G-mini Grand - zvládne i terén?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baufi
Nováček 3 příspěvky 29.04.18 10:38
G-mini Grand - zvládne i terén?

Zdravím. :mavam:
Zajímalo by mě, jestli jste někdo už zkoušel kočárek G-mini Grand i do terénu? Myslím tím štěrk, polní cesta, les (kořeny), sníh.
Na internetu jsem se dočetla, že zvládne určitě i lehčí terén, ale nevím, co si mám pod tím představit.

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 3755 příspěvků 7 inzerátů 29.04.18 11:53

Na to zapomeň, lehčím terénem je obvykle myšlen anglický trávník. Do lesa s ním můžeš jedině v případě, že ho poneseš na zádech.

baufi
Nováček 3 příspěvky 29.04.18 11:56

Dobře, děkuji. :)

Angie87
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 29.04.18 12:25

Je to celkem dobrodružství s grandem :lol: přední kolečka jsou v tomhle ohledu zlo, zašprcnou se všude.

baufi
Nováček 3 příspěvky 13.05.18 16:23

Tak jsem se od známého dozvěděla novou zkušenost - zkoušel jít s kočárkem přes pole a pokud šel s ním pomalu, tak to prý nebyl žádný problém.
Dále mi odepsal přímo výrobce G-Mini, že prý vhodný do terénu je. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejistům chyběl "táta". Jandač měl pochyby a omylem to prozradil

Dost dobrého předvedli hokejisté na mistrovství světa. Přesto jsou (zase)... číst dále >

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama