G-mini Grand - zvládne i terén?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baufi
Nováček 7 příspěvků 29.04.18 10:38
G-mini Grand - zvládne i terén?

Zdravím. :mavam:
Zajímalo by mě, jestli jste někdo už zkoušel kočárek G-mini Grand i do terénu? Myslím tím štěrk, polní cesta, les (kořeny), sníh.
Na internetu jsem se dočetla, že zvládne určitě i lehčí terén, ale nevím, co si mám pod tím představit.

Reakce:
Janli
Kelišová 6306 příspěvků 29.04.18 11:53

Na to zapomeň, lehčím terénem je obvykle myšlen anglický trávník. Do lesa s ním můžeš jedině v případě, že ho poneseš na zádech.

baufi
Nováček 7 příspěvků 29.04.18 11:56

Dobře, děkuji. :)

Angie87
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 29.04.18 12:25

Je to celkem dobrodružství s grandem :lol: přední kolečka jsou v tomhle ohledu zlo, zašprcnou se všude.

baufi
Nováček 7 příspěvků 13.05.18 16:23

Tak jsem se od známého dozvěděla novou zkušenost - zkoušel jít s kočárkem přes pole a pokud šel s ním pomalu, tak to prý nebyl žádný problém.
Dále mi odepsal přímo výrobce G-Mini, že prý vhodný do terénu je. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >