Reklama

G-mini Grand - zvládne i terén?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baufi
Nováček 5 příspěvků 29.04.18 10:38
G-mini Grand - zvládne i terén?

Zdravím. :mavam:
Zajímalo by mě, jestli jste někdo už zkoušel kočárek G-mini Grand i do terénu? Myslím tím štěrk, polní cesta, les (kořeny), sníh.
Na internetu jsem se dočetla, že zvládne určitě i lehčí terén, ale nevím, co si mám pod tím představit.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5431 příspěvků 9 inzerátů 29.04.18 11:53

Na to zapomeň, lehčím terénem je obvykle myšlen anglický trávník. Do lesa s ním můžeš jedině v případě, že ho poneseš na zádech.

baufi
Nováček 5 příspěvků 29.04.18 11:56

Dobře, děkuji. :)

Angie87
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 29.04.18 12:25

Je to celkem dobrodružství s grandem :lol: přední kolečka jsou v tomhle ohledu zlo, zašprcnou se všude.

baufi
Nováček 5 příspěvků 13.05.18 16:23

Tak jsem se od známého dozvěděla novou zkušenost - zkoušel jít s kočárkem přes pole a pokud šel s ním pomalu, tak to prý nebyl žádný problém.
Dále mi odepsal přímo výrobce G-Mini, že prý vhodný do terénu je. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama