G-mini Grand - zvládne i terén?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baufi
Nováček 4 příspěvky 29.04.18 10:38
G-mini Grand - zvládne i terén?

Zdravím. :mavam:
Zajímalo by mě, jestli jste někdo už zkoušel kočárek G-mini Grand i do terénu? Myslím tím štěrk, polní cesta, les (kořeny), sníh.
Na internetu jsem se dočetla, že zvládne určitě i lehčí terén, ale nevím, co si mám pod tím představit.

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4655 příspěvků 29.04.18 11:53

Na to zapomeň, lehčím terénem je obvykle myšlen anglický trávník. Do lesa s ním můžeš jedině v případě, že ho poneseš na zádech.

baufi
Nováček 4 příspěvky 29.04.18 11:56

Dobře, děkuji. :)

Angie87
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 29.04.18 12:25

Je to celkem dobrodružství s grandem :lol: přední kolečka jsou v tomhle ohledu zlo, zašprcnou se všude.

baufi
Nováček 4 příspěvky 13.05.18 16:23

Tak jsem se od známého dozvěděla novou zkušenost - zkoušel jít s kočárkem přes pole a pokud šel s ním pomalu, tak to prý nebyl žádný problém.
Dále mi odepsal přímo výrobce G-Mini, že prý vhodný do terénu je. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama