Fyzioterapiotická helma na narovnání hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.03.18 09:23
Fyzioterapiotická helma na narovnání hlavy

Ahoj holky, chodím s malým čtyřměsíčním mi čem na rehabilitace a byla nám doporučena helma na narovnání hlavy. Má ji výrazně zploštělou, není to vůbec dobrý. :( Chci se zeptat jestli má někdo zkušenost? Proplací helmu pojišťovna, popřípadě kolik stojí? Jak dlouho jste ji museli nosit? Jsem z toho nešťastná… :(

Reklama

Reakce:

jannina1
Závislačka 3896 příspěvků 16.03.18 09:32

Cetla jsem o tom nekolik diskuzi. Maminky si to moc chvalily, za nekolik tydnu velke zlepseni Vubec bych nevahala a sla do toho.

Anonymní  16.03.18 09:35

@jannina1 To já do toho půjdu, jen bych chtěla vědět zkušenosti ostatních maminek. Je to pro mě šok, vůbec se s tím nedokážu srovnat. :(

Popokatepetla
Závislačka 2852 příspěvků 16.03.18 09:44

Ty přilby dělají pouze ve Frýdku Místku - http://plagiocefalie.cz/

Nairol
Echt Kelišová 8770 příspěvků 16.03.18 09:47

TADY je pomerne obsahla diskuze.

Hlavne se z toho prestan hroutit, nicemu tim nepomuzes. Soustred se na reseni. Cim driv se s tim zacne neco delat, tim lepsi a rychlejsi vysledky. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama