti? Opět, nechci kecat…
Nevím, mám k tomuhle oboru blízko, ale směrem fyzio zejména malých zvířat bych popravdě asi neztácela čas. Oproti veterinářům je to strašně zúžené pole působnosti, odpadnou hospodářská zvířata, exoti… a strašně omezený okruh problémů. Zvířata nemají sedavé zaměstnání a nerakví se tak často, jak lidi…
Toho neuplatnění bych se bála taky :nevim:

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 06.08.19 06:27

To je myslím práce na volnou nohu, zaměstnání těžko.

Uplatnění si celkem představit umím u člověka, který se pohybuje např. ve psích sportech, tam jsou majitelé, kteří to využijí a zaplatí.

Váš příspěvek
Reklama