Fyzioterapiotická helma na narovnání hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.03.18 09:23
Fyzioterapiotická helma na narovnání hlavy

Ahoj holky, chodím s malým čtyřměsíčním mi čem na rehabilitace a byla nám doporučena helma na narovnání hlavy. Má ji výrazně zploštělou, není to vůbec dobrý. :( Chci se zeptat jestli má někdo zkušenost? Proplací helmu pojišťovna, popřípadě kolik stojí? Jak dlouho jste ji museli nosit? Jsem z toho nešťastná… :(

Reklama

Reakce:

jannina1
Závislačka 3839 příspěvků 16.03.18 09:32

Cetla jsem o tom nekolik diskuzi. Maminky si to moc chvalily, za nekolik tydnu velke zlepseni Vubec bych nevahala a sla do toho.

Anonymní  16.03.18 09:35

@jannina1 To já do toho půjdu, jen bych chtěla vědět zkušenosti ostatních maminek. Je to pro mě šok, vůbec se s tím nedokážu srovnat. :(

Uživatel je onlinePopokatepetla
Závislačka 2714 příspěvků 16.03.18 09:44

Ty přilby dělají pouze ve Frýdku Místku - http://plagiocefalie.cz/

Nairol
Echt Kelišová 8686 příspěvků 16.03.18 09:47

TADY je pomerne obsahla diskuze.

Hlavne se z toho prestan hroutit, nicemu tim nepomuzes. Soustred se na reseni. Cim driv se s tim zacne neco delat, tim lepsi a rychlejsi vysledky. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama